Голова ОБСЄ: непокоїть ставлення до опозиції

Христина Заник, (вiд читачiв), 8 лютого 2011р. 9:23

Голова Організація з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) Аудронюс Ажубал... Читати повністю

Дорожній контроль: викрито ще одну штраф-схему ДАІ

Олександра Сервецька, (вiд читачiв), 7 лютого 2011р. 20:41

«Дорожній контроль» викрив вже другий штраф-майданчик, який належить комерційній структурі і куди ДАІ привозить "клієнтів" - авто після евакуації.

Про це громадська організація... Читати повністю

Пожежа в університеті Драгоманова

Христина Заник, (вiд читачiв), 7 лютого 2011р. 18:48

О15:15 в спортивному комплексі університету Драгоманова  по вулиці Тургенєвській, 3/9 сталася пожежа.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба Київських рятувальників.

Читати повністю

Жодного отруєння у дитлікарні №2 не було

Маша Землянська, Свiдомо, 7 лютого 2011р. 18:42

Головне управління охорони здоров’я заперечує інформацію, яка зранку з’явилася у пресі, щодо масового отруєння дітей у другій дит... Читати повністю

5 років тюрми ПДВ-махінаторам

Христина Заник, (вiд читачiв), 7 лютого 2011р. 17:04

П’ятьом членам організованого злочинного угруповання, які незаконно отримували з держбюджету кошти у вигляді відшкодування податку на додану вартість (ПДВ) Святошинський суд Києва призначив п... Читати повністю

Які лекції "Свідомо" рекомендує цього тижня

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 лютого 2011р. 16:43

Цього тижня в столиці буде багато цікавих майстер-класів і освітніх лекцій. Команда Просвітитися.Свідомо радить Вам відвідати саме ці:

- У середу у 19:00 у Міжнародному інституті менеджмент... Читати повністю

Могильов: треба позбавляти прав за п'яну їзду

Христина Заник, (вiд читачiв), 7 лютого 2011р. 16:33

Водіїв, які ведуть авто у нетверезому стані, потрібно позбавляти водійських прав - заявив Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов під час наради з керівниками підрозділів ДАІ.

Про це &la... Читати повністю

Попов: до середи будову на Театральній зупинять

Христина Заник, (вiд читачiв), 7 лютого 2011р. 15:52

Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов заявив, що до середи має бути припинено будівництво на перетині вулиць Богдана Хмельницького та Пушкінської над станцією метро Театр... Читати повністю

Завуча елітного садка №26 затримали на хабарі $400

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 7 лютого 2011р. 15:28

Завідуючу садка №26 на вулиці Володимирській, 16, який вважається "елітним", Надію Крижанівську затримали під час отримання хабаря.

Про це "Свідомо" повідомила прес-офіцер Шевченківського р... Читати повністю

Попов: команди труїти собак - не було

Маша Землянська, Свiдомо, 7 лютого 2011р. 15:09

Жодних доручень чи наказів труїти безпритульних тварин від Київської міської адміністрації не було.

Про це заявив голова адміністрації Олександр Попов

«Щодо собак. Немає такої... Читати повністю

Забудовники зможуть не платити за знесені дерева

Наталія Курило, (вiд читачiв), 7 лютого 2011р. 14:42

Депутати потурбувалися за інвесторів, які мають намір вкладати кошти в соціальне будівництво столиці і розробили законо... Читати повністю

Попов оголосив догану Целовальнику за журналістку

Христина Заник, (вiд читачiв), 7 лютого 2011р. 14:05

Голова Київської міської адміністрації Олександр Попов оголосив догану начальнику Головного управління містобудування та архітектури Києва Сергію Целовальнику за порушення правил поведінки державно... Читати повністю

79 зі ста київських кафе та барів – отруюють нас

Маша Землянська, Свiдомо, 7 лютого 2011р. 13:59

У 79-ти зі ста київських кафе, барів та ресторанів нас отруюють тютюновим димом. А відтак усі ці заклади не виконують закону щодо права людини на чисте повітря, тому мають бути покарані.

Та... Читати повністю

Попов обіцяє елітівцям квартири за 3 роки

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 7 лютого 2011р. 13:31

Київська влада планує забезпечити усіх постраждалих від афери "Еліта-центр" житлом за 3 роки.

Про це після наради заявив журналістам голова міськдержадміністрації Олександр Попов.

Д... Читати повністю

Євро-2012 в України не заберуть

Христина Заник, (вiд читачiв), 7 лютого 2011р. 13:18

Президент Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА) Мішель Платіні заявив, що питання про виключення України вже не є актуальним, а відповідно, Євро-2012 в нашої країни не заберуть.

Пр... Читати повністю