Справа по ліфтам проти чиновника КМДА пішла в суд

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 14 січня 2011р. 10:42

Київська міліція закінчила розслідування по розкраданню 200 мільйонів бюджетних коштів при заміні ліфтів.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба київської міліції.

Спочатку збиток... Читати повністю

Після арешту лікарів - у Шалімова жодної операції

Маша Землянська, Свiдомо, 14 січня 2011р. 10:40

Після того, як три місяці тому затримали трьох лікарів - в Інституті хірургії та трансплантологїі імені Шалікова, що нині найбільший з шести центрів пересадки органів України, ще не провели жодної... Читати повністю

Влада знов не дає гроші на зброю-головний захист

Єгор Соболєв, Свiдомо, 14 січня 2011р. 10:30

Цього року на розробку зброї, яка має стати головним військовим фактором стримування інших держав від агресії проти України - ракетного комплексу "Сапсан", передбачено менше 1% запрошених Міністерс... Читати повністю

Прокуратура заперечує переслідування Матіос

Христина Заник, (вiд читачiв), 14 січня 2011р. 9:52

Генеральна прокуратура України не підтверджує інформацію про політичні пересліду... Читати повністю

Не допустити забудови Жовтневої лікарні

Олег Кіселевський, (вiд читачiв), 14 січня 2011р. 0:15

Предлагаем:

- получить официальные ответы на запросы граждан и организаций от всех государственных и коммунальных структур, причастных к вышеуказанной стройке;

- присоединяться к пу... Читати повністю

Корнійчука залишила під арештом суддя-"конвейер"

Єгор Соболєв, Свiдомо, 13 січня 2011р. 19:15

Апеляційний суд Києва залишив у силі рішення Печерського суду про арешт на два місяці екс-заступнику міністра юстиції Євгена Корнійчука.

Як повідомив "Свідомо" адвокат Корнійчука Ігор Фомін... Читати повністю

Данилишин отримав політичний притулок в Чехії

Наталія Курило, (вiд читачiв), 13 січня 2011р. 19:08

Екс-міністру економіки Богдану Данилишину Чеська Республіка надала політичний притулок.

Про це "Свідомо" повідомив адв... Читати повністю

Свідчення подруги Лозінського: зброї він не мав

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 13 січня 2011р. 18:53

На фото - батьки загиблого Валерія Олійника (Газета по-українськи)

"Я бродила по дорозі, дивилась в інший бік. Тут прогримів вистріл, ще один... Я обернулась і побачила вдалині люд... Читати повністю

Рада дозволила забудовникам не слухати громадян

Наталія Курило, (вiд читачiв), 13 січня 2011р. 18:39

Верховна Рада ухвалила закон, що дозволяє будівельникам не враховувати думку громадян при забудові міста.

З... Читати повністю

Мерія обіцяє за рік озеленити центр міста

Наталія Курило, (вiд читачiв), 13 січня 2011р. 17:06

До кінця року міська влада обіцяє перетворити 1,5-кілометрову зону навколо НСК "Олімпійський" на яскравий зелений майдан.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії.

Мають намір... Читати повністю

В "Борисполі" затримуються міжнародні рейси

Наталія Курило, (вiд читачiв), 13 січня 2011р. 16:32

В міжнародному аеропорту "Бориспіль" літаки прибувають із затримкою, а час вильоту переноситься.

Про це повідомля... Читати повністю

Музей УНР знову відкрили

Христина Заник, (вiд читачiв), 13 січня 2011р. 16:04

Вдень експозицію закритого музею Української Народної Республіки відкрили.

«Вчора в другій половині дня Олександр Попов приход... Читати повністю

Як депутати таємно дають вишам підняти ціни

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 січня 2011р. 15:58

«Молодий чоловіче, може досить вже мене записувати?».

Депутат від Партії регіонів і заступник голови парламентського комітету з освіти Максим Луцький прикрикує на помічника нард... Читати повністю

Регіонам пропонують фінансувати міліціонерів

Наталія Курило, (вiд читачiв), 13 січня 2011р. 15:15

Фото Андрія Новицького

Міністр внутрініх справ Анатолій Могильов хоче, щоб місцеві органи влади визначали потрібну їм кількість міліціонерів та фінансували їх.

Про це він з... Читати повністю

Попов обмежив спілкування своїх підопічних зі ЗМІ

Наталія Курило, (вiд читачiв), 13 січня 2011р. 14:48

Голова міськадміністрації Олександр Попов обмежив спілкування чиновників київської міської та районних адміністрацій із журналістами.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба Блоку Кличка.Читати повністю