Забудовники не доплачують за оренду землі

Наталія Курило, (вiд читачiв), 14 січня 2011р. 12:53

Ті підприємці, які користуються землею Києва платять менше ніж це передбачено законом.

Про це заявив заступник голови міської адміністрації Руслан Крамаренко.

«Сьогодні низка... Читати повністю

Зірки просять президента вето закону про забудови

Наталія Курило, (вiд читачiв), 14 січня 2011р. 12:23

Відомі співаки, письменники, актори та громадські активісти просять Віктора Януковича ветувати закон, який дозволяє забудовникам не слухати гром... Читати повністю

На Дарниці жінка загинула через пральну машину

Наталія Курило, (вiд читачiв), 14 січня 2011р. 12:07

У четвер, 13 січня у квартирі по вулиці Крупської,10 через займання пральної машинки загинула 88-річна жінка.

Про це пише Магнолія-ТВ.

Читати повністю

Десятинку може отримати Московський патріарх

Наталія Курило, (вiд читачiв), 14 січня 2011р. 11:32

Головний архітектор Київа Сергій Целовальник підтвердив інформацію, що на місці Десятинної церкви хочуть побудувати новий храм Московського патріархату.

Про це пише журнал Читати повністю

Тимошенко скаржиться на тяганину в Генпрокуратурі

Христина Заник, (вiд читачiв), 14 січня 2011р. 10:46

Екс-прем’єр Юлія Тимошенко заявила, що слідчі Генеральної прокуратури вимагають від неї щоденного, з... Читати повністю

Справа по ліфтам проти чиновника КМДА пішла в суд

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 14 січня 2011р. 10:42

Київська міліція закінчила розслідування по розкраданню 200 мільйонів бюджетних коштів при заміні ліфтів.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба київської міліції.

Спочатку збиток... Читати повністю

Після арешту лікарів - у Шалімова жодної операції

Маша Землянська, Свiдомо, 14 січня 2011р. 10:40

Після того, як три місяці тому затримали трьох лікарів - в Інституті хірургії та трансплантологїі імені Шалікова, що нині найбільший з шести центрів пересадки органів України, ще не провели жодної... Читати повністю

Влада знов не дає гроші на зброю-головний захист

Єгор Соболєв, Свiдомо, 14 січня 2011р. 10:30

Цього року на розробку зброї, яка має стати головним військовим фактором стримування інших держав від агресії проти України - ракетного комплексу "Сапсан", передбачено менше 1% запрошених Міністерс... Читати повністю

Прокуратура заперечує переслідування Матіос

Христина Заник, (вiд читачiв), 14 січня 2011р. 9:52

Генеральна прокуратура України не підтверджує інформацію про політичні пересліду... Читати повністю

Не допустити забудови Жовтневої лікарні

Олег Кіселевський, (вiд читачiв), 14 січня 2011р. 0:15

Предлагаем:

- получить официальные ответы на запросы граждан и организаций от всех государственных и коммунальных структур, причастных к вышеуказанной стройке;

- присоединяться к пу... Читати повністю

Корнійчука залишила під арештом суддя-"конвейер"

Єгор Соболєв, Свiдомо, 13 січня 2011р. 19:15

Апеляційний суд Києва залишив у силі рішення Печерського суду про арешт на два місяці екс-заступнику міністра юстиції Євгена Корнійчука.

Як повідомив "Свідомо" адвокат Корнійчука Ігор Фомін... Читати повністю

Данилишин отримав політичний притулок в Чехії

Наталія Курило, (вiд читачiв), 13 січня 2011р. 19:08

Екс-міністру економіки Богдану Данилишину Чеська Республіка надала політичний притулок.

Про це "Свідомо" повідомив адв... Читати повністю

Свідчення подруги Лозінського: зброї він не мав

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 13 січня 2011р. 18:53

На фото - батьки загиблого Валерія Олійника (Газета по-українськи)

"Я бродила по дорозі, дивилась в інший бік. Тут прогримів вистріл, ще один... Я обернулась і побачила вдалині люд... Читати повністю

Рада дозволила забудовникам не слухати громадян

Наталія Курило, (вiд читачiв), 13 січня 2011р. 18:39

Верховна Рада ухвалила закон, що дозволяє будівельникам не враховувати думку громадян при забудові міста.

З... Читати повністю

Мерія обіцяє за рік озеленити центр міста

Наталія Курило, (вiд читачiв), 13 січня 2011р. 17:06

До кінця року міська влада обіцяє перетворити 1,5-кілометрову зону навколо НСК "Олімпійський" на яскравий зелений майдан.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії.

Мають намір... Читати повністю