Затримали чиновника Тимошенко за карети швидкої

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 30 грудня 2010р. 14:21

Генпрокуратура порушила кримінальну справу і затримала директора державного підприємства "Укрмедпостач" Миколу Петренка через задорогі 1000 карет швидкої допомоги.

Про це повідомляє Читати повністю

На проспекті Перемоги стріляли

Наталія Курило, (вiд читачiв), 30 грудня 2010р. 13:27

На проспекті Перемоги під час стрілянини поранена людина.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба міліції.

За їхньою інформацією, конфлікт стався між двома водіями, один з яких, на... Читати повністю

США не подобається переслідування Тимошенко

Наталія Курило, (вiд читачiв), 30 грудня 2010р. 13:12

Уряд США порушив нейтралітет і висловив занепокоєння переслідуванням опозиції.

Про це йдеться на сайті американського посольства в Україні.

"Незважаючи на те, що уряд США, як правил... Читати повністю

Тимошенко дописали ще 200 мільйонів євро збитку

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 30 грудня 2010р. 12:57

Генпрокуратура пред'явила Юлії Тимошенко додаткові обвинувачення по справі за квоти на парникові гази, використані на пенсії - до 180 мільйонів євро збитку додано ще 200 мільйонів.

Про це "... Читати повністю

Чотирьом з десяти кращих вишів дали 1,5 мільярди

Максим Опанасенко, Свiдомо, 30 грудня 2010р. 12:43

Для трьох з п'ятріки, за національним рейтингом університетів "Компас", кращих вишів країни в бюджеті не передбачено... Читати повністю

Продавати дитячу їжу з ГМО тепер не можна

Маша Землянська, Свiдомо, 30 грудня 2010р. 12:15

Віктор Янукович пітримав ініційовані регіоналкою Тетяною Бахтеєвою більш жорсткі вимоги до дитячого харчування. Відтак, згід... Читати повністю

ДАІ заборонило штрафувати водіїв без протоколу

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 30 грудня 2010р. 11:26

Конституційний суд заборонив ДАІ штрафувати водіїв дистанційно, посилаючись на показання "Візиру" та інших приладів по фіксації швидкості та без складання протоколу про адміністративні правопоруше... Читати повністю

В Новорічну ніч на Майдані буде маскарад

Наталія Курило, (вiд читачiв), 30 грудня 2010р. 10:39

За кілька годин до настання Нового року розпочнеться маскарадна хода від Бессарабської площі до Майдану Незалежності.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії.

В урочистій ход... Читати повністю

Слідство бреше про покаяння екс-міністра оборони

Єгор Соболєв, Свiдомо, 30 грудня 2010р. 10:30

Газета "Сегодня" з посиланням на джерело в Генеральній прокуратурі написала, що Валерій Іващенко, який виконував обов`язки міністра оборони в... Читати повністю

На свята пустять 54 додаткових потяга

Наталія Курило, (вiд читачiв), 30 грудня 2010р. 9:45

На свята київська залізниця очікує в шість раз більше пасажирів ніж у звичайний день.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба Укрзалізниці.

До самих популярних місць по залізничним... Читати повністю

Тимошенко допитували шість годин

Наталія Курило, (вiд читачiв), 29 грудня 2010р. 19:25

Лідерка опозиції Юлія Тимошенко заявила, що під час шестигодинного допиту їй намагалися пред’явити безліч документів, висунути нові обвинувачення, які та... Читати повністю

ДАІ: ніяких нових правил немає

Олександра Сервецька, (вiд читачiв), 29 грудня 2010р. 18:25

Ніяких нововведень у правилах дорожнього руху з Нового року не з`явиться.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба Державтоінспекції.

«З початку нового року ніяких... Читати повністю

Суд дозволив забудувати Жовтневу лікарню

Наталія Курило, (вiд читачiв), 29 грудня 2010р. 18:18

Вищий Господарський суд скасував заборону "Житло-буду" звести 17-поверховий будинок на території Жовтневої лікарні. 

Про це "Свідомо" повідомив один з захисників лікарні Олег Киселевсь... Читати повністю

Попов пообіцяв збудувати три велодоріжки

Наталія Курило, (вiд читачiв), 29 грудня 2010р. 16:55

В наступному році комунальні автобуси їздитимуть окремими смугами та з'явиться три велодоріжки.

Про це на прес-конференції заявив голова міськадміністрації Олександр Попов.

"У нас... Читати повністю

Побитий в ІТТ майданівець: казали - сядуть усі

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 29 грудня 2010р. 16:55

Активіст податкового Майдану Олександр Мандич, який провів в ізоляторі тимчасового тримання три доби, а потім був випущений під підписку про невиїзд, дав інтерв'ю "Свідомо".

Читати повністю