Підрив пам'ятника Сталіну - тепер теракт

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 5 січня 2011р. 17:50

Прокуратура Запорізької області перекваліфікувала вибух бюста Йосипа Сталіна на теракт.

Про повідомляє прес-служба відомства.

"... Читати повністю

Генпрокуратура не хоче арештовувати Тимошенко

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 5 січня 2011р. 17:18

У Генпрокуратурі не бачать підстав для арешту екс-прем’єра Юлії Тимошенко, як запобіжного заходу по її кримінальній справі.

Про це на прес-конференції заявив начальник Головного упра... Читати повністю

Скільки треба платити за квартиру по новому тарифу

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 5 січня 2011р. 16:09

Мерія Києва після дозволу Національної комісії регулювання електроенергетики підвищила тарифи на тепло і гарячу воду на 24-37%.

Про ц... Читати повністю

Суд залишив екс-митника Макаренка під арештом

Маша Землянська, Свiдомо, 5 січня 2011р. 13:36

Апеляційний суд Києва продовжив на два місяці утримання під вартою екс-голови митниці Анатолія Макаренка, якого звинувачують у зловживаннях служб... Читати повністю

Влада зібрала оборонні підприємства під дахом ПР

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 5 січня 2011р. 12:06

Президент Віктор Янукович призначив генеральним директором щойно створеного об'єднуючого концерну "Укроборонпром" депутата від Партії регіо... Читати повністю

Тимошенко знову прийшла підтримати Луценка до суду

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 5 січня 2011р. 11:06

Юлія Тимошенко другий день поспіль прийшла до Апеляційного суду Києва, де розглядається апеляція Юрія Луценка на його арешт.

Близько сотні прихильників Луценка з "Народної самооборони" зуст... Читати повністю

1-3 січня у Києві народилось 2 двійні

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 5 січня 2011р. 10:58

З 1 по 3 січня у Києві народилось 207 новонароджених, 105 хлопчиків, 102 дівчинки, 2 двійні. 

Про це повідомляє прес-служба Головного управління охорони здоров’я КМДА.

На... Читати повністю

Затемнення сонця очами київських блогерів (+фото)

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 5 січня 2011р. 10:45

4 січня мешканці північної півкулі Землі могли спостерігати за частковим сонячним затемненням, у Києві - з 9:20 до 12:20.

"В Киеве, наплевав на все прогнозы, с утра шел снег и надежды на ма... Читати повністю

Зекам не дали покурити трави на Новий рік

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 5 січня 2011р. 10:17

Працівники управління по боротьбі з незаконним обігом наркотиків Києва перехопили 25 кілограм марихуани на шляху до однієї з колоній в Київській області.

 

Читати повністю

У Києві рекордно здешевіли готелі

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 5 січня 2011р. 9:58

Київ очолив рейтинг міст світу, де на січень 2011 року найбільш стрімко впали ціни на проживання в готелях.

Про це повідомляє австралійська компанія Читати повністю

Генпрокуратура отримає рекордне фінансування

Єгор Соболєв, Свiдомо, 4 січня 2011р. 19:19

Видатки бюджету на Генеральну прокуратуру цього року зростуть на 81% або 984 мільйона гривень - до 2,2 мільярдів.

Це написано в Читати повністю

Знесли пам`ятник архітектури на Подолі

Єгор Соболєв, Свiдомо, 4 січня 2011р. 15:46

Колаж "Газети по киевски"

"Газета по киевски" дізналася - в ніч з 29 на 30 грудня знесли "Флігель Казанського" на... Читати повністю

Бізнесу більше не загрожує звинувачення у корупції

Єгор Соболєв, Свiдомо, 4 січня 2011р. 15:10

Підприємців та менеджерів підприємств, що не фінансуються з бюджету, більше не... Читати повністю

Залізниця призначила і скасувала електрички

Єгор Соболєв, Свiдомо, 4 січня 2011р. 14:26

Південно-Західна залізниця призначила додаткові електропоїзди підвищеного комфорту.

Про це залізниця повідомила "Свідомо".

Зокрема, сьогодні буде додаткова електричка № 839 Шостка &... Читати повністю

Тимошенко: приходьте на Майдан 22 січня

Єгор Соболєв, Свiдомо, 4 січня 2011р. 13:31

Юлія Тимошенко вважає, що люди мають знову вийти на Майдан та змінити владу.

Вона заявила в Апеляційному суді Києва, куди прийшла підтри... Читати повністю