Знайшли винного в "замінуванні" метрополітену

Наталія Курило, (вiд читачiв), 29 січня 2011р. 10:42

Міліція затримала особу, яка повідомила про замінування столичного метрополітену.

Про це "Свідомо" повідомили в метрополітені.

... Читати повністю

Мерія:Мешканців на Рогозівську повернуть у червні

Наталія Курило, (вiд читачiв), 29 січня 2011р. 10:05

Мешканці напівзруйнованого будинку на Рогозівській, 1, що в Дніпровському районі, повернуться у відремонтовані квартири в червні цього... Читати повністю

УЄФА може забрати в України Євро-2012

Христина Заник, (вiд читачiв), 28 січня 2011р. 22:55

Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) може не дозволити Україні проводити Євро-2012, якщо влада не припинить втручатися у діяльність Футбольної Федерації України.

Про це повідомляє... Читати повністю

Попов забув про Театральну

Наталія Курило, (вiд читачiв), 28 січня 2011р. 19:47

"Це ви про що говорите?", - таке запитання голови міської адміністрації Олександра Попов почув журналіст "Свідомо" на конкретне запитання, щодо законності будування на Театральній.

Запи... Читати повністю

В цьому році побудують 1700 «доступних» квартир

Христина Заник, (вiд читачiв), 28 січня 2011р. 19:00

У 2011 році планується побудувати 16 будинків на 1700 квартир для черговиків квартирного обліку.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба міської адміністрації.

На будівн... Читати повністю

1 та 2 копійки залишаються

Христина Заник, (вiд читачiв), 28 січня 2011р. 17:40

Сьогодні Правління Національного банку України не розглядає питання про вилучення з обігу монет номіналом 1 та 2 копійок.

Про це "Свідомо" заявив глава Департаменту зовнішньоекономічних зв'... Читати повністю

Герман: Пилипишин дав побудувати пивбар піді мною

Єгор Соболєв, Свiдомо, 28 січня 2011р. 17:06

Заступник голови Адміністрації президента Ганна Герман заявила, що в підвалі її будинку побудували пивний бар, який заважає мешканцям.

Вона розповіла це на зустрічі активістів проти варварс... Читати повністю

Янукович пропонує світу "увікнути Україну"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 січня 2011р. 16:00

Президент Віктор Янукович запропонував іноземним політикам «увікнути Україну».

Про це повідомляє Українська правда. <... Читати повністю

Мерія нагадує про знижки на оплату комунпослуг

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 січня 2011р. 15:31

Мерія нагадує про знижки в оплаті комунальних послуг для добросовісних платників.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба мерії.

«Для мешканців, які своєчасно спла... Читати повністю

Київенерго: Киянам знову тепло в квартирах

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 січня 2011р. 15:21

Теплоелектроцентралі 5 і 6, які гріють Деснянський, Дніпровський, Оболонський, Подільський, частину Шевченківського району, житлові масиви Троєщина, Лісовий, Воскресенка, Оболонь, Куренівка, Виногр... Читати повністю

Справу екс-міністра оборони передали до суду

Наталія Курило, (вiд читачiв), 28 січня 2011р. 14:58

Справу колишнього виконуючого обов'язки міністра оборони Валерія Іващенка та керуючого санацією дочірного підприємства Міністерства оборони "Феодосійський судомеханічний завод" Сергія Міхеєва, пере... Читати повністю

Кабмін відремонтує два свої поверхи за 22 мільйона

Наталія Курило, (вiд читачiв), 28 січня 2011р. 14:30

Кабінет міністрів вирішив відремонтувати два поверха Будинку уряду і виділив на це 21 мільйонів 750 тисяч гривень.

Гроші передбачені на невідкла... Читати повністю

Дітей можуть залишити менінгіту та гепатиту

Маша Землянська, Свiдомо, 28 січня 2011р. 14:25

У Міністерстві охорони здоров’я знову обговорюють зміни календаря обов’язкових щеплень. Тепер з нього хочуть прибрати дві вакцини – проти гепат... Читати повністю

МОН вирішило коли вступати в університети

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 січня 2011р. 14:24

Міносвіти оприлюднило терміни проведення вступної кампанії до вишів цього року.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба Міносвіти.

Так, реєстрація на тестування в школах... Читати повністю

Янукович схильний ветувати закон для забудовників

Єгор Соболєв, Свiдомо, 28 січня 2011р. 13:51

Віктор Янукович і члени його адміністрації мають багато критики щодо ухваленого Верховною Радою  Читати повністю