Попов: команди труїти собак - не було

Маша Землянська, Свiдомо, 7 лютого 2011р. 15:09

Жодних доручень чи наказів труїти безпритульних тварин від Київської міської адміністрації не було.

Про це заявив голова адміністрації Олександр Попов

«Щодо собак. Немає такої... Читати повністю

Забудовники зможуть не платити за знесені дерева

Наталія Курило, (вiд читачiв), 7 лютого 2011р. 14:42

Депутати потурбувалися за інвесторів, які мають намір вкладати кошти в соціальне будівництво столиці і розробили законо... Читати повністю

Попов оголосив догану Целовальнику за журналістку

Христина Заник, (вiд читачiв), 7 лютого 2011р. 14:05

Голова Київської міської адміністрації Олександр Попов оголосив догану начальнику Головного управління містобудування та архітектури Києва Сергію Целовальнику за порушення правил поведінки державно... Читати повністю

79 зі ста київських кафе та барів – отруюють нас

Маша Землянська, Свiдомо, 7 лютого 2011р. 13:59

У 79-ти зі ста київських кафе, барів та ресторанів нас отруюють тютюновим димом. А відтак усі ці заклади не виконують закону щодо права людини на чисте повітря, тому мають бути покарані.

Та... Читати повністю

Попов обіцяє елітівцям квартири за 3 роки

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 7 лютого 2011р. 13:31

Київська влада планує забезпечити усіх постраждалих від афери "Еліта-центр" житлом за 3 роки.

Про це після наради заявив журналістам голова міськдержадміністрації Олександр Попов.

Д... Читати повністю

Євро-2012 в України не заберуть

Христина Заник, (вiд читачiв), 7 лютого 2011р. 13:18

Президент Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА) Мішель Платіні заявив, що питання про виключення України вже не є актуальним, а відповідно, Євро-2012 в нашої країни не заберуть.

Пр... Читати повністю

По померлій на фіз-рі дівчинці не порушили справу

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 7 лютого 2011р. 12:49

По факту смерті семикласниці Марії Щуренко під час бігу на уроці фізкультури у 219 школі на Оболонському проспекті досі не порушили кримінальну справу.

Про це "Свідомо" повідомила прес-офіц... Читати повністю

Тури до Єгипту не продають

Христина Заник, (вiд читачiв), 7 лютого 2011р. 12:37

Асоціаця лідерів турбізнесу України (АЛТУ) повідомляє, що турфірми призупинили продаж турів до Єгипту до стабілізації ситуації і організували... Читати повністю

У Києві епідемію грипу вже й не чекають

Маша Землянська, Свiдомо, 7 лютого 2011р. 12:36

Кількість хворих на грип киян все меншає. Минулого тижня з симптомами грипу та застуди до поліклінік та лікарень звернулося трохи більше 19 тисяч киян – це практично у півтора рази менше ніж... Читати повністю

Активісти запропонували "закласти" Україну

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 лютого 2011р. 12:33

Громадська організація "Не будь байдужим!", письменники Ірена Карпа, Сашко Ірванець, Олег Коцарєв разом зі студентами біля університету Драгоманова пропонували "закласти Україну".

Таким фле... Читати повністю

Міносвіти робить свою експертизу смерті школярки

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 лютого 2011р. 12:12

Міносвіти проводить експертизу у справі загибелі 7-класниці оболонської школи №219 Марія Щуренко.

Про це повідомляє прес-служба Міносвіти.

«І більше того, вчитель попереджав:... Читати повністю

Бабуся допомогла зловити автокрадіїв

Христина Заник, (вiд читачiв), 7 лютого 2011р. 12:03

Вночі 58-річна жителька будинку по вулиці Олійника викрила п’ятьох автокрадіїв.

Про це "Свідомо" повідомила київська міліція.

О другій ночі жінку заболіла спина. Від болю вона... Читати повністю

Тільки для 30% дітей фізкультура – безпечно

Маша Землянська, Свiдомо, 7 лютого 2011р. 11:56

Тільки 30% дітей шкільного віку можуть вільно займатися спортом. Для інших – уроки фізкультури загрожують здоров’ю, а інколи і життю.

Такі дані дослідження Інституту педіатрії,... Читати повністю

Екс-голова Держкомрезерву Поживанов - в Австрії

Христина Заник, (вiд читачiв), 7 лютого 2011р. 11:26

Колишній голова Держкомрезерву Михайло Поживанов, якого недавно оголосили в розшук в Україні, знаходиться в Австрії.

Про це він повідомив Читати повністю

Малозабезпечених можуть не штрафувати за комуналку

Христина Заник, (вiд читачiв), 7 лютого 2011р. 10:48

Малозабезпечених можуть звільнити від нарахування та стягнення пені за несвоєчасне внесення плати за житлово-комунальні послуги.

Читати повністю