Тимошенко допитували шість годин

Наталія Курило, (вiд читачiв), 29 грудня 2010р. 19:25

Лідерка опозиції Юлія Тимошенко заявила, що під час шестигодинного допиту їй намагалися пред’явити безліч документів, висунути нові обвинувачення, які та... Читати повністю

ДАІ: ніяких нових правил немає

Олександра Сервецька, (вiд читачiв), 29 грудня 2010р. 18:25

Ніяких нововведень у правилах дорожнього руху з Нового року не з`явиться.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба Державтоінспекції.

«З початку нового року ніяких... Читати повністю

Суд дозволив забудувати Жовтневу лікарню

Наталія Курило, (вiд читачiв), 29 грудня 2010р. 18:18

Вищий Господарський суд скасував заборону "Житло-буду" звести 17-поверховий будинок на території Жовтневої лікарні. 

Про це "Свідомо" повідомив один з захисників лікарні Олег Киселевсь... Читати повністю

Попов пообіцяв збудувати три велодоріжки

Наталія Курило, (вiд читачiв), 29 грудня 2010р. 16:55

В наступному році комунальні автобуси їздитимуть окремими смугами та з'явиться три велодоріжки.

Про це на прес-конференції заявив голова міськадміністрації Олександр Попов.

"У нас... Читати повністю

Побитий в ІТТ майданівець: казали - сядуть усі

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 29 грудня 2010р. 16:55

Активіст податкового Майдану Олександр Мандич, який провів в ізоляторі тимчасового тримання три доби, а потім був випущений під підписку про невиїзд, дав інтерв'ю "Свідомо".

Читати повністю

До кінця дня можуть затримати ще інших майданівців

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 29 грудня 2010р. 16:21

До кінця дня міліція може затримати ще інших підозрюваних по справі пошкодження плитки на Майдані Незалежності під час протестів підприємців.

Про це "Свідомо" повідомив прес-секретар київсь... Читати повністю

Попов пообіцяв витратити церковні 11 млн на мережі

Наталія Курило, (вiд читачiв), 29 грудня 2010р. 16:02

11 млн. гривень, які Київрада нібито виділила для будівництва Свято-Воскресенського кафедрального собору УПЦ (МП) біля станції метро "Либідська" підуть на проведення інженерних мереж.

Про ц... Читати повністю

Секс до шлюбу руйнує стосунки

Маша Землянська, Свiдомо, 29 грудня 2010р. 15:23

Подружні пари, які уникали інтимної близькості до весілля, майже на чверть стабільніші за тих, хто кохався до шлюбу. До того ж, за даними Американської психологічної асоціації, яка аналізувала житт... Читати повністю

МЗС вимагає у Білорусі звільнити українців

Христина Заник, (вiд читачiв), 29 грудня 2010р. 15:15

Перший заступник Міністра закордонних справ України Руслан Демченко закликав білоруського посла Валентина Величко звільнити з-під варти громадян України, які до цього часу перебувають під арештом.<... Читати повністю

Комендант Майдану підприємців не під конвоєм

Єгор Соболєв, Свiдомо, 29 грудня 2010р. 15:09

Сергія Мельниченка, одного з ключових організаторів протестів підприємців проти Податкового кодексу, немає в лікарні, де його начебто має зат... Читати повністю

Луценку пред'явили звинувачення по отруєнню Ющенка

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 29 грудня 2010р. 15:04

Екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка офіційно звинуватили по кримінальній справі про отруєння Ющенка.

Про це повідомляє прес-служба "Народної самооборони".

Як повідомив адвока... Читати повністю

Міжнародні авіарейси затримуються

Христина Заник, (вiд читачiв), 29 грудня 2010р. 14:59

Станом на14:26 затримується виконання міжнародних рейсів на Пекін, Москву, Нью-Йорк, Торонто, Бангкок, Варшаву у міжнародному аеропорту "Бориспіль".

Всього близько десяти міжнародних авіаре... Читати повністю

Містобудівна рада: знести центр над "Театральною"

Наталія Курило, (вiд читачiв), 29 грудня 2010р. 14:47

Фото Тимура Ібраїмова з останнього протесту проти цього будівництва

Члени містобудівної ради, до яких звернувся голова міськадміністрації Олександр Попов переважною більшістю голос... Читати повністю

На Бесарабці знову важче дихати

Маша Землянська, Свiдомо, 29 грудня 2010р. 14:39

Рівень забрудності повітря на Бессарабській площі знову перетнув критичну позначку. Формальдегіду, який шкодить легеням та очам, у листопаді тут було удвічі більше за норму.

Натомість, Читати повністю

Нового міністра МОЗ підперли донецьким заступником

Маша Землянська, Свiдомо, 29 грудня 2010р. 13:25

Іллі Ємцю, якого тиждень тому Віктор Янукович призначив новим міністром охорони здоров’я, вже підібрали першого заступника. Читати повністю