У Європі на "трав'яні ліки" вимагатимуть ліцензію

Маша Землянська, Свiдомо, 7 січня 2011р. 12:00

З 1 квітня усі фітопрепарати та лікувальні трави, згідно нової директиви Євросоюзу, будуть перевірятися. Якщо препарат не матиме ліцензію – його заборонять продавати.

Таке рішення вже... Читати повністю

Кияни все менше хворіють на грип та застуду

Маша Землянська, Свiдомо, 7 січня 2011р. 11:27

За минулий тиждень з симптомами грипу та застуди до столичних лікарень звернулося 28 тисяч киян. Це хоч і чисельна кількість людей, натомість - майже на 20% менше ніж за минулий тиждень. Відтак в г... Читати повністю

На коменданта податкового Майдану завели справу

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 7 січня 2011р. 10:43

Комендант наметового містечка Майдану підприємниців Олег Ахтирський став третім, проти кого висунуто звинувачення у справі про пошкодження плитки на Майдані.

Про це повідомляють а... Читати повністю

Дві зупинки "швидкісного" поки так і не відкрили

Маша Землянська, Свiдомо, 7 січня 2011р. 10:41

Попри обіцянки «Київпастрансу», що закриті на реконструкцію станції відкриють до Новорічних свят, на "Героїв Севастополя" і "Польовій" швидкісний тра... Читати повністю

На святвечір зайнявся склад іграшок на Солом'янці

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 7 січня 2011р. 10:14

Близько 8 годин пожежники спільно з рятувальниками МНС гасили пожежу підвищеної складності в офісно-складській будівлі по вулиці Машинобудівельній, 44 в Солом’янському районі.

Пр... Читати повністю

Шкільними тестами керуватиме екс-зам Табачника

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 січня 2011р. 21:27

Уряд звільнив з посади директора Українського оцінювання якості освіти, що розробляє і проводить тестування в школі, Ігоря Лікарчука, який очолював Центр від самого початку тестів - з 2006 року.Читати повністю

На місці "Флігеля Казанського" зведуть висотку

Наталія Курило, (вiд читачiв), 6 січня 2011р. 17:12

Головний архітектор Києва Сергій Целовальник підтвердив, що на місці зруйнованої пам'ятки архітектури на Подолі збудують 9... Читати повністю

Захисники Жовтневої проведуть акцію проти забудови

Наталія Курило, (вiд читачiв), 6 січня 2011р. 16:47

У вівторок 18 січня, розпочинаючи з 10 ранку громадські об`єднання "Київська рада об`єднань громадян", "Збережи старий Київ", "Співзахист" та активісти проведуть двогодинну акцію протесту проти ріш... Читати повністю

Луценко: моїм арештом намагаються залякати вас

Наталія Курило, (вiд читачiв), 6 січня 2011р. 16:24

Під час розгляду апеляції Юрія Луценка на його арешт суд не дозволив знімати себе та представників прокуратури. Лише під час перерви в'язень Лук'янівського СІЗО зміг звернутися до телекамер. "Сві... Читати повністю

Доробили третій вихід зі станції "Голосіївська"

Наталія Курило, (вiд читачiв), 6 січня 2011р. 15:39

В переддень Різдва, 6 січня відкрили третій вихід із станції "Голосіївська" Куренівсько-Червоноармійської лінії метрополітену, який дозволить по підземному пішохідному переходу подолати проспек... Читати повністю

Укрзалізниця додала 38 потягів на різдвяні свята

Наталія Курило, (вiд читачiв), 6 січня 2011р. 15:22

До напопулярніших місць відпочинку на різдвяні свята збільшили кількість потягів.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба Укрзалізниці.

Відтепер додаткові квитки можна придбати до О... Читати повністю

Команда Черновецького обікрала швидкісний трамвай

Наталія Курило, (вiд читачiв), 6 січня 2011р. 14:54

Столична міліція знайшла винних в розкраданні майже 24 мільйонів гривень призначених для реконструкції швидкісного трамваю.

Про це повідомляє прес-служба МВС.

Кримінальну справу п... Читати повністю

Міліція радить одиноким не віддавати квартири

Наталія Курило, (вiд читачiв), 6 січня 2011р. 14:20

В міліції попереджають, що останнього часу почастішали шахрайські випадки заволодінням квартирами.

Про це "Свідомо" повідомила помічниця начальника Дарницького управління міліції Інна Гамал... Читати повністю

Бродський просить зберегти Держпідприємництва

Єгор Соболєв, Свiдомо, 6 січня 2011р. 14:14

Михайло Бродський, голова Державного комітету з питань регуляторної політики та підприємництва, написав Віктору Януковичу листа з проханням зберегти свою організацію як окрему структуру.

У... Читати повністю

У Києві запрацювали лікарняні каси

Маша Землянська, Свiдомо, 6 січня 2011р. 13:58

У банку Київська Русь відкрито рахунок, куди усі, хто бажають стати членом лікарняної каси – спрощеного варіанту страхової медицини, можуть вносити перші внес... Читати повністю