Споживачі >150 кВт платитимуть більше на 30%

Наталія Курило, (вiд читачiв), 13 січня 2011р. 14:20

З 1 лютого вартість електроенергії для людей, котрі за місяць використовують більше ніж 150 кВт зросте на 30%.

Таке рішення прийняла Національна комісія з регулювання електроенергетики, пиш... Читати повністю

Мерія хоче віддати дитячий будинок Табачнику

Христина Заник, (вiд читачiв), 13 січня 2011р. 13:16

Київська міська державна адміністрація планує ліквідувати дитячий будинок «Ясний».

Про це повідомляє прес-служба депутатської фракції «Республіка Київ».Читати повністю

За два тижні у лікарняній касі +13

Маша Землянська, Свiдомо, 13 січня 2011р. 12:41

За перші два тижні робити лікарняної каси – спрощеного варіанту страхової медицини у Києві, членські внести заплатили тільки 13 людей. Ще з організацією заключили два колективні договори, але... Читати повністю

Рада відкрила людям доступ до інформації

Єгор Соболєв, Свiдомо, 13 січня 2011р. 12:37

На фото - документ про закупівлю притулком для тварин 150 кілограмів отрути

Верховна Рада ухвалила  два закони, які маю... Читати повністю

Таблички на будинках Києва напишуть латинкою

Христина Заник, (вiд читачiв), 13 січня 2011р. 11:33

До початку проведення спортивних змагань Євро 2012 комунальні служби замінять інформаційні покажчики на будинках та вказівники на автошляхах. Не лише на півторакілометровій зоні навколо комплексу &... Читати повністю

На неіснуючого слона дали майже мільйон

Маша Землянська, Свiдомо, 13 січня 2011р. 10:23

Фото журналу Фокус

На реконструкцію слоновника для неіснуючого слона Київському зоопарку Київрада виділила 900 тисяч гривень. Всього на цей рік з міського бюджету зоопарк отримає б... Читати повністю

Білозерська: Перерили всю квартиру

Наталія Курило, (вiд читачiв), 13 січня 2011р. 10:15

В середу, 12 січня, під час обшуку квартири блогера-журналістки Олени Білозерської, їй заборонили зв'язатися з адвокатом.

Про це вон... Читати повністю

Заклади культури виселяти заборонено

Христина Заник, (вiд читачiв), 13 січня 2011р. 9:54

Заклади культури заборонено виселяти без надання їм рівноцінного приміщення.

Про це йдеться у новому законі «Про культуру&ra... Читати повністю

Янукович замінив свого представника в Криму

Наталія Курило, (вiд читачiв), 13 січня 2011р. 9:45

Президент Віктор Янукович призначив екс-міністра регіонального будівництва Володимир Яцубу постійним представником президента в Криму.

Про це повідомл... Читати повністю

Янукович пообіцяв чиновникам більшу зарплату

Наталія Курило, (вiд читачiв), 13 січня 2011р. 9:12

Президент Віктор Янукович пообіцяв міністрам більше платити, щоб ті краще працювали.

Про це повідомляє прес-служба президента з посиланням на його слова.

Гроші на підвищення зарплат... Читати повністю

Міліція перевіряла деталі з творів Матіос

Христина Заник, (вiд читачiв), 12 січня 2011р. 19:21

Лауреат Шевченківської премії Марія Матіос звернулася з відкритим листом до генпрокурора Віктора Пшонки про політичні переслідування проти неї.

Вона стверджує, що ще з 17 грудня працівники... Читати повністю

Азаров обіцяє зберегти музей УНР

Христина Заник, (вiд читачiв), 12 січня 2011р. 19:02

Музей Української Народної Республіки не закриють, - про це повідомив прем’єр-міністр Микола Азаров під час засідання уряду.

«Робота музею УНР, так само як і Національного музею... Читати повністю

Вантажівка зачепилася за міст на Лівобережці

Наталія Курило, (вiд читачiв), 12 січня 2011р. 17:31

В обід на Лівобережній вантажівка КРАЗ з причепом перевозячи екскаватор, зачепився ним за шляхопровід по вулиці Раїси Окіпной у напрямі Луначарського.

Про цеЧитати повністю

Директор УЦОЯО:"Спочатку переробимо реєстрацію"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 січня 2011р. 16:54

«Мій перший крок на новій посаді? Та дайте мені хоча б два тижні, щоб прийняти всі справи і розібратися що до чого. Через два тижні – будь-ласка, дзвоніть, приходьте, коли Вам буде... Читати повністю

Екс-начальницю по здоров'ю відпустили додому

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 12 січня 2011р. 16:42

Екс-начальниці головного управління охорони здоров'я Києва Людмилі Качуровій змінили запобіжний захід з утримання під вартою на підписку про невиїзд на час розслідування справи проти неї.

П... Читати повністю