Раду "замінував" житомирський дідусь

Наталія Курило, (вiд читачiв), 12 січня 2011р. 10:12

"Мінувальником" Верховної Ради виявився дідусь з Житомирщини.

Про це повідомила прес-служба Служби безпеки України.

У вівторок ввечері сбушники встановили, хто 11 січня зателефонува... Читати повністю

В "Борисполі" літаки прибувають із затримкою

Наталія Курило, (вiд читачiв), 12 січня 2011р. 9:59

В міжнародному аеропорту "Бориспіль" із затримкою прибувають літаки з Вільнюса, Дубаю, Торонто, Бангкоку, Парижу, Єкатеринбургу та Москви.

Про це Читати повністю

МОН пришвидшило експерименти з PocketBook'ами

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 січня 2011р. 9:49

Міносвіти почало тестувати електронні книжки ПокетБук в 6 школах країни.

Про це йдеться в наказі Міносвіти.

6 шкіл, назви яких не розголошують, з Київської, Івано-Франківської, Полт... Читати повністю

Знову затримали свободівців

Наталія Курило, (вiд читачiв), 12 січня 2011р. 8:58

У Запоріжжі знову було заарештовано заступника голови обласної організації Всеукраїнської організації «Свобода» з молодіжних питань Юрія Гудименка та прихильника «Свободи» О... Читати повністю

Суд визнав незаконною евакуацію машини

Христина Заник, (вiд читачiв), 11 січня 2011р. 19:48

Громадська організація «Дорожній контроль» довела в суді незаконну схему евакуації авто працівниками ДАІ Києва.

Позовна заява та Постанова Окружного адміністративного суду з ріш... Читати повністю

Політех вирішив набрати студентів у січні

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 січня 2011р. 18:44

Київський політехнічний інститут у січні прийматиме студентів-бакалаврів на заочне навчання.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба Міносвіти.

Технічний виш вирішив при... Читати повністю

На Дарниці вирубали сквер

Наталія Курило, (вiд читачiв), 11 січня 2011р. 18:06

Фото "Главреда"

Вночі з неділі на понеділок біля метро "Дарниця" вирубали сквер.

Про це "Свідомо" повідомив місцевий мешканець, активіст Олександр Дядюк.

Читати повністю

На Святошино знайшли міну

Наталія Курило, (вiд читачiв), 11 січня 2011р. 16:55

В понеділок, 10 січня у Святошинському районі знайшли міну.

Про це йдеться на сайті Міністерства надзвичайних ситуацій.

Мінометну міну часів Великої Вітчизняної війни знайшли на ву... Читати повністю

Плавучі готелі з набережної прибрали до Євро-2012

Наталія Курило, (вiд читачiв), 11 січня 2011р. 16:28

Плавучі готелі з Дніпра прибрали, через приготування до Євро-2012 у Києві.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії.

Також в мерії стверджують, що готелі та ресторани на воді р... Читати повністю

Поетеса: Мене обшукали за Сталіна як терориста

Христина Заник, (вiд читачiв), 11 січня 2011р. 15:54

Вчора, 10 січня о 6 ранку у квартирі Юрія Ноги та Марини Брацило у Борисполі міліція провела обшук. Підставою став підрив пам’ятника Сталіну минулого тижня у Запоріжжі. Юрій та Марин... Читати повністю

Чиновника КМДА за півроку в СІЗО допитали аж тричі

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 11 січня 2011р. 15:39

Екс-заступник начальника КП "Київпастранс" Володимир Асадчий зранку був допитаний слідчим Київського УБОЗу всього лише втретє за весь час після його арешту 28 липня 2010.

Про це "Свідомо" п... Читати повністю

ГПУ згадала про корупцію при закупівлі вакцин

Маша Землянська, Свiдомо, 11 січня 2011р. 15:28

Генеральна прокуратура порушила кримінальну справу щодо закупівель вакцини у 2009 році, коли міністром охорони здоров'я був Василь Князевич. Порушень нарахували на 50 мільйонів гривень.

Про... Читати повністю

ОСББ хочуть нав'язати управляючих

Наталія Курило, (вiд читачiв), 11 січня 2011р. 14:30

Проект Житлового кодексу відбирає у власників квартир, що забажали об'єднатися право управляти спіл... Читати повністю

Перший хворий на свинячий грип підліток уже вдома

Маша Землянська, Свiдомо, 11 січня 2011р. 14:24

У Києві вперше за цю зиму діагностували свинячий грип. Підлідка з H1N1 пролікували у лікарні і за кілька днів відправилили додому.

Про це «Свідомо» розказала Тетяна Юрченко з київського упр... Читати повністю

Закрито музей УНР

Христина Заник, (вiд читачiв), 11 січня 2011р. 13:16

Музей Української Народної Республіки, що працював у Будинку вчителя, зачинено.

Про це "Свідомо" повідомив Центр дослідження визвольних змагань.

"Станом на 10 січня двері опечатано,... Читати повністю