Президент Єгипту все таки пішов у відставку

Наталія Курило, (вiд читачiв), 11 лютого 2011р. 18:32

Президент Єгипту Хосні Мубарак пішов у відставку.

Про це у телезверненні заявив віце-президент Омар Сулейман, передають РІА Новини... Читати повністю

Дружина Онопенка хоче віддати борг дочки

Наталія Курило, (вiд читачiв), 11 лютого 2011р. 18:06

Дружина голови Верховного суду Василя Онопенка - Лариса, написала листа на ім’я Валерія Ксьондзенка, в якому заявляє про готовність віддати йому борг дочки.

Пр... Читати повністю

Суд повернув 2 га землі біля Пейзажки місту

Наталія Курило, (вiд читачiв), 11 лютого 2011р. 17:51

Окружний адміністративний суд скасував рішення Київради, яка у 2005 році виділила землю товариству "Шаг".

Про це "Свідомо" повідомила правозахисниця, що представляла інтереси мешканців в су... Читати повністю

Весілля не завадило ревнивцю вбити свого суперника

Наталія Курило, (вiд читачiв), 11 лютого 2011р. 17:24

На весіллі в Бородянці на Київщині від ножа загинув один з гостей.

Про це "Свідомо" повідомили у відділі зв'язків з громадкістю міліції.

"20-річний місцевий житель серед багатьох за... Читати повністю

ДАІ просить допомогти знайти вбивцю на авто

Наталія Курило, (вiд читачiв), 11 лютого 2011р. 16:49

Державтоінспекція просить домогти у пошуку водія, що опівночі, на вулиці Васильківській, 9/14 збив на смерть людину.

"Водій не зупинившись, залишив місце пригоди, а пішохід, віком 30-35 рок... Читати повністю

Корнійчука залишили під вартою

Наталія Курило, (вiд читачiв), 11 лютого 2011р. 16:42

Екс-заступника міністра юстиції Євгена Корнійчука залишили під вартою.

Про це «Свідомо» повідомив його правозахисник Ігор Фомін.

«Я зв'язався зі слідчим і від ньог... Читати повністю

В Луцьку побили журналістів

Наталія Курило, (вiд читачiв), 11 лютого 2011р. 16:27

В Луцьку затримали одного зі зловмисників, які у вівторок, 8 лютого силоміць вивезли за місто і побили шеф-редактора та випускового редактора новин місцевої телекомпанії "Аверс".

Про це "Св... Читати повністю

Справа з Театральною підриває авторитет Попова

Наталія Курило, (вiд читачiв), 11 лютого 2011р. 15:21

Середа. 9 лютого, 2011. Ранок. Метро Театральна. Сивий чоловік уважно роздивляється десятки робітників, які активно працюють на скандальному будівництві. Він тримає у руці закритий фотоапарат і зі... Читати повністю

Янукович: я не боюся Майдану

Христина Заник, (вiд читачiв), 11 лютого 2011р. 15:07

Президент Віктор Янукович заявив, що не боїться демонстрацій на Майдані.

Про це він повідомив у... Читати повністю

Кримська міліція нічого у Джарти не просила

Наталія Курило, (вiд читачiв), 11 лютого 2011р. 15:02

В електронних ЗМІ поширилася інформація, що кримська міліція звернулася до Джарти з проханням не брати більше донецьких бандитів. Відділ зі зв'язків з громадськістю Головного управління міліції Кри... Читати повністю

Кому уряд обрізав копійку на документах

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 11 лютого 2011р. 14:03

Щороку українці потребують близько 500 тисяч бланків для атестату про закінчення школи з голографічним захистом. Державі документ обходиться в 2,02 гривні, а ми за один платимо 35,64 гривні.

<... Читати повністю

Ємець обіцяє прооперувати хлопчика з села

Маша Землянська, Свiдомо, 11 лютого 2011р. 13:52

Міністр охорони здоров’я Ілля Ємець пообіцяв особисто прооперувати шестимісячного малюка з вродженою вадою серця з села Жеженів, що в 200-ах кілометрах від Києва.

Про обіцянку міністр... Читати повністю

"Секс і місто 3" буде без Джесіки Паркер

Христина Заник, (вiд читачiв), 11 лютого 2011р. 13:51

Фото - з сайту jewlicious.ru

Третя частина серіалу «Секс і місто» буде зніматися без 45-річної Сари Джесіки Паркер. Її замінить 23-літня актриса Блейк Лайвлі. 

Читати повністю

Проплачений чай у 5 вагонах потяга до Криму

Христина Заник, (вiд читачiв), 11 лютого 2011р. 13:08

Укрзалізниця продовжує сервісні нововведення. Щоправда, знову лише у п’яти вагонах одного потяга.

На сайті Південно-Західної залізниці Читати повністю

Google пропонує віртуальні екскурсії у Версаль

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 лютого 2011р. 13:03

Фото з сайту versailleslimousines.com

Google пропонує Вам відвідати найвідоміші музеї світу не виходячи з дому.

Для цього потрібно просто перейти за посиланням Читати повністю