Прокуратура опитала сина Луценка

Христина Заник, (вiд читачiв), 27 січня 2011р. 16:28

Старшого сина Луценка Олександра викликали до прокуратури і опитували з приводу рапорту слідчого Сергія Войченка.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба партії «Народна с... Читати повністю

Луценку шиють витрати на палац та квіти (документ)

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 27 січня 2011р. 15:23

Третю справу проти екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка порушили, знайшовши поки що витрати лише на аренду палацу "Україна" для концерту до дня міліції та квіти для артистів.

"Свідомо... Читати повністю

Нова кримінальна справа Тимошенко за медичні авто

Христина Заник, (вiд читачiв), 27 січня 2011р. 15:22

Генеральною прокуратурою України порушено кримінальну справу проти екс-прем’єрки Юлії Тимошенко через закупівлю та ввезення до України нібито спеціалізованих медичних автомобілів "Опель Комбо... Читати повністю

Невідомий "замінував" метро

Христина Заник, (вiд читачiв), 27 січня 2011р. 14:58

Інформація про бомбу в київському метро не підтвердилася.

Про це «Свідомо» повідомила представник прес-служби охорони Київського метрополітену Наталія Керницька. 

В... Читати повністю

Університет Шевченка кращий за науковими статтями

Максим Опанасенко, Свiдомо, 27 січня 2011р. 14:40

Університет Шевченка очолив рейтинг українських вишів по кількості наукових праць і їх цитованості.

Такий рейтинг склала Національна бібліотека Вернадського, спираючись на дані міжнародної... Читати повністю

Даїшника звільнили за «телячью» мову

Христина Заник, (вiд читачiв), 27 січня 2011р. 13:39

Одеського працівника ДАІ старшого сержанта Швеця, який назвав українську мову «телячей», звільнено з органів внутрішніх справ за... Читати повністю

Киянам пропонують гепатит зі знижкою

Маша Землянська, Свiдомо, 27 січня 2011р. 13:30

Напередодні Дня Святого Валентина по Києву почали з’являтися оголошення, у яких пропонується зробити недороге татуювання на дому – лишень за 30 доларів. На що громадські організації заб... Читати повністю

Міліція: свободівця затримали за незаконну зброю

Христина Заник, (вiд читачiв), 27 січня 2011р. 13:16

Свободівця Володимира Сивака затримали через розслідування кримінальної справи за фактом резонансного злочину.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба київської міліції.

Читати повністю

Бузек готовий зустрітися з Тимошенко в Брюсселі

Христина Заник, (вiд читачiв), 27 січня 2011р. 12:47

Президент Європейського парламенту Єжи Бузек надіслав факсом листа екс-прем’єру Юлії Тимошенко, в якому повідомив, що готовий зустрітися з нею в Брюсселі 2 лютого.

Про це «Свідо... Читати повністю

Авто влетіло на зупинку з людьми (оновлено)

Христина Заник, (вiд читачiв), 27 січня 2011р. 12:27

Автівка "Мітсубісі Лансер" протаранила зупинку громадського транспорту вчора, 26 січня, по вулиці Райдужній, де люди чекали своїх автобусів.

Про це Читати повністю

В Києві відкриють вісім готелів до кінця року

Христина Заник, (вiд читачiв), 27 січня 2011р. 11:59

До кінця 2011 року вісім готелів буде введено в експлуатацію за загальною кількістю номерів близько півтори тисячі в рамках підготовки до Євро-2012.

Про це повідала прес-служба міської держ... Читати повністю

Приміщення "Науки і культури" вже продають

Максим Опанасенко, Свiдомо, 27 січня 2011р. 11:18

Приміщення редакції "Наука і культура", яка з початку 1970-х знаходилася на Прорізній,10 і яку 23 січня виселили нові власники, вже про... Читати повністю

Підприємці з 1 лютого розпочнуть безстрокові акції

Наталія Курило, (вiд читачiв), 27 січня 2011р. 10:45

З 1 лютого по всіх містах України оголошена безстрокова акція непокори підприємців.

Про це "Свідомо" повідомив координатор Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу в Ук... Читати повністю

Мер Сум автор "пидпыздець":хай сумує Добкін(відео)

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 27 січня 2011р. 10:38