Підкладання камінців під поїзди здорожчало

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 грудня 2010р. 10:59

За підкладання будь-яких предметів, які можуть завадити руху поїздів, на рейки тепер штрафуватимуть на 262-700 гривень.

За даний з... Читати повністю

Арештований екс-чиновник Тимошенко голодує

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 31 грудня 2010р. 1:10

Екс-заступнику міністра юстиції Євгену Корнійчуку, який до того ж є зятем голови Верховного суду, обрано запобіжний захід у вигляді арешту строком на 2 місяці.

Це рішення ухвалив Печерський... Читати повністю

Тимошенко допитували 12 годин і будуть ще завтра

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 31 грудня 2010р. 0:34

Допит екс-прем'єра Юлії Тимошенко щодо справа про використання у 2009 році коштів за парникові гази на пенсії тривав з 12:00 майже до півночі.

Про це повідомляє Читати повністю

Підприємці з Майдану добровільно прийшли в міліцію

Наталія Курило, (вiд читачiв), 30 грудня 2010р. 15:37

Один з організаторів акцій протестів проти Податковго кодексу на Майдані Незалежності Олександр Данилюк прийшов до міліції, щоб його самого і його колег не переслідували.

Про це "Свідомо" п... Читати повністю

Затримали чиновника Тимошенко за карети швидкої

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 30 грудня 2010р. 14:21

Генпрокуратура порушила кримінальну справу і затримала директора державного підприємства "Укрмедпостач" Миколу Петренка через задорогі 1000 карет швидкої допомоги.

Про це повідомляє Читати повністю

На проспекті Перемоги стріляли

Наталія Курило, (вiд читачiв), 30 грудня 2010р. 13:27

На проспекті Перемоги під час стрілянини поранена людина.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба міліції.

За їхньою інформацією, конфлікт стався між двома водіями, один з яких, на... Читати повністю

США не подобається переслідування Тимошенко

Наталія Курило, (вiд читачiв), 30 грудня 2010р. 13:12

Уряд США порушив нейтралітет і висловив занепокоєння переслідуванням опозиції.

Про це йдеться на сайті американського посольства в Україні.

"Незважаючи на те, що уряд США, як правил... Читати повністю

Тимошенко дописали ще 200 мільйонів євро збитку

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 30 грудня 2010р. 12:57

Генпрокуратура пред'явила Юлії Тимошенко додаткові обвинувачення по справі за квоти на парникові гази, використані на пенсії - до 180 мільйонів євро збитку додано ще 200 мільйонів.

Про це "... Читати повністю

Чотирьом з десяти кращих вишів дали 1,5 мільярди

Максим Опанасенко, Свiдомо, 30 грудня 2010р. 12:43

Для трьох з п'ятріки, за національним рейтингом університетів "Компас", кращих вишів країни в бюджеті не передбачено... Читати повністю

Продавати дитячу їжу з ГМО тепер не можна

Маша Землянська, Свiдомо, 30 грудня 2010р. 12:15

Віктор Янукович пітримав ініційовані регіоналкою Тетяною Бахтеєвою більш жорсткі вимоги до дитячого харчування. Відтак, згід... Читати повністю

ДАІ заборонило штрафувати водіїв без протоколу

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 30 грудня 2010р. 11:26

Конституційний суд заборонив ДАІ штрафувати водіїв дистанційно, посилаючись на показання "Візиру" та інших приладів по фіксації швидкості та без складання протоколу про адміністративні правопоруше... Читати повністю

В Новорічну ніч на Майдані буде маскарад

Наталія Курило, (вiд читачiв), 30 грудня 2010р. 10:39

За кілька годин до настання Нового року розпочнеться маскарадна хода від Бессарабської площі до Майдану Незалежності.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії.

В урочистій ход... Читати повністю

Слідство бреше про покаяння екс-міністра оборони

Єгор Соболєв, Свiдомо, 30 грудня 2010р. 10:30

Газета "Сегодня" з посиланням на джерело в Генеральній прокуратурі написала, що Валерій Іващенко, який виконував обов`язки міністра оборони в... Читати повністю

На свята пустять 54 додаткових потяга

Наталія Курило, (вiд читачiв), 30 грудня 2010р. 9:45

На свята київська залізниця очікує в шість раз більше пасажирів ніж у звичайний день.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба Укрзалізниці.

До самих популярних місць по залізничним... Читати повністю

Тимошенко допитували шість годин

Наталія Курило, (вiд читачiв), 29 грудня 2010р. 19:25

Лідерка опозиції Юлія Тимошенко заявила, що під час шестигодинного допиту їй намагалися пред’явити безліч документів, висунути нові обвинувачення, які та... Читати повністю