1 та 2 копійки залишаються

Христина Заник, (вiд читачiв), 28 січня 2011р. 17:40

Сьогодні Правління Національного банку України не розглядає питання про вилучення з обігу монет номіналом 1 та 2 копійок.

Про це "Свідомо" заявив глава Департаменту зовнішньоекономічних зв'... Читати повністю

Герман: Пилипишин дав побудувати пивбар піді мною

Єгор Соболєв, Свiдомо, 28 січня 2011р. 17:06

Заступник голови Адміністрації президента Ганна Герман заявила, що в підвалі її будинку побудували пивний бар, який заважає мешканцям.

Вона розповіла це на зустрічі активістів проти варварс... Читати повністю

Янукович пропонує світу "увікнути Україну"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 січня 2011р. 16:00

Президент Віктор Янукович запропонував іноземним політикам «увікнути Україну».

Про це повідомляє Українська правда. <... Читати повністю

Мерія нагадує про знижки на оплату комунпослуг

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 січня 2011р. 15:31

Мерія нагадує про знижки в оплаті комунальних послуг для добросовісних платників.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба мерії.

«Для мешканців, які своєчасно спла... Читати повністю

Київенерго: Киянам знову тепло в квартирах

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 січня 2011р. 15:21

Теплоелектроцентралі 5 і 6, які гріють Деснянський, Дніпровський, Оболонський, Подільський, частину Шевченківського району, житлові масиви Троєщина, Лісовий, Воскресенка, Оболонь, Куренівка, Виногр... Читати повністю

Справу екс-міністра оборони передали до суду

Наталія Курило, (вiд читачiв), 28 січня 2011р. 14:58

Справу колишнього виконуючого обов'язки міністра оборони Валерія Іващенка та керуючого санацією дочірного підприємства Міністерства оборони "Феодосійський судомеханічний завод" Сергія Міхеєва, пере... Читати повністю

Кабмін відремонтує два свої поверхи за 22 мільйона

Наталія Курило, (вiд читачiв), 28 січня 2011р. 14:30

Кабінет міністрів вирішив відремонтувати два поверха Будинку уряду і виділив на це 21 мільйонів 750 тисяч гривень.

Гроші передбачені на невідкла... Читати повністю

Дітей можуть залишити менінгіту та гепатиту

Маша Землянська, Свiдомо, 28 січня 2011р. 14:25

У Міністерстві охорони здоров’я знову обговорюють зміни календаря обов’язкових щеплень. Тепер з нього хочуть прибрати дві вакцини – проти гепат... Читати повністю

МОН вирішило коли вступати в університети

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 січня 2011р. 14:24

Міносвіти оприлюднило терміни проведення вступної кампанії до вишів цього року.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба Міносвіти.

Так, реєстрація на тестування в школах... Читати повністю

Янукович схильний ветувати закон для забудовників

Єгор Соболєв, Свiдомо, 28 січня 2011р. 13:51

Віктор Янукович і члени його адміністрації мають багато критики щодо ухваленого Верховною Радою  Читати повністю

Старшого брата Луценка викликає Генпрокуратура

Наталія Курило, (вiд читачiв), 28 січня 2011р. 12:39

Сьогодні, 28 січня, на 15 годину до Генпрокуратури викликають брата екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка – Сергія.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба партії "Народна самооб... Читати повністю

МВС хоче припинити безкоштовну роздачу наркотиків

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 28 січня 2011р. 12:35

Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов ініціюватиме перед Кабінетом міністрів закриття центрів замісної терапії для наркоманів.

Про це він заявив під час підписання угоди з директором Ф... Читати повністю

29 січня на Дружби Народів будуть проблеми з водою

Наталія Курило, (вiд читачiв), 28 січня 2011р. 12:05

29 січня в будинках на бульварі Дружби Народів, №19, №19а, №21/22 можуть виникнути проблеми з водопостачанням.

Про це повідомляє прес-служба "Київводоканалу".

Обіцяють, що незручнос... Читати повністю

1 лютого запрошують "спалити" Януковича за тарифи

Наталія Курило, (вiд читачiв), 28 січня 2011р. 10:31

01 лютого, о 14:15, на сходах будинку Київради по вулиці Хрещатик, 36 активісти Всеукраїнської профспілки “Народна солідарність” запрошують урочисто “спалити” портрет презид... Читати повністю

МОН хоче об'єднати світову і українську літератури

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 січня 2011р. 9:39

Міносвіти пропонує об’єднувати українську і світову літературу в єдиний курс для вивчення в школі.

Про це йдеться в наказі Міносвіти.

Окремо виділяти в цьому курсі Міністерств... Читати повністю