Уряд: Мінімальна оренда в столиці - 300 гривень

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 січня 2011р. 11:46

Уряд визначив формулу, за якою вирішуватиме - яка мінімальна вартість оренди приміщень в тому чи іншому місті.

Це... Читати повністю

Кияни бояться за гроші у лікарняних касах

Маша Землянська, Свiдомо, 24 січня 2011р. 10:07

Попри те, що кияни вносять на рахунок лікарняної каси – спрощеного варіанту страхової медицини, вступний та членський внески, раніше квітня не те що розраховувати безкоштовну медичну допомогу... Читати повністю

Від вибуху газу постраждало п'ятеро людей

Наталія Курило, (вiд читачiв), 24 січня 2011р. 9:44

Фото постраждалого будинку на Рогозівській, 1

Газ вибухнув вніч з неділі на понеділок, у квартирі на другому поверсі... Читати повністю

Міліція оприлюднила прикмети терористів з Макіївки

Наталія Курило, (вiд читачiв), 24 січня 2011р. 9:07

Служба безпеки України розшукує підозрюваних в організації вибухів у Макіївці.

Про це йдеться на сайті Міністерства внутрішніх справ в Донецькій області, де оприлюднені прикмети підозрювани... Читати повністю

Як голосували за референдум проти влади (відео)

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 22 січня 2011р. 16:56

Близько 13:00 на Софійській площі біля пам'ятнику Богдану Хмельницькому ініціативна група проголосувала за проведення референдуму про відставку президента і Верховної ради.

Збори провела ор... Читати повністю

Живий ланцюг об'єднав Україну

Христина Заник, (вiд читачiв), 22 січня 2011р. 16:45

Близько трьохсот людей зібралося з обох боків моста Патона для того, аби об’єднати лівий та правий береги Дніпра....
                </strong><a href=Читати повністю

Міліція:В Києві жодних порушень порядку

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 січня 2011р. 15:30

Станом на третю годину дня в столиці не зафіксовано жодних порушень громадського порядку.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба столичної міліції.

«Близько 2 тис... Читати повністю

Майданом «пройшовся» велетенський прапор

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 січня 2011р. 15:22

Активісти Української народної партії до Дня Соборності на Європейській площі розгорнули величезний синьо-жовтий стяг.

Звідти прапор «рушив» по Хрещатику Зробили це 200 людей.... Читати повністю

Ще одного "тризубівця" арештовано

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 січня 2011р. 15:15

В Полтаві міліція затримала ще одного активіста організації «Тризуб» Ігоря Загребельного.

Про це «Свідомо» повідомив народний депутат від «Нашої України-Народн... Читати повністю

На Контрактовій площі «Зірковий вертеп» (фото)

Тетяна Гребенік, (вiд читачiв), 22 січня 2011р. 14:47

Пятий щорічний «Зірковий вертеп» відбувся за ініціативи мистецького обєднання «Остання Барикада» на Контрактовій площі. У дійстві присвяченому Дню Злуки взяли участь Лесь По... Читати повністю

4 години голодування майданівців: Все спокійно

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 січня 2011р. 14:38

Активісти Коаліції учасників Помаранчевої революції голодують під столичної міліцією на Володирській, 15 вже чотири години.

Поки що все спокійно.

"На... Читати повністю

ДАІ: Ми не чіпали автобуси до Києва

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 січня 2011р. 13:53

ДАІ переконує, що ніхто не чіпав і не розвертав автобуси, які їхали з областей до Києва на акції протесту.

Про це «Свідомо» повідомили у прес-службі Держдепартаменту ДАІ.

<... Читати повністю

66 людей збиратимуть підписи за відставку влади

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 січня 2011р. 13:45

Ініціативна група по збору підписів для референдуму по припиненню повноважень Верховної Ради та президента створена.

В неї ввійшло 66 активістів Податкового майдану, які тепер збиратимуть п... Читати повністю

Янукович: Влада не нав'язуватиме свою Конституцію

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 січня 2011р. 13:35

Президент Віктор Янукович пообіцяв, що влада не нав'язуватиме людям свого бачення Конституцію.

Таку заяву він зробив під час святкування Дня Соборності в Києві.

"Ми продовжимо рефор... Читати повністю

Рівненчани добиралися до Києва своїм ходом

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 січня 2011р. 13:16

Активісти з Рівного, які хотіли потрапити в Київ на акції протестів, змушені були добиратися "на перекладних".

Про це "Свідомо" повідомив один з учасників мітингу на Софійській площі з Рівн... Читати повністю