На Дарниці продовжують рубати дерева

Наталія Курило, (вiд читачiв), 25 січня 2011р. 10:55

На Дарниці знову вирубали зелену зону. Цього разу дроворубам потрібні були дерева, як матеріал.

Про це "Свідомо" повідомив член Коаліції учасників Помаранчевої Революції Олександр Місюра.Читати повністю

Водоканал попереджає про перебої води

Наталія Курило, (вiд читачiв), 25 січня 2011р. 10:05

З вівторка по п'ятницю на деяких вулицях Києва будуть проводитися ремонтні роботи, через що можливі перебої у водопостачанні.

Про це повідомляє прес-служба Водоканалу.

З 9:00 до 24:... Читати повністю

В "Домодєдово" загинула Ганна Яблонська

Наталія Курило, (вiд читачiв), 25 січня 2011р. 8:44

В теракті в московському аеропорту Домодєдово загинула українка.

Про це йдеться на сайті Міністерства надзвичайних с... Читати повністю

В Києві затримали п'яних міліціонерів

Наталія Курило, (вiд читачiв), 24 січня 2011р. 18:05

В неділю, на вулиці Володимира Маяковського затримали п'яних міліціонерів.

Як розповіли інспектори ДАІ Читати повністю

Через вибух 21 сім’я залишилась без даху

Христина Заник, (вiд читачiв), 24 січня 2011р. 17:36

«За кілька хвилин до півночі пролунав страшенний вибух. З вікон повилітали шибки, почулися крики людей, - все це відбулося майже одночасно. Ми з мамою прокинулися, хотіли вийти надвір, щоб ді... Читати повністю

Арештовано екс-спікера кримського парламенту

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 січня 2011р. 17:30

Правоохоронці арештували екс-спікера Верховної Ради Криму і депутата від Партії регіонів Анатолія Гриценко.

Про це п... Читати повністю

Ніжинські "робінгуди": міліція огороджує наркомана

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 24 січня 2011р. 17:28

Потерпілий у справі ніжинських "робінгудів" на судовому засіданні відмовився відповідати на питання про те, як спортсмени його ніби-то переслідували.

Про це "Свідомо" повідомила дружина зви... Читати повністю

Де шукати безкоштовний інсулін для діабетиків

Маша Землянська, Свiдомо, 24 січня 2011р. 17:21

Отримати безкоштовний інсулін за пільговими рецептами київські діабетики тепер можуть тільки у аптеках «Фармація». Раніше ж ліки видавали ендокринологи у лікарнях та поліклініках.

... Читати повністю

Смертник забрав 31 життя пасажирів "Домодєдово"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 січня 2011р. 17:10

В залі міжнародних вильотів московського аеропорту «Домодєдово» о 15-32 пролунав потужний вибух.

Про це в своїх блогах пишуть російські користувачі Читати повністю

Новий власник "Сяйва": Тут будуть книжки

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 січня 2011р. 16:50

"Я не дуже хочу ні з ким про це зараз говорити. Одне можу сказати точно - на Червоноармійській, 6 будуть продаватися книжки".

Місяць тому Алла Лазуткіна - директор книгарні "Ся... Читати повністю

Хворих на грип киян меншає

Маша Землянська, Свiдомо, 24 січня 2011р. 16:39

Попри перестороги лікарів, які чекали на спалах грипу одразу після закінчення свят та шкільних канікул, хворіють на цю недугу все менше киян. За останній тиждень до київських лікарень та поліклінік... Читати повністю

Колесніков потрапив до лікарні з інфарктом

Наталія Курило, (вiд читачiв), 24 січня 2011р. 15:14

Фото "Інтерфакс-Україна"

Віце-прем'єр, міністр інфраструктури Борис Колесніков у понеділок вранці потрапив до лікарні з інфарктом.

Про це пише Читати повністю

Утікачі тубдиспансеру - Києву не загроза

Маша Землянська, Свiдомо, 24 січня 2011р. 15:12

П'ятеро хворих на туберкульоз, які вчора, 23 січня зникли з міської туберкульозної лікарні №2, що в 6-ти кілометрах від Києва у місті Гостомель - киянам не загрожують. В столичному управлінні охоро... Читати повністю

Янукович доручив Азарову простежити за комтарифами

Наталія Курило, (вiд читачiв), 24 січня 2011р. 14:57

Президент Віктор Янукович доручив прем'єр-міністру Миколі Азарову посилити контроль за формуванням тарифів на комунальні послуги.

Про це повідомляє прес-служба президента з посиланням на йо... Читати повністю

Журнал "Наука і культура" викинули з Прорізної

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 січня 2011р. 14:25

Редакцію науково-культурного видання Академії наук і товариства "Знання" «Наука і культура», що протягом 40 років розміщувалася на Прорізній, 10, виселили нові власники.

«... Читати повністю