Стець:Ми підняли настрій затриманим і міліції

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 січня 2011р. 15:13

"Це був найкращий Новий Рік в моєму житті...Чесно...Я отримав більше 100 смс-повідомлень підтримки.Причому з абсолютно різних частин світу - Канади, Тернополя...Отримав навіть від одного афганс... Читати повністю

У Запоріжжі вибухнув Сталін

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 січня 2011р. 13:58

 31 грудня близько 23.30 було підірвано пам'ятник Сталіну в Запоріжжі на території будинку обкому Компартії України.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба партії "Свобода".

Ж... Читати повністю

В новорічну ніч горіло сміття і святкова їжа

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 січня 2011р. 12:44

В Новорічну ніч столичні вогнеборці виїжджали на пожежі 17 разів.

Про це повідомляє прес-служб... Читати повністю

МОН не працевлаштовуватиме студентів вишів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 січня 2011р. 12:33

Міносвіти не перейматиметься працевлаштуванням студентів університетів.

Це випливає з наказу Міносвіти про втрату... Читати повністю

Новий Рік кияни відсвяткували мирно

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 січня 2011р. 12:12

Під час святкування Нового Року в Києві не було грубих порушень громадського порядку.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба Міністерства внутрішніх справ.

«Голов... Читати повністю

Апеляцію Луценка суд розгляне у вівторок

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 грудня 2010р. 15:58

Апеляційну скаргу екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка розгляне Апеляційний суд Києва у вівторок, 4 січня.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба партії "Народна Самооборона".

<... Читати повністю

Міська електричка "відпочиватиме" з 1 по 9 січня

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 грудня 2010р. 15:14

Міська електричка, що з’єднує Троєщину з Петрівкою, не курсуватиме на свята – з 1 по 9 січня.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба Південно-Західної залізниці.Читати повністю

Санта читає Twitter та Facebook

Маша Землянська, Свiдомо, 31 грудня 2010р. 14:57

Щоб перевірити чи були Ви хороші протягом року Санта-Клаус перечитує записи соціальних мереж типу Twitter та Facebook. Так він вирішує дарувати Вам подарунок чи вести вагон вугілля.

Саме та... Читати повністю

Екс-чиновник Тимошенко припинив голодувати

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 грудня 2010р. 14:52

Екс-заступник міністра юстиції Євген Корнійчук, який перебуває у Подільському ізоляторі тимчасового утримання, припинив 9-денне голодування.

Про це Читати повністю

Тимошенко допитували півтори години

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 грудня 2010р. 14:38

Допит у Генпрокуратурі лідера партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко сьогодні, 31 грудня, тривав півтори години.

Про це повідомляє прес-слу... Читати повністю

Покупцям дали додатковий день на обмін товару

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 грудня 2010р. 11:03

На обмін товару споживачі отримали на один день більше.

За такий закон, розроблений представником... Читати повністю

Підкладання камінців під поїзди здорожчало

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 грудня 2010р. 10:59

За підкладання будь-яких предметів, які можуть завадити руху поїздів, на рейки тепер штрафуватимуть на 262-700 гривень.

За даний з... Читати повністю

Арештований екс-чиновник Тимошенко голодує

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 31 грудня 2010р. 1:10

Екс-заступнику міністра юстиції Євгену Корнійчуку, який до того ж є зятем голови Верховного суду, обрано запобіжний захід у вигляді арешту строком на 2 місяці.

Це рішення ухвалив Печерський... Читати повністю

Тимошенко допитували 12 годин і будуть ще завтра

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 31 грудня 2010р. 0:34

Допит екс-прем'єра Юлії Тимошенко щодо справа про використання у 2009 році коштів за парникові гази на пенсії тривав з 12:00 майже до півночі.

Про це повідомляє Читати повністю

Підприємці з Майдану добровільно прийшли в міліцію

Наталія Курило, (вiд читачiв), 30 грудня 2010р. 15:37

Один з організаторів акцій протестів проти Податковго кодексу на Майдані Незалежності Олександр Данилюк прийшов до міліції, щоб його самого і його колег не переслідували.

Про це "Свідомо" п... Читати повністю