Янукович: Влада не нав'язуватиме свою Конституцію

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 січня 2011р. 13:35

Президент Віктор Янукович пообіцяв, що влада не нав'язуватиме людям свого бачення Конституцію.

Таку заяву він зробив під час святкування Дня Соборності в Києві.

"Ми продовжимо рефор... Читати повністю

Рівненчани добиралися до Києва своїм ходом

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 січня 2011р. 13:16

Активісти з Рівного, які хотіли потрапити в Київ на акції протестів, змушені були добиратися "на перекладних".

Про це "Свідомо" повідомив один з учасників мітингу на Софійській площі з Рівн... Читати повністю

У квартирі "тризубівця" провели обшук

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 січня 2011р. 11:55

В квартирі прес-секретаря організації "Тризуб" Олесі Прийменко провели обшук.

Про це "Свідомо" повідомив депутат від "Нашої України-Народної Самооборони" Андрій Парубій.

За йог... Читати повністю

Ранок Дня Соборності: Поки все спокійно

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 січня 2011р. 11:46

В основних точках Києва, де сьогодні, 22 січня в День Соборності України, плануються масові заходи і акції протести громадян, все спокійно.

На Софійській площі біля пам'ятника Богдану Хмель... Читати повністю

Учасники Майдану голодують під міліцією

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 січня 2011р. 11:28

Півтора десятки активістів з Коаліції учасників Помаранчевої революції оголосили голодування під будівлею Управління внутрішніх справ Києва на Володимирській, 15.

Цим вони хочуть привернути... Читати повністю

Найбільше подружжя сваряться по четвергам

Маша Землянська, Свiдомо, 21 січня 2011р. 17:10

Найчастіше подружні пари сваряться та скандалять після обіду у четвер. Тривають такі «сімейні розборки» в середньому по десять хвилин. Тоді як невеличкі конфлікти виникають у родинах чи... Читати повністю

Найбільше подружжя сваряться по четвергам

Користувача видалено , (вiд читачiв), 21 січня 2011р. 17:09

Найчастіше подружні пари сваряться та скандалять після обіду у четвер. Тривають такі «сімейні розборки» в середньому по десять хвилин. Тоді як невеличкі конфлікти виникають у родинах чи... Читати повністю

На Донеччині від вибуху загинув кочегар

Наталія Курило, (вiд читачiв), 21 січня 2011р. 16:47

Зранку в котельні Новоселівської школи,Тельманівського району, Донецької області стався вибух, через який загинув 51-річний кочегар.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства надзвичайних... Читати повністю

Ющенка попросили ще здати крові для аналізу

Наталія Курило, (вiд читачiв), 21 січня 2011р. 16:13

Екс-президент Віктор Ющенко розповів, що в Генеральній прокуратурі його попросили повторно здати кров.

Про це він заявив журналістам біля стін Генпрокуратури, повідомляє Читати повністю

Текст закону для забудовників

Єгор Соболєв, Свiдомо, 21 січня 2011р. 15:55

Закон   України

 

Про регулювання містобудівної діяльності

 

Читати повністю

Міносвіти показало таємну друкарню шкільних тестів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 січня 2011р. 15:53

Міністерство освіти ініціювало і провело «день відкритих дверей» в друкарні, де 20 січня почали видрук завдань для тестування в школах.

Інформацію про це прес-служба Міністерств... Читати повністю

З "Борисполя" до Відня та Бангкоку відмінені рейси

Наталія Курило, (вiд читачiв), 21 січня 2011р. 15:53

В міжнародному аеропорту "Бориспіль" скасовані рейси до Відня та Бангкоку.

Розклад рейсів можна подивитися тут.Читати повністю

Відправником «вибухових» посилок виявився шахтар

Христина Заник, (вiд читачiв), 21 січня 2011р. 15:41

У Нікополі Дніпропетровської області міліція затримала відправника посилок з елементами мінних підривів часів другої світової війни, які виявили... Читати повністю

В одеський офіс Партії регіонів жбурнули пляшку

Наталія Курило, (вiд читачiв), 21 січня 2011р. 15:07

Зранку в одеський офіс "Партії Регіонів" влучила пляшка від пива з невідомою сумішшю.

Про це повідомляє Читати повністю

Як авторитети просили вето закону для забудовників

Єгор Соболєв, Свiдомо, 21 січня 2011р. 15:05

"В нас що - хунта?!", - письменник рішуче сунув вперед всупереч розставленим рукам старшого лейтенанта.

140 акторів, співаків, письменників, художників, режисерів звернулися до Віктора Янук... Читати повністю