Луцький:Студент або платить більше, або йде з вишу

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 січня 2011р. 9:38

Студенти мають або ж платити більше за навчання, або ж їх просто потрібно відраховувати.

Про це "Свідомо" заявив виконуючий обов'язки голови Парламентського комітету з освіти і нардеп від П... Читати повністю

Екс-міністра оборони залишили під вартою

Наталія Курило, (вiд читачiв), 19 січня 2011р. 9:33

Суддя Апеляційного суду Валерій Лашевич залишив Валерія Іващенка під вартою до 5 лютого.

Про це "Свідомо" повідомив його адвокат Борис Нечипоренко.

"Слідчий просив, щоб Іващенка зал... Читати повністю

Луганчани зацементували карту міста

, (вiд читачiв), 18 січня 2011р. 16:58

Луганчани вимагають накласти вето на закон  «Про регулювання містобудівної діяльності» та як символ можливих майбутніх негараздів цементую... Читати повністю

Лікарі радять сердечникам не лізти в ополонку

Наталія Курило, (вiд читачiв), 18 січня 2011р. 16:13

Головний лікар Київського міського Центру здоров’я Отто Стойко закликає виважено підходити до купання в ополонці, що є одним із основних обрядів свята Богоявлення, яке відоме у народі як Вод... Читати повністю

Нацбанк: ми контролюємо випуск грошей

Наталія Курило, (вiд читачiв), 18 січня 2011р. 16:01

Національний банк спростував заяву екс-прем'єра Юлії Тимошенко про те, що він спільно з урядом з початку року безпідставно "увімкнув станок" для друку грошей.

Про це "Свідомо" повідомила пр... Читати повністю

Водій: працівники ДАЇ повалили на землю і били

Христина Заник, (вiд читачiв), 18 січня 2011р. 15:56

Автовласник Андрій Тумицький стверджує, що став жертвою працівників ДАЇ, які жорстоко побили його, пограбувати та вилучили авто. Коли лікарі побачили закривавлене побите обличчя і поранене око,... Читати повністю

НСК "Олімпійський" хочуть відкрити 24 серпня

Наталія Курило, (вiд читачiв), 18 січня 2011р. 15:35

Віце-прем`єр-міністр - міністр інфраструктури Борис Колесніков хоче відкрити головну арену Україні на Євро-2012 в день двадцятої річниці Незалежності України.

Про це повідомляє Інформаційн... Читати повністю

У Януковича вимагають голови суддів за Жовтневу

Єгор Соболєв, Свiдомо, 18 січня 2011р. 15:18

Активісти, що борються проти забудови Парку Богомольця та Жовтневої лікарні, просять Генеральну прокуратуру порушити справу проти суддів, що наново дозволили будівництво.

Воно було скасован... Читати повністю

Фабрику меблів на Алма-Атинській гасили 22 пожежки

Наталія Курило, (вiд читачiв), 18 січня 2011р. 14:54

Більше двох годин гасили пожежу на одній зі складських будівель в Дніпровському районі.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба київського відділку Міністерства надзвичайних справ.

... Читати повністю

Прокуратура підтвердила затримання Тризубців

Наталія Курило, (вiд читачiв), 18 січня 2011р. 14:41

Прокурор Запорізької області Вячеслав Павлов повідомив, що правоохоронними органами за підозрою в пошкодженні пам`ятника Сталіну в Запоріжжі затримано 7 осіб.

Про це пише УНІАН з посиланням... Читати повністю

Голова КРУ: Тимошенко побила всі рекорди

Наталія Курило, (вiд читачiв), 18 січня 2011р. 14:22

Після перевірки діянь уряду за часів прем'єрства Юлії Тимошенко контрольно-ревізійне управління виявило рекордні втрати державних коштів за всі роки роботи управління, вони сягнули десятків мільярд... Читати повністю

МВС: Ар'єв відмовився від охорони

Наталія Курило, (вiд читачiв), 18 січня 2011р. 13:30

Депутат від блоку "Наша Україна-Народна Самооборона" Володимир Ар`єв не розповів працівникам Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю, хто йому розповів про загрозу замаху і від... Читати повністю

Податківці знайшли якісну гречку майже за 20 грн

Наталія Курило, (вiд читачiв), 18 січня 2011р. 13:13

Податківці перевірили супермаркети Києва і лише в двох з них знайшли завищені ціни на гречку.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба Державної податкової адміністрації в Києві.

"Ми... Читати повністю

Де мерія радить купатися на Водохреща

Христина Заник, (вiд читачiв), 18 січня 2011р. 13:00

Київська влада визначила місця для масового купання людей на християнське свято Водохрещ... Читати повністю

Свідок: Індило заплатив життям за "майоришку"