Міносвіти показало таємну друкарню шкільних тестів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 січня 2011р. 15:53

Міністерство освіти ініціювало і провело «день відкритих дверей» в друкарні, де 20 січня почали видрук завдань для тестування в школах.

Інформацію про це прес-служба Міністерств... Читати повністю

З "Борисполя" до Відня та Бангкоку відмінені рейси

Наталія Курило, (вiд читачiв), 21 січня 2011р. 15:53

В міжнародному аеропорту "Бориспіль" скасовані рейси до Відня та Бангкоку.

Розклад рейсів можна подивитися тут.Читати повністю

Відправником «вибухових» посилок виявився шахтар

Христина Заник, (вiд читачiв), 21 січня 2011р. 15:41

У Нікополі Дніпропетровської області міліція затримала відправника посилок з елементами мінних підривів часів другої світової війни, які виявили... Читати повністю

В одеський офіс Партії регіонів жбурнули пляшку

Наталія Курило, (вiд читачiв), 21 січня 2011р. 15:07

Зранку в одеський офіс "Партії Регіонів" влучила пляшка від пива з невідомою сумішшю.

Про це повідомляє Читати повністю

Як авторитети просили вето закону для забудовників

Єгор Соболєв, Свiдомо, 21 січня 2011р. 15:05

"В нас що - хунта?!", - письменник рішуче сунув вперед всупереч розставленим рукам старшого лейтенанта.

140 акторів, співаків, письменників, художників, режисерів звернулися до Віктора Янук... Читати повністю

Курси іноземної зарахують учням як шкільний іспит

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 січня 2011р. 14:35

Міністерство освіти вирішило зараховувати сертифікати, отримані школярами на курсах іноземних мов, в шкільний атестат.

Це випливає з листа Міносвіти до управлінь освіти всіх областей.

... Читати повністю

Ющенко накричав на критикана

Наталія Курило, (вiд читачiв), 21 січня 2011р. 14:21

Фото "Українські новини"

Екс-президент Віктор Ющенко не втримався і перейшов на крик при розмові з чоловіком, що критикував його правління.

Це сталося біля стін Генераль... Читати повністю

Лікарні хочуть зацікавити добре працювати

Маша Землянська, Свiдомо, 21 січня 2011р. 14:02

Віктор Янукович хоче змінити систему фінансування медицини так, щоб гроші на лікарню видавалися не на «койко-місця», як це відбувається нині, а відповідно до наданих лікарнею пацієнтам... Читати повністю

ГПУ зайнялася "дроворубами" на Дарниці

Наталія Курило, (вiд читачiв), 21 січня 2011р. 13:59

Через те, що у засобах масової інформації неодноразово писали про знесення дерев біля метро "Дарниця" Генеральна прокуратура доручила київсь... Читати повністю

Медстрахування обіцяють не менш як за 3 роки

Маша Землянська, Свiдомо, 21 січня 2011р. 13:01

Щоб запровадити медичне страхування в Україні потрібно щонайменше три роки.

Про це на прес-конференції заявила заступниця глави адміністрації президента Ірина Акімова.

"Питання в то... Читати повністю

За минулий рік квартири здешевіли приблизно на 5%

Наталія Курило, (вiд читачiв), 21 січня 2011р. 12:57

За 2010 рік різких скачків у вартостів столичних квартир не спостерігалося. Вони повільно йшли на спад.

Стабільно найдорожче залишається проживання в центрі та в новобудовах. Це Печерський,... Читати повністю

Попов чекає скарги на водіїв за номером 15-51

Наталія Курило, (вiд читачiв), 21 січня 2011р. 12:08

Міське управління транспорту та зв’язку пропонує свої скарги на маршрутчиків, що не дотримуються графіку роботи повідомляти у call-центр за номером 15-51.

Про це "Свідомо" повідомила... Читати повністю

Міліція знайшла деталі вибухівки на пошті

Христина Заник, (вiд читачiв), 21 січня 2011р. 11:52

На одному з поштових пунктів у Києві правоохоронцями виявлено посилки зі складовими частинами мінних підривачів.

Про це «Свідомо» повідомила міліція.

За даними правоохор... Читати повністю

Розробник закону для забудовників: кари випали

Єгор Соболєв, Свiдомо, 21 січня 2011р. 11:46

Співаки, актори, художники та письменники зараз збираються під Адміністрацією президента, щоб просити ветувати Читати повністю

Тігіпко: час догляду за дитиною входить до стажу

Наталія Курило, (вiд читачiв), 21 січня 2011р. 11:40

Вже відомо, що відпустку по догляду за дитиною зарахують до трудового стажу. А от декретну відпустку чиновники пропонують не враховувати при нарахуванні пенсії.

Про це журналістам заявив ві... Читати повністю