Арештували екс-керівника Держкомрезерву

Христина Заник, (вiд читачiв), 1 лютого 2011р. 19:24

До колишнього виконуючого обов'язки глави Держкомітету Віталія Нікітіна обрано запобіжний захід утримання під вартою.

Про це йдеться на Читати повністю

Горів університет харчових технологій

Христина Заник, (вiд читачiв), 1 лютого 2011р. 18:42

В підвальному приміщенні одного з корпусів Національного університету харчових технологій, де розміщується відділ кадрів та бухгалтерія, сьогодні, 1 лютого, опівдні сталася пожежа.

Про це &... Читати повністю

Янукович зустрічався з Матіос

Христина Заник, (вiд читачiв), 1 лютого 2011р. 17:51

Президент України Віктор Янукович зустрівся з відомою письменницею, лауреатом Шевченківської премії Марією Матіос. 

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба Глави держа... Читати повністю

Мешканці просять Юнеско захистити Театральну

Єгор Соболєв, Свiдомо, 1 лютого 2011р. 17:36

Активісти боротьби проти будівництва офісного центру над метро "Театральна" звернулися до ЮНЕСКО з проханням рекомендувати Україні розширити межі охоронної зони Софії Київської.

Ідея - щоб... Читати повністю

Підприємці принесли до Януковича прапор Тунісу

Єгор Соболєв, Свiдомо, 1 лютого 2011р. 17:01

Підприємці, які оголосили про безстрокові акції протесту, у Києві прийшли під Адміністрацію президента із прапорами, серед яких був прапор Тунісу.

Читати повністю

Приватизоване майно - спільна власність подружжя

Наталія Курило, (вiд читачiв), 1 лютого 2011р. 16:06

Президент Віктор Янукович підписав закон, яким до спільної власності подружжя додали житло чи земельну ділянку одного з пари, отриману шляхом приватизації.
Читати повністю

"Спалення Януковича" обернулось розмовою з Поповим

Христина Заник, (вiд читачiв), 1 лютого 2011р. 15:16

Анонсоване Всеукраїнською профспілкою “Народна солідарність” спалення портрету президента Віктора Януковича на сх... Читати повністю

Почалася реєстрація для придбання квитків на Євро

Христина Заник, (вiд читачiв), 1 лютого 2011р. 14:59

Процес продажу квитків на Євро-2012 запущено: кожен вболівальник може створити особистий обліковий запис для майбутнього замовлення.

Про це повідомляє Читати повністю

Екс-голову АП Тимошенко викликали у прокуратуру

Христина Заник, (вiд читачiв), 1 лютого 2011р. 14:25

Екс-керівника Апарату уряду Тимошенко Михайла Лівінського викликали до Генеральної прокуратури.

Про це "Свідомо" повідомила перс-служба Блоку Юлії Тимошенко.

Бютівця... Читати повністю

Наступні парламентські вибори у жовтні 2012 року

Наталія Курило, (вiд читачiв), 1 лютого 2011р. 14:21

Депутати додали собі ще півтора роки засідання в парламенті, вирішивши перенести дату переобрання народом на жовтень 2012 року.

За Читати повністю

Школярі більше не вивчатимуть роман про Голодомор

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 лютого 2011р. 12:54

В новій програмі з української літератури, поданій на сайті Міносвіти, виключене вивчення роману Василя Барки «Жовт... Читати повністю

Підприємці виходять з новими акціями протестів

Наталія Курило, (вiд читачiв), 1 лютого 2011р. 12:45

Підприємці більшості областей України розпочали безстрокові акції протесту проти Податкового кодексу та переслідування учасників попередніх акцій.

Про це "Свідомо" повідомили в Асамблеї орг... Читати повністю

Обраний ректор ДонНУ: Я не хочу бути ректором

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 лютого 2011р. 12:26

"Ну як вона може себе почувати...  Як... Краще б якби краще. Деякі речі вона навіть забувати стала... Таке ось".

Обраний ректор Донецького національного університету Юрій... Читати повністю

Новий онкоцентр таки запрацював – але не на повну

Маша Землянська, Свiдомо, 1 лютого 2011р. 11:54

Перший і нині єдиний в Україні Центр ядерної діагностики онкологічних захворювань, який три місяці тому урочисто відкрив Микола Азаров, нарешті приймає перших па... Читати повністю

В Києві палали автівки

Наталія Курило, (вiд читачiв), 1 лютого 2011р. 11:53

У Святошинському районі та на Оболоні за ніч згоріли дві автівки. За попередньою версію - одну з них підпалили.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба Міністерства надзвичайних ситуацій.Читати повністю