Генпрокуратура отримає рекордне фінансування

Єгор Соболєв, Свiдомо, 4 січня 2011р. 19:19

Видатки бюджету на Генеральну прокуратуру цього року зростуть на 81% або 984 мільйона гривень - до 2,2 мільярдів.

Це написано в Читати повністю

Знесли пам`ятник архітектури на Подолі

Єгор Соболєв, Свiдомо, 4 січня 2011р. 15:46

Колаж "Газети по киевски"

"Газета по киевски" дізналася - в ніч з 29 на 30 грудня знесли "Флігель Казанського" на... Читати повністю

Бізнесу більше не загрожує звинувачення у корупції

Єгор Соболєв, Свiдомо, 4 січня 2011р. 15:10

Підприємців та менеджерів підприємств, що не фінансуються з бюджету, більше не... Читати повністю

Залізниця призначила і скасувала електрички

Єгор Соболєв, Свiдомо, 4 січня 2011р. 14:26

Південно-Західна залізниця призначила додаткові електропоїзди підвищеного комфорту.

Про це залізниця повідомила "Свідомо".

Зокрема, сьогодні буде додаткова електричка № 839 Шостка &... Читати повністю

Тимошенко: приходьте на Майдан 22 січня

Єгор Соболєв, Свiдомо, 4 січня 2011р. 13:31

Юлія Тимошенко вважає, що люди мають знову вийти на Майдан та змінити владу.

Вона заявила в Апеляційному суді Києва, куди прийшла підтри... Читати повністю

Найчастіше на свята горіли Святошин та Оболонь

Єгор Соболєв, Свiдомо, 4 січня 2011р. 13:15

За перші три дні нового року київські пожежники 45 разів виїзжали на гасіння пожеж.

Про це "Свідомо" повідомила їхня прес-служба.

Найчастіше пожежі виникали у Святошинському та Обол... Читати повністю

Луценка не привезли до суду про його арешт

Маша Землянська, Свiдомо, 4 січня 2011р. 12:00

Апеляційний суд Києва оголосив перерву у розгляді апеляції на арешт Юрія Луценка через те, що його не доставили до суду з Лук’янівського СІЗО.

Про це повідомив на засіданні головуючий... Читати повністю

Тимошенко прийшла підтримати Луценка до суду

Маша Землянська, Свiдомо, 4 січня 2011р. 11:14

Юлія Тимошенко прийшла до Апеляційного суду Києва, де мають розглянути апеляцію Юрія Луценка на рішення арештувати його.

... Читати повністю

У Києві очікують публічні провокації проти Луценка

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 3 січня 2011р. 17:42

На життєво важливих об’єктах Києва під час розгляду справи Луценка в Апеляційому суді 4 січня можливі провокації.

Про це заявив депутат від "Народної самооборони" Юрій Гримчак.Читати повністю

Юрист: тепер міліція має сказати про ваше досье

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 3 січня 2011р. 17:31

З 1 січня в Україні вступив в силу Закон "Про захист персональних даних", основне нововеддення якого - для будь-якого з... Читати повністю

Генпрокуратура кличе Тимошенко на 5 січня

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 3 січня 2011р. 16:37

Екс-прем'єр-міністра Юлію Тимошенко знову викликають до Генеральної прокуратури на 12:00 5 січня.

Про це повідомляє прес-служба БЮТ.

... Читати повністю

Луценко просить пустити його в суд на апеляцію

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 3 січня 2011р. 15:43

Юрій Луценко, який утримується в Лук’янівському СІЗО, звернувся з клопотанням до Апеляційного суду Києва про особисту участь у судовому засіданні щодо його утримання під вартою.

Про ц... Читати повністю

В Новий рік російське ТБ висміювало наших (відео)

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 3 січня 2011р. 14:07

В новорічній пародії "Мульт личности" на першому російському каналі Ющенка назвали прищавим, а Юлію Тимошенко - баба-каравай.

Читати повністю

У Борисполі затримуються 7 рейсів

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 3 січня 2011р. 13:08

Станом на 13:00 в аеропорту "Бориспіль" затримується виліт 7 міжнародних рейсів через негоду.

Про це повідомляє а... Читати повністю

Захист Луценка просить Пшонку про відвід слідчого

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 3 січня 2011р. 12:10

Депутат Юрій Гримчак звернувся до Генпрокурора Віктора Пшонки із заявою про відвід слідчого в особливо важливих справах Войченка С.В. у криміна... Читати повністю