Луценку-таки зшили справу про банкет дня міліції

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 26 січня 2011р. 13:27

Генпрокуратура все ж порушила третю кримінальну справу проти екс-міністра оборони Юрія Луценка щодо розтрат на святкування дня міліції.

Про це "Свідомо" заявив адвокат Луценка Ігор Фомін.Читати повністю

До Ростова-на-Дону пустили літак з "Борисполя"

Наталія Курило, (вiд читачiв), 26 січня 2011р. 13:14

З Міжнародного аеропорту "Бориспіль" відкрили новий маршрут до Ростова-на-Дону.

Про це повідомляє прес-служба аеропорту.

Польоти організовує авіакомпанія "Донавіа" з 16 січня 2011 р... Читати повністю

Одеський міліціонер назвав державну мову "телячей"

Наталія Курило, (вiд читачiв), 26 січня 2011р. 12:43

В Інтернет потрапило відео, на якому зафіксовано як одеський інспектор ДАІ, сержант Швець відверто продемонстрував неповагу до державної української мови.

Читати повністю

В "Борисполі" скасували рейс до Бухаресту

Наталія Курило, (вiд читачiв), 26 січня 2011р. 12:20

В "Борисполі" скасували рейс до Бухаресту

 

Про це йдетьс... Читати повністю

Кому дісталося "Сяйво"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 січня 2011р. 12:20

Денис Комарницький – депутат від «Блоку Леоніда Черновецького», що шепочеться з сивочолим полковником міліції під час захоплення книгарні «Сяйво». Депутат від Пар... Читати повністю

Учасник антиподаткових акцій: мене хочуть залякати

Наталія Курило, (вiд читачiв), 26 січня 2011р. 12:11

До "Свідомо" звернувся один з учасників акцій протестів проти податкового кодексу Дмитром Снєгирьов. Він повідомив, що до нього зачастили правоохоронці та силовики. Вони пояснюють свої візити т... Читати повністю

Уряд хоче таємно робити державні закупівлі

Христина Заник, (вiд читачiв), 26 січня 2011р. 12:08

Уряд пропонує Верховній Раді не оприлюднювати інформацію про те, які фірми брали участь у торгах на держза... Читати повністю

ВІЛ-інфіковані бояться залишитися без ліків

Маша Землянська, Свiдомо, 26 січня 2011р. 11:10

До українських СНІД-центрів не були своєчасно поставлені антиретровірусні препарати Відтак, життя більше 20 тисяч ВІЛ-інфікованих українців, серед яких майже дві тисячі дітей під загрозою залишитис... Читати повністю

Усі продукти з ГМО – нелегальні

Маша Землянська, Свiдомо, 26 січня 2011р. 10:23

Сьогодні в Україні не зареєстрований жодний генномодифікований організм. Відтак усі продукти з вмістом ГМО – нелегальні.

Така заява директора Інституту екогігієни і токсикології Медве... Читати повністю

Вступити до вишу через Інтернет все ж можна буде

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 січня 2011р. 10:10

Можливість подавати свої документи при вступі до вишів в електронній формі через інтернет у абітурієнтів цьогоріч все ж буде.

Про це "Свідомо" повідомили в прес-службі Міносвіти.

"Ц... Читати повністю

Екс-чиновника Черновецького відпустили з СІЗО

Наталія Курило, (вiд читачiв), 26 січня 2011р. 10:01

У вівторок, 25 січня пізно увечері начальник управління охорони культурної спадщини міськадміністрації Руслан Кухаренко залишив стіни Лук'янівського СІЗО. Його відпустили на підписку про невиїзд.Читати повністю

Адвокат робінгуда:суд порушує процесуальний кодекс

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 26 січня 2011р. 10:01

Суддя Деснянського суду Чернігова Андрій Стеблина вирішив проігнорувати кримінально-процесуальний кодекс і допитати спочатку свідків, а потім потерпілих по справі ніжинських "робінгудів".

П... Читати повністю

Київським діабетикам знову не вистачає інсуліну

Маша Землянська, Свiдомо, 26 січня 2011р. 9:51

Попри обіцянки київського управління охорони здоров’я, що з понеділка, 24 січня усі аптеки мережі Фармація будуть повністю забезпечені... Читати повністю

Літом у Вишгороді пройде водна "Формула-1"

Наталія Курило, (вiд читачiв), 26 січня 2011р. 9:09

Голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк і промоутер "Формули 1" на воді, віце-президент компанії Idea Marketing SA Лавінія Каваллеро домовилися про проведення 30-31 липня у Вишгоро... Читати повністю

Влада взяла Шевченківський та господарський суди

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 25 січня 2011р. 20:34

На фото - Андрій Портнов.

Головою Шевченківського районного суду Києва призначено Сергія Куровського, якого спеціально для цього Читати повністю