Старшого брата Луценка викликає Генпрокуратура

Наталія Курило, (вiд читачiв), 28 січня 2011р. 12:39

Сьогодні, 28 січня, на 15 годину до Генпрокуратури викликають брата екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка – Сергія.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба партії "Народна самооб... Читати повністю

МВС хоче припинити безкоштовну роздачу наркотиків

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 28 січня 2011р. 12:35

Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов ініціюватиме перед Кабінетом міністрів закриття центрів замісної терапії для наркоманів.

Про це він заявив під час підписання угоди з директором Ф... Читати повністю

29 січня на Дружби Народів будуть проблеми з водою

Наталія Курило, (вiд читачiв), 28 січня 2011р. 12:05

29 січня в будинках на бульварі Дружби Народів, №19, №19а, №21/22 можуть виникнути проблеми з водопостачанням.

Про це повідомляє прес-служба "Київводоканалу".

Обіцяють, що незручнос... Читати повністю

1 лютого запрошують "спалити" Януковича за тарифи

Наталія Курило, (вiд читачiв), 28 січня 2011р. 10:31

01 лютого, о 14:15, на сходах будинку Київради по вулиці Хрещатик, 36 активісти Всеукраїнської профспілки “Народна солідарність” запрошують урочисто “спалити” портрет презид... Читати повністю

МОН хоче об'єднати світову і українську літератури

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 січня 2011р. 9:39

Міносвіти пропонує об’єднувати українську і світову літературу в єдиний курс для вивчення в школі.

Про це йдеться в наказі Міносвіти.

Окремо виділяти в цьому курсі Міністерств... Читати повністю

Онкоцентр в Охматдит хочуть чи не вдвічі скоротити

Маша Землянська, Свiдомо, 28 січня 2011р. 9:22

Згідно нового плану розбудови дитячої лікарні Охматдит, замість нині існуючого Центру дитячої онкології, гематології та пересадки кісткового мозку, який може одночасно лікувати 70 дітей, хочуть поб... Читати повністю

Мерія: пенсіонери їздитимуть безкоштовно

Наталія Курило, (вiд читачiв), 28 січня 2011р. 8:51

Пенсіонери та інваліди можуть і надалі їздити в київському метрополітені безкоштовно.

Про це заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Руслан Крамаренко.

Ран... Читати повністю

ЖЕКи будуть штрафувати за невиконання послуг

Наталія Курило, (вiд читачiв), 27 січня 2011р. 19:15

Начальник управління цінової політики Василь Яструбінський пообіцяв киянам, що ЖЕКи будуть штрафувати за погану роботу.

Про це він заявив на громадських обговореннях нових тарифів.

... Читати повністю

Запускають новий тролейбус "Лісова - Поліклініка"

Христина Заник, (вiд читачiв), 27 січня 2011р. 19:00

З 28 січня 2011 року буде запущено новий тролейбусний маршрут №37А "Станція метро "Лісова" - Поліклініка".

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба «Київпастрансу».

... Читати повністю

Мерія: тепло повертається в квартири

Наталія Курило, (вiд читачiв), 27 січня 2011р. 18:21

Перший заступник голови міськадміністрації Олександр Мазурчак пообіцяв, що найближчим часом квартири киян нагріються, а вартість недоотриманого тепла перерахують.

Про це він заявив на грома... Читати повністю

Два місяці арешту для екс-спікера Криму

Христина Заник, (вiд читачiв), 27 січня 2011р. 18:00

Екс-спікера Верховної Ради Криму від Партії регіонів Анатолія Гриценка заарештували на два місяці.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба прокуратури Автономної Республики Крим.

"Ц... Читати повністю

Датці випробовують вічний захист від туберкульозу

Маша Землянська, Свiдомо, 27 січня 2011р. 17:54

Найбільший виробник вакцин проти туберкульозу - Державний серологічний інститут Данії розробив нову вакцину, яка не тільки перешкоджає розвиткові інфекції, як це роблять нинішні щеплення, а й попер... Читати повністю

Пенсіонери тепер їздитимуть в метро за гроші

Христина Заник, (вiд читачiв), 27 січня 2011р. 17:16

З 28 січня 2011 року пенсіонери сплачуватимуть за проїзд в метро згідно діючих тарифів. 

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба київського метрополітену. 

Таке рішення &n... Читати повністю

Прокуратура опитала сина Луценка

Христина Заник, (вiд читачiв), 27 січня 2011р. 16:28

Старшого сина Луценка Олександра викликали до прокуратури і опитували з приводу рапорту слідчого Сергія Войченка.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба партії «Народна с... Читати повністю

Луценку шиють витрати на палац та квіти (документ)

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 27 січня 2011р. 15:23

Третю справу проти екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка порушили, знайшовши поки що витрати лише на аренду палацу "Україна" для концерту до дня міліції та квіти для артистів.

"Свідомо... Читати повністю