Нова кримінальна справа Тимошенко за медичні авто

Христина Заник, (вiд читачiв), 27 січня 2011р. 15:22

Генеральною прокуратурою України порушено кримінальну справу проти екс-прем’єрки Юлії Тимошенко через закупівлю та ввезення до України нібито спеціалізованих медичних автомобілів "Опель Комбо... Читати повністю

Невідомий "замінував" метро

Христина Заник, (вiд читачiв), 27 січня 2011р. 14:58

Інформація про бомбу в київському метро не підтвердилася.

Про це «Свідомо» повідомила представник прес-служби охорони Київського метрополітену Наталія Керницька. 

В... Читати повністю

Університет Шевченка кращий за науковими статтями

Максим Опанасенко, Свiдомо, 27 січня 2011р. 14:40

Університет Шевченка очолив рейтинг українських вишів по кількості наукових праць і їх цитованості.

Такий рейтинг склала Національна бібліотека Вернадського, спираючись на дані міжнародної... Читати повністю

Даїшника звільнили за «телячью» мову

Христина Заник, (вiд читачiв), 27 січня 2011р. 13:39

Одеського працівника ДАІ старшого сержанта Швеця, який назвав українську мову «телячей», звільнено з органів внутрішніх справ за... Читати повністю

Киянам пропонують гепатит зі знижкою

Маша Землянська, Свiдомо, 27 січня 2011р. 13:30

Напередодні Дня Святого Валентина по Києву почали з’являтися оголошення, у яких пропонується зробити недороге татуювання на дому – лишень за 30 доларів. На що громадські організації заб... Читати повністю

Міліція: свободівця затримали за незаконну зброю

Христина Заник, (вiд читачiв), 27 січня 2011р. 13:16

Свободівця Володимира Сивака затримали через розслідування кримінальної справи за фактом резонансного злочину.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба київської міліції.

Читати повністю

Бузек готовий зустрітися з Тимошенко в Брюсселі

Христина Заник, (вiд читачiв), 27 січня 2011р. 12:47

Президент Європейського парламенту Єжи Бузек надіслав факсом листа екс-прем’єру Юлії Тимошенко, в якому повідомив, що готовий зустрітися з нею в Брюсселі 2 лютого.

Про це «Свідо... Читати повністю

Авто влетіло на зупинку з людьми (оновлено)

Христина Заник, (вiд читачiв), 27 січня 2011р. 12:27

Автівка "Мітсубісі Лансер" протаранила зупинку громадського транспорту вчора, 26 січня, по вулиці Райдужній, де люди чекали своїх автобусів.

Про це Читати повністю

В Києві відкриють вісім готелів до кінця року

Христина Заник, (вiд читачiв), 27 січня 2011р. 11:59

До кінця 2011 року вісім готелів буде введено в експлуатацію за загальною кількістю номерів близько півтори тисячі в рамках підготовки до Євро-2012.

Про це повідала прес-служба міської держ... Читати повністю

Приміщення "Науки і культури" вже продають

Максим Опанасенко, Свiдомо, 27 січня 2011р. 11:18

Приміщення редакції "Наука і культура", яка з початку 1970-х знаходилася на Прорізній,10 і яку 23 січня виселили нові власники, вже про... Читати повністю

Підприємці з 1 лютого розпочнуть безстрокові акції

Наталія Курило, (вiд читачiв), 27 січня 2011р. 10:45

З 1 лютого по всіх містах України оголошена безстрокова акція непокори підприємців.

Про це "Свідомо" повідомив координатор Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу в Ук... Читати повністю

Мер Сум автор "пидпыздець":хай сумує Добкін(відео)

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 27 січня 2011р. 10:38

Автор фрази про "пидпыздець", що вийшла на перші позиції по популярності в Інтернеті, мер Сум Геннадій Мінаєв і далі використовує свій неологізм на сесіях міськради та готовий позмагатися за славу... Читати повністю

Власник "Сяйва" був механіком з 1200 з/п

Максим Опанасенко, Свiдомо, 27 січня 2011р. 9:42

Новий власник приміщення «Сяйва» - депутат від «Європейської платформи», яка під протекцією депутата від «Блок... Читати повністю

Погані звички убили найбільше киян (карта хвороб)

Маша Землянська, Свiдомо, 27 січня 2011р. 9:35

Хвороби серця та судин продовжують вбивати киян. За 10 місяців минулого ріку інсульти, інфаркти та інші серцево-судинні хвороби були, в принципі як і за попередні роки, причиною смерті номер один.... Читати повністю

Міліція: «Науку і культуру» викинули законно

Максим Опанасенко, Свiдомо, 27 січня 2011р. 9:11

Редакції двох журналів – «Наука і культура» і «Трибуна», що орендували два приміщення на Прорізній,10, викинули законно.

Про це «Свідомо» повідомил... Читати повністю