Брат Луценка:Виклики до Прокуратури - тиск на Юрія

Наталія Курило, (вiд читачiв), 29 січня 2011р. 15:30

Брат екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка - Сергій, після відвідин Генпрокуратури, повідомив, що його викликали через скаргу слідчого Сергія Войченка, який очолює слідчу групу з розслідування... Читати повністю

Росія найшла винного в теракті на "Домодєдово"

Наталія Курило, (вiд читачiв), 29 січня 2011р. 15:01

Слідчий комітет Росії  дізнався, хто був тим терористом-смертником, що проніс і задіяв вибухівку на території московського аеропорту "Домодєдово".

Про це повідомляє Читати повністю

Мерія хоче змусити киян розстеклити лоджії

Наталія Курило, (вiд читачiв), 29 січня 2011р. 12:05

В міській адміністрації думають, як змусити мешканців будинків з фасадами на центральні вулиці, розстеклити балкони.

На Координаційній раді з підготовки до Євро-2012, голова міської ад... Читати повністю

Затримали ще одного екс-чиновника Тимошенко

Наталія Курило, (вiд читачiв), 29 січня 2011р. 11:14

СБУ затримало колишнього виконуючого обов'язки глави Держкомітету з державного матеріального резерву Віталія Нікітіна.

Про це повідомляє прес-служба Служби безпеки.

В СБУ поясн... Читати повністю

Знайшли винного в "замінуванні" метрополітену

Наталія Курило, (вiд читачiв), 29 січня 2011р. 10:42

Міліція затримала особу, яка повідомила про замінування столичного метрополітену.

Про це "Свідомо" повідомили в метрополітені.

... Читати повністю

Мерія:Мешканців на Рогозівську повернуть у червні

Наталія Курило, (вiд читачiв), 29 січня 2011р. 10:05

Мешканці напівзруйнованого будинку на Рогозівській, 1, що в Дніпровському районі, повернуться у відремонтовані квартири в червні цього... Читати повністю

УЄФА може забрати в України Євро-2012

Христина Заник, (вiд читачiв), 28 січня 2011р. 22:55

Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) може не дозволити Україні проводити Євро-2012, якщо влада не припинить втручатися у діяльність Футбольної Федерації України.

Про це повідомляє... Читати повністю

Попов забув про Театральну

Наталія Курило, (вiд читачiв), 28 січня 2011р. 19:47

"Це ви про що говорите?", - таке запитання голови міської адміністрації Олександра Попов почув журналіст "Свідомо" на конкретне запитання, щодо законності будування на Театральній.

Запи... Читати повністю

В цьому році побудують 1700 «доступних» квартир

Христина Заник, (вiд читачiв), 28 січня 2011р. 19:00

У 2011 році планується побудувати 16 будинків на 1700 квартир для черговиків квартирного обліку.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба міської адміністрації.

На будівн... Читати повністю

1 та 2 копійки залишаються

Христина Заник, (вiд читачiв), 28 січня 2011р. 17:40

Сьогодні Правління Національного банку України не розглядає питання про вилучення з обігу монет номіналом 1 та 2 копійок.

Про це "Свідомо" заявив глава Департаменту зовнішньоекономічних зв'... Читати повністю

Герман: Пилипишин дав побудувати пивбар піді мною

Єгор Соболєв, Свiдомо, 28 січня 2011р. 17:06

Заступник голови Адміністрації президента Ганна Герман заявила, що в підвалі її будинку побудували пивний бар, який заважає мешканцям.

Вона розповіла це на зустрічі активістів проти варварс... Читати повністю

Янукович пропонує світу "увікнути Україну"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 січня 2011р. 16:00

Президент Віктор Янукович запропонував іноземним політикам «увікнути Україну».

Про це повідомляє Українська правда. <... Читати повністю

Мерія нагадує про знижки на оплату комунпослуг

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 січня 2011р. 15:31

Мерія нагадує про знижки в оплаті комунальних послуг для добросовісних платників.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба мерії.

«Для мешканців, які своєчасно спла... Читати повністю

Київенерго: Киянам знову тепло в квартирах

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 січня 2011р. 15:21

Теплоелектроцентралі 5 і 6, які гріють Деснянський, Дніпровський, Оболонський, Подільський, частину Шевченківського району, житлові масиви Троєщина, Лісовий, Воскресенка, Оболонь, Куренівка, Виногр... Читати повністю

Справу екс-міністра оборони передали до суду