Залізниця посилила охорону

Христина Заник, (вiд читачiв), 26 січня 2011р. 16:22

Південно-Західна залізниця запровадила додаткові заходи безпеки на київській магістралі: залучила додаткові підрозділи транспортної міліції, воєнізовану охорону, МНС-ників та охоронні фірми. <... Читати повністю

Табачник "відхрестився" від Луцького

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 січня 2011р. 16:20

Міністерство освіти не має жодного відношення до законопроекту "Про вищу освіту"", який до Парламенту подали д... Читати повністю

Мазурчак зобов’язав ЖЕКи звітувати перед киянами

Христина Заник, (вiд читачiв), 26 січня 2011р. 15:47

Перший заступник голови міськадміністрації Олександр Мазурчак доручив начальникам ЖЕКів завести паспорти на кожен будинок, де зазначатиметься перелік реально виконаних робіт з утримання цього будин... Читати повністю

ГПУ: Луценка допитують з адвокатом

Наталія Курило, (вiд читачiв), 26 січня 2011р. 14:05

Екс-прем'єрка Юлія Тимошенко після відвідування Генеральної прокуратури заявила, що слідчі, які розслідують кримінальну справу проти екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, забороняють йому зал... Читати повністю

Луценку-таки зшили справу про банкет дня міліції

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 26 січня 2011р. 13:27

Генпрокуратура все ж порушила третю кримінальну справу проти екс-міністра оборони Юрія Луценка щодо розтрат на святкування дня міліції.

Про це "Свідомо" заявив адвокат Луценка Ігор Фомін.Читати повністю

До Ростова-на-Дону пустили літак з "Борисполя"

Наталія Курило, (вiд читачiв), 26 січня 2011р. 13:14

З Міжнародного аеропорту "Бориспіль" відкрили новий маршрут до Ростова-на-Дону.

Про це повідомляє прес-служба аеропорту.

Польоти організовує авіакомпанія "Донавіа" з 16 січня 2011 р... Читати повністю

Одеський міліціонер назвав державну мову "телячей"

Наталія Курило, (вiд читачiв), 26 січня 2011р. 12:43

В Інтернет потрапило відео, на якому зафіксовано як одеський інспектор ДАІ, сержант Швець відверто продемонстрував неповагу до державної української мови.

Читати повністю

В "Борисполі" скасували рейс до Бухаресту

Наталія Курило, (вiд читачiв), 26 січня 2011р. 12:20

В "Борисполі" скасували рейс до Бухаресту

 

Про це йдетьс... Читати повністю

Кому дісталося "Сяйво"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 січня 2011р. 12:20

Денис Комарницький – депутат від «Блоку Леоніда Черновецького», що шепочеться з сивочолим полковником міліції під час захоплення книгарні «Сяйво». Депутат від Пар... Читати повністю

Учасник антиподаткових акцій: мене хочуть залякати

Наталія Курило, (вiд читачiв), 26 січня 2011р. 12:11

До "Свідомо" звернувся один з учасників акцій протестів проти податкового кодексу Дмитром Снєгирьов. Він повідомив, що до нього зачастили правоохоронці та силовики. Вони пояснюють свої візити т... Читати повністю

Уряд хоче таємно робити державні закупівлі

Христина Заник, (вiд читачiв), 26 січня 2011р. 12:08

Уряд пропонує Верховній Раді не оприлюднювати інформацію про те, які фірми брали участь у торгах на держза... Читати повністю

ВІЛ-інфіковані бояться залишитися без ліків

Маша Землянська, Свiдомо, 26 січня 2011р. 11:10

До українських СНІД-центрів не були своєчасно поставлені антиретровірусні препарати Відтак, життя більше 20 тисяч ВІЛ-інфікованих українців, серед яких майже дві тисячі дітей під загрозою залишитис... Читати повністю

Усі продукти з ГМО – нелегальні

Маша Землянська, Свiдомо, 26 січня 2011р. 10:23

Сьогодні в Україні не зареєстрований жодний генномодифікований організм. Відтак усі продукти з вмістом ГМО – нелегальні.

Така заява директора Інституту екогігієни і токсикології Медве... Читати повністю

Вступити до вишу через Інтернет все ж можна буде

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 січня 2011р. 10:10

Можливість подавати свої документи при вступі до вишів в електронній формі через інтернет у абітурієнтів цьогоріч все ж буде.

Про це "Свідомо" повідомили в прес-службі Міносвіти.

"Ц... Читати повністю