Голова КРУ: Тимошенко побила всі рекорди

Наталія Курило, (вiд читачiв), 18 січня 2011р. 14:22

Після перевірки діянь уряду за часів прем'єрства Юлії Тимошенко контрольно-ревізійне управління виявило рекордні втрати державних коштів за всі роки роботи управління, вони сягнули десятків мільярд... Читати повністю

МВС: Ар'єв відмовився від охорони

Наталія Курило, (вiд читачiв), 18 січня 2011р. 13:30

Депутат від блоку "Наша Україна-Народна Самооборона" Володимир Ар`єв не розповів працівникам Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю, хто йому розповів про загрозу замаху і від... Читати повністю

Податківці знайшли якісну гречку майже за 20 грн

Наталія Курило, (вiд читачiв), 18 січня 2011р. 13:13

Податківці перевірили супермаркети Києва і лише в двох з них знайшли завищені ціни на гречку.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба Державної податкової адміністрації в Києві.

"Ми... Читати повністю

Де мерія радить купатися на Водохреща

Христина Заник, (вiд читачiв), 18 січня 2011р. 13:00

Київська влада визначила місця для масового купання людей на християнське свято Водохрещ... Читати повністю

Свідок: Індило заплатив життям за "майоришку"

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 18 січня 2011р. 12:14

Охоронець гуртожитку, де жив загиблий в міліції студент Індило, засвідчив на суді, що хлопець під час конфлікту не вчиняв дебош і не казав нецензурщини крім того що назвав його "модним охоронцем"... Читати повністю

На Лук'янівській зупинили ескалатор-вбивцю

Наталія Курило, (вiд читачiв), 18 січня 2011р. 11:58

Фахівці з Держпромнагляду знайшли 48 порушень на станції метро Лук'янівській і зупинили ескалатор під, яким загинув слюсар-ремонтник Ігор Івашик.... Читати повністю

Книжковий ринок "Петрівка" не зноситимуть

Наталія Курило, (вiд читачiв), 18 січня 2011р. 11:24

В деяких ЗМІ з'явилася інформація, що на місці книжкового ринку "Петрівка" збудують торговий центр.

Директор "Книжковго ринку" Віталі... Читати повністю

Луценко поскаржився в Євросуд (+текст скарги)

Тетяна Гребенік, (вiд читачiв), 18 січня 2011р. 11:09

Юрій Луценко подав скаргу до Європейського суду з прав людини за незаконний арешт. У Народній Самообороні переконані: Генеральна прокуратура ухиляється від слідства.

Про Читати повністю

Киянин так і не побачив грошей за зламану ногу

Тетяна Гребенік, (вiд читачiв), 18 січня 2011р. 11:02

Киянин Михайло Воробйов, який торік зламав на слизькій вулиці ногу, поки так і не отримав компенсацію. Трохи більше 17 тисяч гривень постраждалому, за рішенням суду, мала сплатити мерія ще на поч... Читати повністю

12-річний хлопчик врятував друга

Наталія Курило, (вiд читачiв), 18 січня 2011р. 10:54

12-річний учень Сквирського ліцею Богдан врятував свого молодшого друга, який провалився під кригу.

Про це повідомляє прес-служба київської міліції.

За інформацією міліції 8-річний... Читати повністю

Кульчицький: Україно-російського посібника не буде

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 січня 2011р. 10:26

"Українсько-російського посібника з історії для вчителів не буде. Науковці передумали робити товстезну книгу".

Доктор історичних наук і професор, член Національної академії нау... Читати повністю

"Театральну" знову забудовують

Наталія Курило, (вiд читачiв), 18 січня 2011р. 9:41

Відновилися будівельні роботи торговельного центру над станцією метро "Театральна".

Про це "Свідомо" повідомили активісти "Збережи старий Київ".

Це питання знаходиться під контролем... Читати повністю

Узимку киянам стало легше дихати

Маша Землянська, Свiдомо, 18 січня 2011р. 9:25

З початку зими дихати у Києві стало легше. За даними Центральної геофізичної обсерваторії, рівень забрудненості повітря... Читати повністю

Музею Ханенків дали більший захист

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 січня 2011р. 9:08

Музей Богдана і Варвари Ханенків на Терещенківській отримав статус національного.

Відповідний указ вже підписаний президентом... Читати повністю

Вартість проїзду в маршрутках досягла 3 гривень

Наталія Курило, (вiд читачiв), 18 січня 2011р. 8:56

Максимальна вартість проїзду в столичних маршрутках досягла 3 гривень.

Раніше на 50 копійок зросли ціни на найдешевших маршрутах. З н... Читати повністю