Хто і скільки тепер сплачує транспортний збір

Олександра Сервецька, (вiд читачiв), 26 січня 2011р. 17:38

Якщо ви вирішили придбати Lamborghini Diablo з об’ємом двигуна 6 л, то до вартості автомобіля ви докладете ще 3300 гривень. У випадку, якщо ви вже є власником, наприклад, старенького «з... Читати повністю

Президент перепризначив заступників Могильова

Христина Заник, (вiд читачiв), 26 січня 2011р. 17:08

Президент України Віктор Янукович звільнив Віктора Ратушняка, заступника міністра внутрішніх справ – начальника міліції громадсь... Читати повністю

Табачник дав зелене світло іноземцям у ВНЗ України

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 січня 2011р. 16:26

Іноземці вже починаючи з вересня отримають право вступати і українські виші безкоштовно.

Про це заявив міністр освіти Дмитро Табачник на брифінгу.

"Ми маємо квоту - тисяча безкоштов... Читати повністю

Залізниця посилила охорону

Христина Заник, (вiд читачiв), 26 січня 2011р. 16:22

Південно-Західна залізниця запровадила додаткові заходи безпеки на київській магістралі: залучила додаткові підрозділи транспортної міліції, воєнізовану охорону, МНС-ників та охоронні фірми. <... Читати повністю

Табачник "відхрестився" від Луцького

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 січня 2011р. 16:20

Міністерство освіти не має жодного відношення до законопроекту "Про вищу освіту"", який до Парламенту подали д... Читати повністю

Мазурчак зобов’язав ЖЕКи звітувати перед киянами

Христина Заник, (вiд читачiв), 26 січня 2011р. 15:47

Перший заступник голови міськадміністрації Олександр Мазурчак доручив начальникам ЖЕКів завести паспорти на кожен будинок, де зазначатиметься перелік реально виконаних робіт з утримання цього будин... Читати повністю

ГПУ: Луценка допитують з адвокатом

Наталія Курило, (вiд читачiв), 26 січня 2011р. 14:05

Екс-прем'єрка Юлія Тимошенко після відвідування Генеральної прокуратури заявила, що слідчі, які розслідують кримінальну справу проти екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, забороняють йому зал... Читати повністю

Луценку-таки зшили справу про банкет дня міліції

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 26 січня 2011р. 13:27

Генпрокуратура все ж порушила третю кримінальну справу проти екс-міністра оборони Юрія Луценка щодо розтрат на святкування дня міліції.

Про це "Свідомо" заявив адвокат Луценка Ігор Фомін.Читати повністю

До Ростова-на-Дону пустили літак з "Борисполя"

Наталія Курило, (вiд читачiв), 26 січня 2011р. 13:14

З Міжнародного аеропорту "Бориспіль" відкрили новий маршрут до Ростова-на-Дону.

Про це повідомляє прес-служба аеропорту.

Польоти організовує авіакомпанія "Донавіа" з 16 січня 2011 р... Читати повністю

Одеський міліціонер назвав державну мову "телячей"

Наталія Курило, (вiд читачiв), 26 січня 2011р. 12:43

В Інтернет потрапило відео, на якому зафіксовано як одеський інспектор ДАІ, сержант Швець відверто продемонстрував неповагу до державної української мови.

Читати повністю

В "Борисполі" скасували рейс до Бухаресту

Наталія Курило, (вiд читачiв), 26 січня 2011р. 12:20

В "Борисполі" скасували рейс до Бухаресту

 

Про це йдетьс... Читати повністю

Кому дісталося "Сяйво"