МОН хоче об'єднати світову і українську літератури

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 січня 2011р. 9:39

Міносвіти пропонує об’єднувати українську і світову літературу в єдиний курс для вивчення в школі.

Про це йдеться в наказі Міносвіти.

Окремо виділяти в цьому курсі Міністерств... Читати повністю

Онкоцентр в Охматдит хочуть чи не вдвічі скоротити

Маша Землянська, Свiдомо, 28 січня 2011р. 9:22

Згідно нового плану розбудови дитячої лікарні Охматдит, замість нині існуючого Центру дитячої онкології, гематології та пересадки кісткового мозку, який може одночасно лікувати 70 дітей, хочуть поб... Читати повністю

Мерія: пенсіонери їздитимуть безкоштовно

Наталія Курило, (вiд читачiв), 28 січня 2011р. 8:51

Пенсіонери та інваліди можуть і надалі їздити в київському метрополітені безкоштовно.

Про це заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Руслан Крамаренко.

Ран... Читати повністю

ЖЕКи будуть штрафувати за невиконання послуг

Наталія Курило, (вiд читачiв), 27 січня 2011р. 19:15

Начальник управління цінової політики Василь Яструбінський пообіцяв киянам, що ЖЕКи будуть штрафувати за погану роботу.

Про це він заявив на громадських обговореннях нових тарифів.

... Читати повністю

Запускають новий тролейбус "Лісова - Поліклініка"

Христина Заник, (вiд читачiв), 27 січня 2011р. 19:00

З 28 січня 2011 року буде запущено новий тролейбусний маршрут №37А "Станція метро "Лісова" - Поліклініка".

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба «Київпастрансу».

... Читати повністю

Мерія: тепло повертається в квартири

Наталія Курило, (вiд читачiв), 27 січня 2011р. 18:21

Перший заступник голови міськадміністрації Олександр Мазурчак пообіцяв, що найближчим часом квартири киян нагріються, а вартість недоотриманого тепла перерахують.

Про це він заявив на грома... Читати повністю

Два місяці арешту для екс-спікера Криму

Христина Заник, (вiд читачiв), 27 січня 2011р. 18:00

Екс-спікера Верховної Ради Криму від Партії регіонів Анатолія Гриценка заарештували на два місяці.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба прокуратури Автономної Республики Крим.

"Ц... Читати повністю

Датці випробовують вічний захист від туберкульозу

Маша Землянська, Свiдомо, 27 січня 2011р. 17:54

Найбільший виробник вакцин проти туберкульозу - Державний серологічний інститут Данії розробив нову вакцину, яка не тільки перешкоджає розвиткові інфекції, як це роблять нинішні щеплення, а й попер... Читати повністю

Пенсіонери тепер їздитимуть в метро за гроші

Христина Заник, (вiд читачiв), 27 січня 2011р. 17:16

З 28 січня 2011 року пенсіонери сплачуватимуть за проїзд в метро згідно діючих тарифів. 

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба київського метрополітену. 

Таке рішення &n... Читати повністю

Прокуратура опитала сина Луценка

Христина Заник, (вiд читачiв), 27 січня 2011р. 16:28

Старшого сина Луценка Олександра викликали до прокуратури і опитували з приводу рапорту слідчого Сергія Войченка.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба партії «Народна с... Читати повністю

Луценку шиють витрати на палац та квіти (документ)

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 27 січня 2011р. 15:23

Третю справу проти екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка порушили, знайшовши поки що витрати лише на аренду палацу "Україна" для концерту до дня міліції та квіти для артистів.

"Свідомо... Читати повністю

Нова кримінальна справа Тимошенко за медичні авто

Христина Заник, (вiд читачiв), 27 січня 2011р. 15:22

Генеральною прокуратурою України порушено кримінальну справу проти екс-прем’єрки Юлії Тимошенко через закупівлю та ввезення до України нібито спеціалізованих медичних автомобілів "Опель Комбо... Читати повністю

Невідомий "замінував" метро

Христина Заник, (вiд читачiв), 27 січня 2011р. 14:58

Інформація про бомбу в київському метро не підтвердилася.

Про це «Свідомо» повідомила представник прес-служби охорони Київського метрополітену Наталія Керницька. 

В... Читати повністю

Університет Шевченка кращий за науковими статтями

Максим Опанасенко, Свiдомо, 27 січня 2011р. 14:40

Університет Шевченка очолив рейтинг українських вишів по кількості наукових праць і їх цитованості.

Такий рейтинг склала Національна бібліотека Вернадського, спираючись на дані міжнародної... Читати повністю

Даїшника звільнили за «телячью» мову

Христина Заник, (вiд читачiв), 27 січня 2011р. 13:39

Одеського працівника ДАІ старшого сержанта Швеця, який назвав українську мову «телячей», звільнено з органів внутрішніх справ за... Читати повністю