Тимошенко знову гострить лижі до Брюсселю

Христина Заник, (вiд читачiв), 9 лютого 2011р. 13:29

Екс-прем’єрка Юлія Тимошенко вкотре хоче попросити слідчих дозволити поїхати до Брюсселю в березні на саміт Європейської Народної Партії.

Про це повідомляє Читати повністю

Влада обмежила ціни на гречку

Христина Заник, (вiд читачiв), 9 лютого 2011р. 12:32

Міська влада встановила граничні торговельні надбавки на основні продукти харчування.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба київської адміністрації.

Для недопущення не... Читати повністю

Батьки: медогляд у школі – просто фікція

Маша Землянська, Свiдомо, 9 лютого 2011р. 12:18

Батьки київських школярів нарікають: медогляд, який усіх без виключення дітей змусили пройти на початку навчального року – просто формальність. Стан здоров’я дітей нікого по-справжньому... Читати повністю

Ресторан "Мандарин" горів на воді

Христина Заник, (вiд читачiв), 9 лютого 2011р. 12:00

Вчора, 8 лютого, о 15:42 сталася пожежа в ресторані "Мандарин" по вулиці Електриків на Рибальському острові.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба рятувальників Києва. 

... Читати повністю

Водій маршрутки рахував гроші і в’їхав у стовп

Христина Заник, (вiд читачiв), 9 лютого 2011р. 10:32

Вчора, 8 лютого, о 21:00  на проспекті Червонозоряному водій маршрутки «Богдан» не справився з керуванням і в’їхав у перешкоду - стовп.

Про це «Свідомо&raq... Читати повністю

Дарниця у січні лідер по вбивствам (карта)

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 9 лютого 2011р. 10:26

На фото - будинок на Заслонова, де сталося одне з вбивств.

За підсумками січня цього року Дарницький район відзначився двома вбивствами та одним замахом на вбивство, в той час як і... Читати повністю

Прокуратура проти продажу педуніверситету

Христина Заник, (вiд читачiв), 9 лютого 2011р. 10:19

Київська прокуратура опротестувала рішення Київради, яким приміщення педуніверситету Грінченка можна приватизовувати.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба прокуратури Києва.&... Читати повністю

Новий корпус Інституту раку обіцяють тепер влітку

Маша Землянська, Свiдомо, 9 лютого 2011р. 9:45

Кабінет міністір обіцяє, що новий лікувальний корпус при Національному інституті раку у Києві, який будується майже 19 років, прийматиме перших пацієнтів вже у червні. Для цього з бюджету додатково... Читати повністю

Український кордон перетнули 150 нелегалів

Христина Заник, (вiд читачiв), 9 лютого 2011р. 9:43

Затримали 43-річного уродженця однієї з країн Близького Сходу, який підробляв документи для в’їзду до України іноземцям. 

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба київ... Читати повністю

До смерті школярки дітей на фіз-ру не розділяли

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 лютого 2011р. 9:31

Ділити дітей на групи за станом здоров'я на уроки фізкультури у 219-й школі на Оболоні, де минулої п'ятниці на уроці загинула 7-класниця, почали тільки зараз.

Про це "Свідомо" повідомили уч... Читати повністю

Суд по "Еліта-центр" зайняв сторону людей

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 9 лютого 2011р. 9:27

Розгляд справи екс-керівника "Еліта-центр" Андрія Терентьєва в Апеляційному суді Києва 8 лютого закінчився на користь постраждалих, які просили відправити її на додаткове розслідування.

Про... Читати повністю

Тестування в школах залежить від Табачника

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 лютого 2011р. 9:14

Новий керівник Українського центру оцінювання якості освіти, який відповідає за проведення тестування в школах, Ірина Зайцева продовжує виконувати функції заступника міністра освіти і науки.

<... Читати повністю

О 15:00 обіцяють "Спалення Януковича-2"

Христина Заник, (вiд читачiв), 9 лютого 2011р. 9:11

О 15.00 на біля будинку Адміністрації президента по вул. Банковій, 11 активісти профспілки “Народна солідарність” запрошують урочисто “спалити на газу” портрет президента Ві... Читати повністю

Уряд дав на лікування Богдана Ступки півмільйона

Маша Землянська, Свiдомо, 8 лютого 2011р. 19:23

Кабінет міністрів виділив на лікування за кордоном народного артиста Богдана Ступки 550 тисяч гривень.

Наказ про виділення грошей вже з'явився Читати повністю

Білозерська: Міліція повернула всю техніку

Максим Опанасенко, Свiдомо, 8 лютого 2011р. 18:43

Блогерші Олені Білозерській повернули техніку, яку міліція вилучила у неї ще в січні.

Про це Білозерська пише на своєму блозі.

Читати повністю