У Києві запрацювали лікарняні каси

Маша Землянська, Свiдомо, 6 січня 2011р. 13:58

У банку Київська Русь відкрито рахунок, куди усі, хто бажають стати членом лікарняної каси – спрощеного варіанту страхової медицини, можуть вносити перші внес... Читати повністю

Тимошенко: Кіотські гроші на рахунку Мінприроди

Наталія Курило, (вiд читачiв), 6 січня 2011р. 13:46

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявляє, що до серед матеріалів порушеної проти неї кримінальної справи є документи, які підтверджують наявність коштів, отриманих Україною за Кіотським... Читати повністю

Янукович додав малозабезпеченим дітям грошей

Наталія Курило, (вiд читачiв), 6 січня 2011р. 13:14

Президент Віктор Янукович підписав закон про збільшення соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям.

Цей закон ухвалила Верховна ра... Читати повністю

Батькам надаватимуть відпустку за усиновленння

Наталія Курило, (вiд читачiв), 6 січня 2011р. 12:37

Президент України Віктор Янукович підписав закон, який дозволяє батькам, що всиновили дитину брати відпустку для догляду за нею.

Ві... Читати повністю

МВС та СБУ за кошти Євро-2012 купували автівки

Наталія Курило, (вiд читачiв), 6 січня 2011р. 11:46

Протягом останніх трьох років правоохоронці та силовики витратили 80 мільйонів гривень державних коштів, виділених на підготовку до Євро-2012 на придбання автомобілів, капітальний ремонт відомчих с... Читати повністю

На Різдво киянам обіцяють феєричне свято

Наталія Курило, (вiд читачiв), 6 січня 2011р. 10:22

У п'ятницю, 7 січня на Майдані Незалежності з боку Михайлівської вулиці на зведеній у вигляді вертепу сцені відбудеться велике Різдвяне свято "Христос Народився! Славімо Його!", яке розпочнетьс... Читати повністю

Нацбанк випустив монету з котом

Наталія Курило, (вiд читачiв), 6 січня 2011р. 9:36

Нацбанк випустив монету номіналом 5 гривень з зображенням кота.

Про це повідомляє прес-служба Нацбанку.... Читати повністю

6 томів справи Жовтневої лікарні загубилася в суді

Наталія Курило, (вiд читачiв), 6 січня 2011р. 9:17

Захисникам Жовтневої лікарні не дозволяють ознайомитися з постановою Вищого Господарського суду, який скасував заборону "Житло-буду" звести 1... Читати повністю

Як суд залишив Луценка за гратами

Єгор Соболєв, Свiдомо, 5 січня 2011р. 18:55

- Я внизу гуляю, а караульний наверху ходить, скрипить снігом, а потім каже: "Вітальїч!" "А?" "Не того директора обрали у 2004-ому", - Юрій Луценко переповідає з клітки про своє життя у  Лук`я... Читати повністю

Підрив пам'ятника Сталіну - тепер теракт

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 5 січня 2011р. 17:50

Прокуратура Запорізької області перекваліфікувала вибух бюста Йосипа Сталіна на теракт.

Про повідомляє прес-служба відомства.

"... Читати повністю

Генпрокуратура не хоче арештовувати Тимошенко

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 5 січня 2011р. 17:18

У Генпрокуратурі не бачать підстав для арешту екс-прем’єра Юлії Тимошенко, як запобіжного заходу по її кримінальній справі.

Про це на прес-конференції заявив начальник Головного упра... Читати повністю

Скільки треба платити за квартиру по новому тарифу

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 5 січня 2011р. 16:09

Мерія Києва після дозволу Національної комісії регулювання електроенергетики підвищила тарифи на тепло і гарячу воду на 24-37%.

Про ц... Читати повністю

Суд залишив екс-митника Макаренка під арештом

Маша Землянська, Свiдомо, 5 січня 2011р. 13:36

Апеляційний суд Києва продовжив на два місяці утримання під вартою екс-голови митниці Анатолія Макаренка, якого звинувачують у зловживаннях служб... Читати повністю

Влада зібрала оборонні підприємства під дахом ПР

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 5 січня 2011р. 12:06

Президент Віктор Янукович призначив генеральним директором щойно створеного об'єднуючого концерну "Укроборонпром" депутата від Партії регіо... Читати повністю

Тимошенко знову прийшла підтримати Луценка до суду

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 5 січня 2011р. 11:06

Юлія Тимошенко другий день поспіль прийшла до Апеляційного суду Києва, де розглядається апеляція Юрія Луценка на його арешт.

Близько сотні прихильників Луценка з "Народної самооборони" зуст... Читати повністю