Мер Сум автор "пидпыздець":хай сумує Добкін(відео)

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 27 січня 2011р. 10:38

Автор фрази про "пидпыздець", що вийшла на перші позиції по популярності в Інтернеті, мер Сум Геннадій Мінаєв і далі використовує свій неологізм на сесіях міськради та готовий позмагатися за славу... Читати повністю

Власник "Сяйва" був механіком з 1200 з/п

Максим Опанасенко, Свiдомо, 27 січня 2011р. 9:42

Новий власник приміщення «Сяйва» - депутат від «Європейської платформи», яка під протекцією депутата від «Блок... Читати повністю

Погані звички убили найбільше киян (карта хвороб)

Маша Землянська, Свiдомо, 27 січня 2011р. 9:35

Хвороби серця та судин продовжують вбивати киян. За 10 місяців минулого ріку інсульти, інфаркти та інші серцево-судинні хвороби були, в принципі як і за попередні роки, причиною смерті номер один.... Читати повністю

Міліція: «Науку і культуру» викинули законно

Максим Опанасенко, Свiдомо, 27 січня 2011р. 9:11

Редакції двох журналів – «Наука і культура» і «Трибуна», що орендували два приміщення на Прорізній,10, викинули законно.

Про це «Свідомо» повідомил... Читати повністю

Затримали ще одного свободівця

Наталія Курило, (вiд читачiв), 27 січня 2011р. 9:01

В середу, 26 січня на Київщині затримали свободівця Володимира Сивака.

Про це повідомляє прес-служба Всеукраїнської організації "Свобода".

"О 07:15 в помешканні голови Березанської... Читати повністю

Табачник: В Москві – українська школа і бібліотека

Максим Опанасенко, Свiдомо, 27 січня 2011р. 8:54

Міносвіти збирається відкрити в Москві українську школу.

Про це на брифінгу заявив міністр освіти Дмитро Табачник.

«Так, українська сторона в українсько-російській групі висту... Читати повністю

5 канал та ТВІ знову програли суд

Христина Заник, (вiд читачiв), 26 січня 2011р. 23:57

Вищий адміністративний суд України відмовив 5 каналу, та телеканалам ТВi і СТБ у задоволенні їх скарг. 

Про це повідомляє... Читати повністю

Хто і скільки тепер сплачує транспортний збір

Олександра Сервецька, (вiд читачiв), 26 січня 2011р. 17:38

Якщо ви вирішили придбати Lamborghini Diablo з об’ємом двигуна 6 л, то до вартості автомобіля ви докладете ще 3300 гривень. У випадку, якщо ви вже є власником, наприклад, старенького «з... Читати повністю

Президент перепризначив заступників Могильова

Христина Заник, (вiд читачiв), 26 січня 2011р. 17:08

Президент України Віктор Янукович звільнив Віктора Ратушняка, заступника міністра внутрішніх справ – начальника міліції громадсь... Читати повністю

Табачник дав зелене світло іноземцям у ВНЗ України

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 січня 2011р. 16:26

Іноземці вже починаючи з вересня отримають право вступати і українські виші безкоштовно.

Про це заявив міністр освіти Дмитро Табачник на брифінгу.

"Ми маємо квоту - тисяча безкоштов... Читати повністю

Залізниця посилила охорону

Христина Заник, (вiд читачiв), 26 січня 2011р. 16:22

Південно-Західна залізниця запровадила додаткові заходи безпеки на київській магістралі: залучила додаткові підрозділи транспортної міліції, воєнізовану охорону, МНС-ників та охоронні фірми. <... Читати повністю

Табачник "відхрестився" від Луцького