Вже двох екс-чиновників Тимошенко розшукують

Наталія Курило, (вiд читачiв), 31 січня 2011р. 14:02

В розшук оголосили другого екс-чиновника часів прем'єрства Юлії Тимошенко - колишнього главу Держкомрезерву Михайла Поживанова. Також в розшуку г... Читати повністю

Розвалився новенький пам'ятник жертвам Чорнобиля

Наталія Курило, (вiд читачiв), 31 січня 2011р. 13:13

Фото "Цензор.net

Деснянський монумент, встановлений до 20-ліття Чорнобильської катастрофи в Києві, вже почав розвалюватися.

Про це Читати повністю

Страшні картинки на сигаретах таки будуть

Маша Землянська, Свiдомо, 31 січня 2011р. 12:41

Попри те, що Кабінет Міністрів нарешті визнав: страшні кольорові малюнки про наслідки куріння, таки мають з'явитися у 2012 році на усіх пачках цигарок, які са... Читати повністю

Після Луценка суддя визнала: Гонгадзе не замовляли

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 31 січня 2011р. 12:14

Суддя Печерського суду Марія Пилаєва визнала вбивство Гонгадзе не замовним.

Про це "Свідомо" повідомила адвокат дружини Георгія Вален... Читати повністю

Киянин загинув під колесами "швидкої"

Наталія Курило, (вiд читачiв), 31 січня 2011р. 12:02

В неділю, 30 січня, на вулиці Вишгородській авто "швидкої допомоги" збило пішохода.

Про це повідомляє Магнолія-ТВ.

"Карета швидкої допомоги поверталася з виклику, аж раптом на до... Читати повністю

Київміськбуд аврально здає 1-ий будинок елітівцям

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 31 січня 2011р. 11:48

Будинок за адресою вулиця Правди, 5, в якому постраждалі від афери "Еліта-центр" отримають перші квартири, мають здати 31 січня або 1 лютого.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба Київміс... Читати повністю

В Києві спіймали іноземних "гастролерів"

Наталія Курило, (вiд читачiв), 31 січня 2011р. 11:45

Працівники Управління по боротьбі з організованою злочинністю в Києві затримали організовану групу грабіжників, які обкрадали квартири киян.

Про це повідомляє прес-служба управління.

<... Читати повністю

Атракціон на Дружби народів загрожував життю

Наталія Курило, (вiд читачiв), 31 січня 2011р. 10:42

Атракціон "Стела Магнетик", який встановлено у Центральному парку біля арки Дружби народів не пройшов перевірку територіального управління Держгірпромнагляду. Його експлуатацію заборонили.

... Читати повністю

Киянок в декреті навчатимуть бізнес-секретам

Наталія Курило, (вiд читачiв), 31 січня 2011р. 10:25

О 15:00 Київський міський центр сім'ї "Родинний дім" розпочне з презентації курс "Почни власну справу” для жінок, які знаходяться в декретній відпустці, та жінок, які бажають відкрити власний... Читати повністю

Мережа ЛЖВ: анкети про СНІД - провокація

Маша Землянська, Свiдомо, 31 січня 2011р. 9:55

Всеукраїнська мережа «Люди, які живуть з ВІЛ/СНІД» переконані: проти них розпочато провокацію. Тому активісти просять розцінювати будь-які опитування та дослідження від людей, які назив... Читати повністю

У вівторок активісти запишуть звернення до ЮНЕСКО

Наталія Курило, (вiд читачiв), 31 січня 2011р. 9:26

01 лютого, у вівторок, 0 14:00, активісти громадських організацій, актори театру та представники ініціативних груп "гарячих точок”, біля театру... Читати повністю

На Васильківській ремонтували водопровід

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 30 січня 2011р. 15:04

На вулиці Великій Васильківській, 36 біля метро Льва Толстого зранку до 17-30 ліквідовували аварію на водопроводі.

Про це "Свідомо" повідомили інженери КП "Київводоканал", які працювали на... Читати повністю

Нардеп Куровский дал мастер-класс по КОКБК в УНИАН

Олег Кіселевський, (вiд читачiв), 29 січня 2011р. 22:36

27 января 2011 года нардеп И.И Куровский провёл мастер-класс в рамках краткого обучающего курса бюрократов-коррупционеров КОКБК  под ви... Читати повністю

В Києві вшанували пам'ять Героїв Крут

Наталія Курило, (вiд читачiв), 29 січня 2011р. 17:23

В Києві продовжується вшанування студентів, що полягли під Крутами.

Зранку свою повагу засвідчили прем'єр-міністр Микола Азаров з міністрами,... Читати повністю

Утікач тубдиспансеру здався міліції сам

Наталія Курило, (вiд читачiв), 29 січня 2011р. 16:30

Третій з п'яти хворих на туберкульоз, які, 23 січня, втекли з міської туберкульозної лікарні №2, що в 6-ти кілометрах від Києва у місті Гост... Читати повністю