У вівторок активісти запишуть звернення до ЮНЕСКО

Наталія Курило, (вiд читачiв), 31 січня 2011р. 9:26

01 лютого, у вівторок, 0 14:00, активісти громадських організацій, актори театру та представники ініціативних груп "гарячих точок”, біля театру... Читати повністю

На Васильківській ремонтували водопровід

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 30 січня 2011р. 15:04

На вулиці Великій Васильківській, 36 біля метро Льва Толстого зранку до 17-30 ліквідовували аварію на водопроводі.

Про це "Свідомо" повідомили інженери КП "Київводоканал", які працювали на... Читати повністю

Нардеп Куровский дал мастер-класс по КОКБК в УНИАН

Олег Кіселевський, (вiд читачiв), 29 січня 2011р. 22:36

27 января 2011 года нардеп И.И Куровский провёл мастер-класс в рамках краткого обучающего курса бюрократов-коррупционеров КОКБК  под ви... Читати повністю

В Києві вшанували пам'ять Героїв Крут

Наталія Курило, (вiд читачiв), 29 січня 2011р. 17:23

В Києві продовжується вшанування студентів, що полягли під Крутами.

Зранку свою повагу засвідчили прем'єр-міністр Микола Азаров з міністрами,... Читати повністю

Утікач тубдиспансеру здався міліції сам

Наталія Курило, (вiд читачiв), 29 січня 2011р. 16:30

Третій з п'яти хворих на туберкульоз, які, 23 січня, втекли з міської туберкульозної лікарні №2, що в 6-ти кілометрах від Києва у місті Гост... Читати повністю

Брат Луценка:Виклики до Прокуратури - тиск на Юрія

Наталія Курило, (вiд читачiв), 29 січня 2011р. 15:30

Брат екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка - Сергій, після відвідин Генпрокуратури, повідомив, що його викликали через скаргу слідчого Сергія Войченка, який очолює слідчу групу з розслідування... Читати повністю

Росія найшла винного в теракті на "Домодєдово"

Наталія Курило, (вiд читачiв), 29 січня 2011р. 15:01

Слідчий комітет Росії  дізнався, хто був тим терористом-смертником, що проніс і задіяв вибухівку на території московського аеропорту "Домодєдово".

Про це повідомляє Читати повністю

Мерія хоче змусити киян розстеклити лоджії

Наталія Курило, (вiд читачiв), 29 січня 2011р. 12:05

В міській адміністрації думають, як змусити мешканців будинків з фасадами на центральні вулиці, розстеклити балкони.

На Координаційній раді з підготовки до Євро-2012, голова міської ад... Читати повністю

Затримали ще одного екс-чиновника Тимошенко

Наталія Курило, (вiд читачiв), 29 січня 2011р. 11:14

СБУ затримало колишнього виконуючого обов'язки глави Держкомітету з державного матеріального резерву Віталія Нікітіна.

Про це повідомляє прес-служба Служби безпеки.

В СБУ поясн... Читати повністю

Знайшли винного в "замінуванні" метрополітену

Наталія Курило, (вiд читачiв), 29 січня 2011р. 10:42

Міліція затримала особу, яка повідомила про замінування столичного метрополітену.

Про це "Свідомо" повідомили в метрополітені.

... Читати повністю

Мерія:Мешканців на Рогозівську повернуть у червні

Наталія Курило, (вiд читачiв), 29 січня 2011р. 10:05

Мешканці напівзруйнованого будинку на Рогозівській, 1, що в Дніпровському районі, повернуться у відремонтовані квартири в червні цього... Читати повністю

УЄФА може забрати в України Євро-2012

Христина Заник, (вiд читачiв), 28 січня 2011р. 22:55

Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) може не дозволити Україні проводити Євро-2012, якщо влада не припинить втручатися у діяльність Футбольної Федерації України.

Про це повідомляє... Читати повністю

Попов забув про Театральну

Наталія Курило, (вiд читачiв), 28 січня 2011р. 19:47

"Це ви про що говорите?", - таке запитання голови міської адміністрації Олександра Попов почув журналіст "Свідомо" на конкретне запитання, щодо законності будування на Театральній.

Запи... Читати повністю

В цьому році побудують 1700 «доступних» квартир

Христина Заник, (вiд читачiв), 28 січня 2011р. 19:00

У 2011 році планується побудувати 16 будинків на 1700 квартир для черговиків квартирного обліку.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба міської адміністрації.

На будівн... Читати повністю

1 та 2 копійки залишаються

Христина Заник, (вiд читачiв), 28 січня 2011р. 17:40

Сьогодні Правління Національного банку України не розглядає питання про вилучення з обігу монет номіналом 1 та 2 копійок.

Про це "Свідомо" заявив глава Департаменту зовнішньоекономічних зв'... Читати повністю