Міністр МОЗ отримав у зами економіста з міліції

Маша Землянська, Свiдомо, 12 січня 2011р. 12:57

Новому міністру охорони здоров’я Іллі Ємцю призначили ще одного заступника. Тепер йому допомагатиме ще й Сергій Копитов, який до ме... Читати повністю

Кияни в грудні переплатили 9% за компослуги

Наталія Курило, (вiд читачiв), 12 січня 2011р. 12:46

У грудні 2010 року встановлено рекордний рівень оплати – 108% усіх форм власності та 109,3% у житловому фонді комунальної власності.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії з... Читати повністю

Торговців ялинок будуть штрафувати за залишки хвої

Наталія Курило, (вiд читачiв), 12 січня 2011р. 12:26

За неприбрані ялинки торговців цими деревцями та всіх на території, яких вони знаходяться чекають штрафи за залишки хвої.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії.

Якщо міське... Читати повністю

За 2010 рік найбільш подорожчав алкоголь та тютюн

Наталія Курило, (вiд читачiв), 12 січня 2011р. 12:04

За минулий рік ціни в Києві виросли майже на 10%.

Про це йдеться на сайті Держкомстату.

За його даними найбільше зросли ціна на алкоголь і т... Читати повністю

На Майдані зірки вітатимуть зі Старим Новим роком

Наталія Курило, (вiд читачiв), 12 січня 2011р. 11:21

13 грудня о 20:00 на Майдані Незалежності розпочнеться свято під назвою «Світлі спогади старого року або Побачення з героями телебачення».

Про це «Свідомо» повідоми... Читати повністю

І для суду Бандера вже не герой

Наталія Курило, (вiд читачiв), 12 січня 2011р. 10:33

Суд визнав президентський указ про присвоєння Степану Бандері звання Герой України недійсним.

Про це Читати повністю

Тепер можна забудовувати річки та озера

Маша Землянська, Свiдомо, 12 січня 2011р. 10:27

Верховна Рада заборонила привласнювати береги навколо морів, лиманів та морських заток. Натомість тепер фактично дозволяється ставити паркани навколо озер та річок.

Зміни до Водного та... Читати повністю

Раду "замінував" житомирський дідусь

Наталія Курило, (вiд читачiв), 12 січня 2011р. 10:12

"Мінувальником" Верховної Ради виявився дідусь з Житомирщини.

Про це повідомила прес-служба Служби безпеки України.

У вівторок ввечері сбушники встановили, хто 11 січня зателефонува... Читати повністю

В "Борисполі" літаки прибувають із затримкою

Наталія Курило, (вiд читачiв), 12 січня 2011р. 9:59

В міжнародному аеропорту "Бориспіль" із затримкою прибувають літаки з Вільнюса, Дубаю, Торонто, Бангкоку, Парижу, Єкатеринбургу та Москви.

Про це Читати повністю

МОН пришвидшило експерименти з PocketBook'ами

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 січня 2011р. 9:49

Міносвіти почало тестувати електронні книжки ПокетБук в 6 школах країни.

Про це йдеться в наказі Міносвіти.

6 шкіл, назви яких не розголошують, з Київської, Івано-Франківської, Полт... Читати повністю

Знову затримали свободівців

Наталія Курило, (вiд читачiв), 12 січня 2011р. 8:58

У Запоріжжі знову було заарештовано заступника голови обласної організації Всеукраїнської організації «Свобода» з молодіжних питань Юрія Гудименка та прихильника «Свободи» О... Читати повністю

Суд визнав незаконною евакуацію машини

Христина Заник, (вiд читачiв), 11 січня 2011р. 19:48

Громадська організація «Дорожній контроль» довела в суді незаконну схему евакуації авто працівниками ДАІ Києва.

Позовна заява та Постанова Окружного адміністративного суду з ріш... Читати повністю

Політех вирішив набрати студентів у січні

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 січня 2011р. 18:44

Київський політехнічний інститут у січні прийматиме студентів-бакалаврів на заочне навчання.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба Міносвіти.

Технічний виш вирішив при... Читати повністю

На Дарниці вирубали сквер

Наталія Курило, (вiд читачiв), 11 січня 2011р. 18:06

Фото "Главреда"

Вночі з неділі на понеділок біля метро "Дарниця" вирубали сквер.

Про це "Свідомо" повідомив місцевий мешканець, активіст Олександр Дядюк.

Читати повністю

На Святошино знайшли міну

Наталія Курило, (вiд читачiв), 11 січня 2011р. 16:55

В понеділок, 10 січня у Святошинському районі знайшли міну.

Про це йдеться на сайті Міністерства надзвичайних ситуацій.

Мінометну міну часів Великої Вітчизняної війни знайшли на ву... Читати повністю