Затримали солом'янського замголову Беха за бассейн

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 19 січня 2011р. 11:11

Колишнього заступника голови Солом'янської адміністрації по освіті Сергія Беха затримано на гарячому за хабар 15,5 тисяч долларів США по аренді бассейну.

Про це повідомило джерело "Свідомо"... Читати повністю

Кияни неохоче йдуть до сімейного лікаря

Маша Землянська, Свiдомо, 19 січня 2011р. 9:42

За півтора місяці робити першої і нині єдиної сімейної амбулаторії, туди звернулося менше сотні киян. Інші пацієнти за звичкою йдуть до поліклінік, де під кабінетами терапевтів збираються черги.Читати повністю

Луцький:Студент або платить більше, або йде з вишу

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 січня 2011р. 9:38

Студенти мають або ж платити більше за навчання, або ж їх просто потрібно відраховувати.

Про це "Свідомо" заявив виконуючий обов'язки голови Парламентського комітету з освіти і нардеп від П... Читати повністю

Екс-міністра оборони залишили під вартою

Наталія Курило, (вiд читачiв), 19 січня 2011р. 9:33

Суддя Апеляційного суду Валерій Лашевич залишив Валерія Іващенка під вартою до 5 лютого.

Про це "Свідомо" повідомив його адвокат Борис Нечипоренко.

"Слідчий просив, щоб Іващенка зал... Читати повністю

Луганчани зацементували карту міста

, (вiд читачiв), 18 січня 2011р. 16:58

Луганчани вимагають накласти вето на закон  «Про регулювання містобудівної діяльності» та як символ можливих майбутніх негараздів цементую... Читати повністю

Лікарі радять сердечникам не лізти в ополонку

Наталія Курило, (вiд читачiв), 18 січня 2011р. 16:13

Головний лікар Київського міського Центру здоров’я Отто Стойко закликає виважено підходити до купання в ополонці, що є одним із основних обрядів свята Богоявлення, яке відоме у народі як Вод... Читати повністю

Нацбанк: ми контролюємо випуск грошей

Наталія Курило, (вiд читачiв), 18 січня 2011р. 16:01

Національний банк спростував заяву екс-прем'єра Юлії Тимошенко про те, що він спільно з урядом з початку року безпідставно "увімкнув станок" для друку грошей.

Про це "Свідомо" повідомила пр... Читати повністю

Водій: працівники ДАЇ повалили на землю і били

Христина Заник, (вiд читачiв), 18 січня 2011р. 15:56

Автовласник Андрій Тумицький стверджує, що став жертвою працівників ДАЇ, які жорстоко побили його, пограбувати та вилучили авто. Коли лікарі побачили закривавлене побите обличчя і поранене око,... Читати повністю

НСК "Олімпійський" хочуть відкрити 24 серпня

Наталія Курило, (вiд читачiв), 18 січня 2011р. 15:35

Віце-прем`єр-міністр - міністр інфраструктури Борис Колесніков хоче відкрити головну арену Україні на Євро-2012 в день двадцятої річниці Незалежності України.

Про це повідомляє Інформаційн... Читати повністю

У Януковича вимагають голови суддів за Жовтневу

Єгор Соболєв, Свiдомо, 18 січня 2011р. 15:18

Активісти, що борються проти забудови Парку Богомольця та Жовтневої лікарні, просять Генеральну прокуратуру порушити справу проти суддів, що наново дозволили будівництво.

Воно було скасован... Читати повністю

Фабрику меблів на Алма-Атинській гасили 22 пожежки

Наталія Курило, (вiд читачiв), 18 січня 2011р. 14:54

Більше двох годин гасили пожежу на одній зі складських будівель в Дніпровському районі.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба київського відділку Міністерства надзвичайних справ.

... Читати повністю

Прокуратура підтвердила затримання Тризубців

Наталія Курило, (вiд читачiв), 18 січня 2011р. 14:41

Прокурор Запорізької області Вячеслав Павлов повідомив, що правоохоронними органами за підозрою в пошкодженні пам`ятника Сталіну в Запоріжжі затримано 7 осіб.

Про це пише УНІАН з посиланням... Читати повністю

Голова КРУ: Тимошенко побила всі рекорди

Наталія Курило, (вiд читачiв), 18 січня 2011р. 14:22

Після перевірки діянь уряду за часів прем'єрства Юлії Тимошенко контрольно-ревізійне управління виявило рекордні втрати державних коштів за всі роки роботи управління, вони сягнули десятків мільярд... Читати повністю

МВС: Ар'єв відмовився від охорони

Наталія Курило, (вiд читачiв), 18 січня 2011р. 13:30

Депутат від блоку "Наша Україна-Народна Самооборона" Володимир Ар`єв не розповів працівникам Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю, хто йому розповів про загрозу замаху і від... Читати повністю

Податківці знайшли якісну гречку майже за 20 грн

Наталія Курило, (вiд читачiв), 18 січня 2011р. 13:13

Податківці перевірили супермаркети Києва і лише в двох з них знайшли завищені ціни на гречку.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба Державної податкової адміністрації в Києві.

"Ми... Читати повністю