Грип у Києві йде на спад

Маша Землянська, Свiдомо, 31 січня 2011р. 17:12

Попри перестороги лікарів що на столицю чекає епідемія, захворюваність на грип спадає. За останній тиждень з симптомами грипу та застуди до лікарень та поліклінік звернулося трохи більше 19 тисяч к... Читати повністю

В мерії розказали що буде в бланках за компослуги

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 січня 2011р. 16:41

Вже в лютому кияни отримають нові бланки на сплату комунальних послуг.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба мерії.

Рахунки на сплату за житлово-комунальні послуги буд... Читати повністю

Міліція збирає інформацію про студентів журфаку

Наталія Курило, (вiд читачiв), 31 січня 2011р. 16:12

Ректора Тернопільського національного університету імені Гнатюка Володимира Кравця просить заступник начальника відділу Управління міністерства внутрішніх справ у Тернопільській області Тимур Ашіро... Читати повністю

Тимошенко знову не пустили до Брюсселю

Наталія Курило, (вiд читачiв), 31 січня 2011р. 15:57

Генеральна прокуратура знову відмовила екс-прем’єрці Юлії Тимошенко в проханні з'їздити до Брюсселю.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба ГПУ.

"Слідчий мотивує своє рішення... Читати повністю

Невідомий "замінував" дніпропетровський вокзал

Наталія Курило, (вiд читачiв), 31 січня 2011р. 15:31

В обід понеділка, 31 січня, невідомий повідомив про замінування Центрального залізничного вокзалу в Дніпропетровську.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба Укрзалізниця.

По тривоз... Читати повністю

ГПУ закінчила розслідування погроз родичів Луценка

Наталія Курило, (вiд читачiв), 31 січня 2011р. 15:19

Генеральна прокуратура закінчила перевірку, щодо погроз брата та сина екс-міністра Юія Луценка, на адресу слідчого Сергія Войченка.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба ГПУ. 
<... Читати повністю

З "Борисполя" скасовано рейси в Дюссельдорф

Наталія Курило, (вiд читачiв), 31 січня 2011р. 15:02

З міжнародного аеропорту "Бориспіль" до міста Дюссельдорф скасовані всі рейси.

Про це йдеться на сайті аеропорту.

З семи... Читати повністю

Як студенти протестували проти нових цін (фото)

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 січня 2011р. 14:17

«Депутати паразити не дають нормально жити!», «Депутатів на заводи – хай працюють ці уроди!», «Зека на нари – тоді й підем на пари!».

Тисяча... Читати повністю

Вже двох екс-чиновників Тимошенко розшукують

Наталія Курило, (вiд читачiв), 31 січня 2011р. 14:02

В розшук оголосили другого екс-чиновника часів прем'єрства Юлії Тимошенко - колишнього главу Держкомрезерву Михайла Поживанова. Також в розшуку г... Читати повністю

Розвалився новенький пам'ятник жертвам Чорнобиля

Наталія Курило, (вiд читачiв), 31 січня 2011р. 13:13

Фото "Цензор.net

Деснянський монумент, встановлений до 20-ліття Чорнобильської катастрофи в Києві, вже почав розвалюватися.

Про це Читати повністю

Страшні картинки на сигаретах таки будуть

Маша Землянська, Свiдомо, 31 січня 2011р. 12:41

Попри те, що Кабінет Міністрів нарешті визнав: страшні кольорові малюнки про наслідки куріння, таки мають з'явитися у 2012 році на усіх пачках цигарок, які са... Читати повністю

Після Луценка суддя визнала: Гонгадзе не замовляли

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 31 січня 2011р. 12:14

Суддя Печерського суду Марія Пилаєва визнала вбивство Гонгадзе не замовним.

Про це "Свідомо" повідомила адвокат дружини Георгія Вален... Читати повністю

Киянин загинув під колесами "швидкої"

Наталія Курило, (вiд читачiв), 31 січня 2011р. 12:02

В неділю, 30 січня, на вулиці Вишгородській авто "швидкої допомоги" збило пішохода.

Про це повідомляє Магнолія-ТВ.

"Карета швидкої допомоги поверталася з виклику, аж раптом на до... Читати повністю

Київміськбуд аврально здає 1-ий будинок елітівцям

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 31 січня 2011р. 11:48

Будинок за адресою вулиця Правди, 5, в якому постраждалі від афери "Еліта-центр" отримають перші квартири, мають здати 31 січня або 1 лютого.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба Київміс... Читати повністю

В Києві спіймали іноземних "гастролерів"

Наталія Курило, (вiд читачiв), 31 січня 2011р. 11:45

Працівники Управління по боротьбі з організованою злочинністю в Києві затримали організовану групу грабіжників, які обкрадали квартири киян.

Про це повідомляє прес-служба управління.

<... Читати повністю