Лікарні хочуть зацікавити добре працювати

Маша Землянська, Свiдомо, 21 січня 2011р. 14:02

Віктор Янукович хоче змінити систему фінансування медицини так, щоб гроші на лікарню видавалися не на «койко-місця», як це відбувається нині, а відповідно до наданих лікарнею пацієнтам... Читати повністю

ГПУ зайнялася "дроворубами" на Дарниці

Наталія Курило, (вiд читачiв), 21 січня 2011р. 13:59

Через те, що у засобах масової інформації неодноразово писали про знесення дерев біля метро "Дарниця" Генеральна прокуратура доручила київсь... Читати повністю

Медстрахування обіцяють не менш як за 3 роки

Маша Землянська, Свiдомо, 21 січня 2011р. 13:01

Щоб запровадити медичне страхування в Україні потрібно щонайменше три роки.

Про це на прес-конференції заявила заступниця глави адміністрації президента Ірина Акімова.

"Питання в то... Читати повністю

За минулий рік квартири здешевіли приблизно на 5%

Наталія Курило, (вiд читачiв), 21 січня 2011р. 12:57

За 2010 рік різких скачків у вартостів столичних квартир не спостерігалося. Вони повільно йшли на спад.

Стабільно найдорожче залишається проживання в центрі та в новобудовах. Це Печерський,... Читати повністю

Попов чекає скарги на водіїв за номером 15-51

Наталія Курило, (вiд читачiв), 21 січня 2011р. 12:08

Міське управління транспорту та зв’язку пропонує свої скарги на маршрутчиків, що не дотримуються графіку роботи повідомляти у call-центр за номером 15-51.

Про це "Свідомо" повідомила... Читати повністю

Міліція знайшла деталі вибухівки на пошті

Христина Заник, (вiд читачiв), 21 січня 2011р. 11:52

На одному з поштових пунктів у Києві правоохоронцями виявлено посилки зі складовими частинами мінних підривачів.

Про це «Свідомо» повідомила міліція.

За даними правоохор... Читати повністю

Розробник закону для забудовників: кари випали

Єгор Соболєв, Свiдомо, 21 січня 2011р. 11:46

Співаки, актори, художники та письменники зараз збираються під Адміністрацією президента, щоб просити ветувати Читати повністю

Тігіпко: час догляду за дитиною входить до стажу

Наталія Курило, (вiд читачiв), 21 січня 2011р. 11:40

Вже відомо, що відпустку по догляду за дитиною зарахують до трудового стажу. А от декретну відпустку чиновники пропонують не враховувати при нарахуванні пенсії.

Про це журналістам заявив ві... Читати повністю

Батьки дивитимуться оцінки дітей в Інтернеті

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 січня 2011р. 11:39

Міністерство освіти і науки підтримало Інтернет проект «Щоденник.UA», де будуть вивішуватися оцінки учнів в електронному режимі. 

Пр... Читати повністю

31 січня студенти протестуватимуть проти нових цін

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 січня 2011р. 11:19

Студенти і громадські активісти прийдуть під Верховну Раду вимагати не підвищувати цін на навчання.

Про це «Свідомо» повідомила активістка, викладачка Києво-Могилянської академі... Читати повністю

Де і скільки мітингуватимуть в Києві 22 січня

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 21 січня 2011р. 10:34

На День злуки 22 січня в Києві загалом подали заявки на 12 запланованих масових заходів та акцій протестів за участю близько 59 тисяч громадян.

Про це "Свідомо" повідомила прес-секретар Мін... Читати повністю

Суд визнав незаконність приватизації 201 заводу

Наталія Курило, (вiд читачiв), 21 січня 2011р. 10:22

Київський апеляційний суд задовольнив позов Генеральної прокуратури і визнав незаконним розпорядження Кабінету... Читати повністю

Ємцю не залишили нікого зі старої команди МОЗ

Маша Землянська, Свiдомо, 21 січня 2011р. 9:56

З Міністерства охорони здоров’я звільнили останнього з колишніх заступників міністра. Натомість, новому міністру Іллі Ємцю президент вже підібрав нових помічн... Читати повністю

Хорошковський: терористам гроші не передавались

Наталія Курило, (вiд читачiв), 21 січня 2011р. 8:54

Очільник Служби безпеки України Валерій Хорошковський заявив, що терористам гроші не передавались, а за фактом вибухів у Макіївці порушено кримінальну справу за статтею "тероризм".

Про це в... Читати повністю

Через водія сина депутата загинуло п'ятеро людей

Наталія Курило, (вiд читачiв), 20 січня 2011р. 19:14

Водій сина депутата Олександра Фельдмана спричинив аварію, в результаті якої загинуло п'ять осіб, включаючи його самого.

Про це Читати повністю