В "Борисполі" затримуються міжнародні рейси

Наталія Курило, (вiд читачiв), 13 січня 2011р. 16:32

В міжнародному аеропорту "Бориспіль" літаки прибувають із затримкою, а час вильоту переноситься.

Про це повідомля... Читати повністю

Музей УНР знову відкрили

Христина Заник, (вiд читачiв), 13 січня 2011р. 16:04

Вдень експозицію закритого музею Української Народної Республіки відкрили.

«Вчора в другій половині дня Олександр Попов приход... Читати повністю

Як депутати таємно дають вишам підняти ціни

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 січня 2011р. 15:58

«Молодий чоловіче, може досить вже мене записувати?».

Депутат від Партії регіонів і заступник голови парламентського комітету з освіти Максим Луцький прикрикує на помічника нард... Читати повністю

Регіонам пропонують фінансувати міліціонерів

Наталія Курило, (вiд читачiв), 13 січня 2011р. 15:15

Фото Андрія Новицького

Міністр внутрініх справ Анатолій Могильов хоче, щоб місцеві органи влади визначали потрібну їм кількість міліціонерів та фінансували їх.

Про це він з... Читати повністю

Попов обмежив спілкування своїх підопічних зі ЗМІ

Наталія Курило, (вiд читачiв), 13 січня 2011р. 14:48

Голова міськадміністрації Олександр Попов обмежив спілкування чиновників київської міської та районних адміністрацій із журналістами.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба Блоку Кличка.Читати повністю

Вищі ціни на навчання у вишах наближаються

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 січня 2011р. 14:34

Розроблений Міністерством освіти законопроект «Про вищу освіту», який передбчає щорічне збільшення ціни на навчання для студентів-контрактників, пройшов першу інстанцію у Верховній Раді... Читати повністю

Споживачі >150 кВт платитимуть більше на 30%

Наталія Курило, (вiд читачiв), 13 січня 2011р. 14:20

З 1 лютого вартість електроенергії для людей, котрі за місяць використовують більше ніж 150 кВт зросте на 30%.

Таке рішення прийняла Національна комісія з регулювання електроенергетики, пиш... Читати повністю

Мерія хоче віддати дитячий будинок Табачнику

Христина Заник, (вiд читачiв), 13 січня 2011р. 13:16

Київська міська державна адміністрація планує ліквідувати дитячий будинок «Ясний».

Про це повідомляє прес-служба депутатської фракції «Республіка Київ».Читати повністю

За два тижні у лікарняній касі +13

Маша Землянська, Свiдомо, 13 січня 2011р. 12:41

За перші два тижні робити лікарняної каси – спрощеного варіанту страхової медицини у Києві, членські внести заплатили тільки 13 людей. Ще з організацією заключили два колективні договори, але... Читати повністю

Рада відкрила людям доступ до інформації

Єгор Соболєв, Свiдомо, 13 січня 2011р. 12:37

На фото - документ про закупівлю притулком для тварин 150 кілограмів отрути

Верховна Рада ухвалила  два закони, які маю... Читати повністю

Таблички на будинках Києва напишуть латинкою

Христина Заник, (вiд читачiв), 13 січня 2011р. 11:33

До початку проведення спортивних змагань Євро 2012 комунальні служби замінять інформаційні покажчики на будинках та вказівники на автошляхах. Не лише на півторакілометровій зоні навколо комплексу &... Читати повністю

На неіснуючого слона дали майже мільйон

Маша Землянська, Свiдомо, 13 січня 2011р. 10:23

Фото журналу Фокус

На реконструкцію слоновника для неіснуючого слона Київському зоопарку Київрада виділила 900 тисяч гривень. Всього на цей рік з міського бюджету зоопарк отримає б... Читати повністю

Білозерська: Перерили всю квартиру

Наталія Курило, (вiд читачiв), 13 січня 2011р. 10:15

В середу, 12 січня, під час обшуку квартири блогера-журналістки Олени Білозерської, їй заборонили зв'язатися з адвокатом.

Про це вон... Читати повністю

Заклади культури виселяти заборонено

Христина Заник, (вiд читачiв), 13 січня 2011р. 9:54

Заклади культури заборонено виселяти без надання їм рівноцінного приміщення.

Про це йдеться у новому законі «Про культуру&ra... Читати повністю

Янукович замінив свого представника в Криму

Наталія Курило, (вiд читачiв), 13 січня 2011р. 9:45

Президент Віктор Янукович призначив екс-міністра регіонального будівництва Володимир Яцубу постійним представником президента в Криму.

Про це повідомл... Читати повністю