Києву обіцяють потепління

Маша Землянська, Свiдомо, 7 січня 2011р. 15:56

Синоптики обіцяють, що у Києві стане тепліше.

За прогнозами Gismeteo, вже завтра температура має підвищитися до -1, у неділю –... Читати повністю

Комендант з Майдану: я не порушую жодних законів

Маша Землянська, Свiдомо, 7 січня 2011р. 14:56

Комендант наметового містечка з Майдану підприємниців Олег Ахтирський, який став третім, кого звинувачують у пошкоджені плитки на центральній площі Києва, розка... Читати повністю

"Київенерго" заборгувало за газ понад мільярд

Маша Землянська, Свiдомо, 7 січня 2011р. 14:03

"Київенерго" заборгувало компанії "Газ України" один мільярд 35 мільйонів гривень за газ.

Таку суму боргу називає Читати повністю

Рятувальники зняли бабусю з крижини на Дніпрі

Маша Землянська, Свiдомо, 7 січня 2011р. 13:44

На передодні Різдва 62-річна жінка провалилася під лід на Русанівській протоці. Бабуся змогла вибратися на крижину, але дістатися берега забракло сил – до нього залишилося 60 метрів. Тому там... Читати повністю

На Святошино прямо в дворі повісився чоловік

Маша Землянська, Свiдомо, 7 січня 2011р. 13:00

В різдвяну ніч у дворі власного будинку по вулиці Львівська, що недалеко від метро «Святошин», повісився чоловік. За попередніми даними, киянин покінчив життя самогубством через фінансо... Читати повністю

Податківці вивезли зі складу техніки на 4 млн

Маша Землянська, Свiдомо, 7 січня 2011р. 12:20

Вчора, 6 січня співробітники податкової міліції Голосіївського району знайшли нелегальний склад на вулиці Віскозній, що поруч з метро «Чернігівська». Відтак податківці вивезли комп&rsqu... Читати повністю

У Європі на "трав'яні ліки" вимагатимуть ліцензію

Маша Землянська, Свiдомо, 7 січня 2011р. 12:00

З 1 квітня усі фітопрепарати та лікувальні трави, згідно нової директиви Євросоюзу, будуть перевірятися. Якщо препарат не матиме ліцензію – його заборонять продавати.

Таке рішення вже... Читати повністю

Кияни все менше хворіють на грип та застуду

Маша Землянська, Свiдомо, 7 січня 2011р. 11:27

За минулий тиждень з симптомами грипу та застуди до столичних лікарень звернулося 28 тисяч киян. Це хоч і чисельна кількість людей, натомість - майже на 20% менше ніж за минулий тиждень. Відтак в г... Читати повністю

На коменданта податкового Майдану завели справу

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 7 січня 2011р. 10:43

Комендант наметового містечка Майдану підприємниців Олег Ахтирський став третім, проти кого висунуто звинувачення у справі про пошкодження плитки на Майдані.

Про це повідомляють а... Читати повністю

Дві зупинки "швидкісного" поки так і не відкрили

Маша Землянська, Свiдомо, 7 січня 2011р. 10:41

Попри обіцянки «Київпастрансу», що закриті на реконструкцію станції відкриють до Новорічних свят, на "Героїв Севастополя" і "Польовій" швидкісний тра... Читати повністю

На святвечір зайнявся склад іграшок на Солом'янці

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 7 січня 2011р. 10:14

Близько 8 годин пожежники спільно з рятувальниками МНС гасили пожежу підвищеної складності в офісно-складській будівлі по вулиці Машинобудівельній, 44 в Солом’янському районі.

Пр... Читати повністю

Шкільними тестами керуватиме екс-зам Табачника

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 січня 2011р. 21:27

Уряд звільнив з посади директора Українського оцінювання якості освіти, що розробляє і проводить тестування в школі, Ігоря Лікарчука, який очолював Центр від самого початку тестів - з 2006 року.Читати повністю

На місці "Флігеля Казанського" зведуть висотку