Доступ до інформації у влади мають відкрити

Христина Заник, (вiд читачiв), 3 лютого 2011р. 14:52

Президент Віктор Янукович підписав закон "Про доступ до публічної інформації" та "Про інформацію", які мають відкрити витрачання усіх бюджетних... Читати повністю

Затримано крадія дитячих мобілок

Христина Заник, (вiд читачiв), 3 лютого 2011р. 14:15

Затримано 28-річного чоловіка, який крав у хлопчиків дорогі мобільні телефони.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба міліції Дніпровського району.

Злочинець вештався б... Читати повністю

Попов вступив до лікарняної каси

Христина Заник, (вiд читачiв), 3 лютого 2011р. 13:31

Голова Київської міської держадміністрації Олександр Попов вступив до членів Муніципальної лікарняної каси.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії.

Під час візиту до міського... Читати повністю

Януковичу принесли пеньок та ялинку

Єгор Соболєв, Свiдомо, 3 лютого 2011р. 13:16

Противники ухваленого Верховною Радою  зак... Читати повністю

Могилянка не звільнятиме викладачів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 лютого 2011р. 13:12

Києво-Могилянська академія не скорочуватиме свій штат, попри зменшення фінансування.

Про це «Свідомо» повідомив Президент Могилянки Сергій Квіт.

Про звільнення 40% штату... Читати повністю

Охоронців за стрілянину затримали і відпустили

Христина Заник, (вiд читачiв), 3 лютого 2011р. 12:33

Двох охоронців, які вчора, 2 лютого, брали участь у стрілянині біля садиби №3 по вулиці Ярославів Вал, затримали, допитали і відпустили.

... Читати повністю

В "Борисполі" під час злету літак втратив колеса

Наталія Курило, (вiд читачiв), 3 лютого 2011р. 11:18

В міжнародному аеропорту "Борисполі" у середу, 2 лютого, о 19:35 на рейсі "Київ-Батумі", сталася поломка літака під час злету.

Читати повністю

В Україні запровадять закордонні паспорти з чіпами

Христина Заник, (вiд читачiв), 3 лютого 2011р. 11:15

Україна готова запровадити закордонні паспорти з біометричними даними.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба Міністерства внутрішніх справ.

Запровадження нового типу п... Читати повністю

Що планують робити з будинками до Дня Києва (фото)

Наталія Курило, (вiд читачiв), 3 лютого 2011р. 10:13

До Євро-2012 на вулицях, які входять до 1,5 кілометрової зони біля НСК "Олімпійський" оновлять фасади будинків, що потребують цього.

Про це розповів головний архітектор Сергій Целовальник,... Читати повністю

Росія дасть кредит на будівництво української АЕС

Христина Заник, (вiд читачiв), 3 лютого 2011р. 10:07

Уряд Російської Федерації надасть Кабінету Міністрів України кредит на завершення спорудження та введення в експлуатацію третього та четвертого енергоблоків  Хмельницької атомної електростанці... Читати повністю

Школярі у регіонах вчаться з ксероксів і моніторів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 лютого 2011р. 9:53

Всупереч тому, що в київських школах учні були повністю забезпечені підручниками ще в листопаді, з регіонів надходить інформація про їхню відсутність.

Так, за інформацією Чернівецького місь... Читати повністю

Ветеринарів змущують різати тварин "по живому"

Маша Землянська, Свiдомо, 3 лютого 2011р. 9:43

Кабінет міністрів заборонив використовувати ветеринарам кетамін та інші препарати, які його містять. Відтак лікарі просто відмовляються оперувати тварин, адже наразі це єдиний препарат для загально... Читати повністю

Аварія: зіткнулось 5 машин, постраждало 2 людей

Христина Заник, (вiд читачiв), 2 лютого 2011р. 18:14

На перехресті вул. Братська - вул. Андріївська вранці через зіткнення машин постраждало двоє людей. 

Про це повідомляє офіційний сайт ДАІ у Києві.

Водій «Chevrolet Lacett... Читати повністю

З Тимошенко взяли другу підписку про невиїзд

Христина Заник, (вiд читачiв), 2 лютого 2011р. 16:42

Генеральна прокуратура вдруге взяла підписку про невиїзд з екс-прем’єрки Юлії Тимошенко.
 
Про це повідомля... Читати повністю

В центрі Києва відбулась стрілянина

Христина Заник, (вiд читачiв), 2 лютого 2011р. 16:03

Вранці у центрі Києва по вулиці Ярославів Вал, 3-А відбулась сутичка зі стріляниною. 

Про це повідомило... Читати повністю