У Києві очікують публічні провокації проти Луценка

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 3 січня 2011р. 17:42

На життєво важливих об’єктах Києва під час розгляду справи Луценка в Апеляційому суді 4 січня можливі провокації.

Про це заявив депутат від "Народної самооборони" Юрій Гримчак.Читати повністю

Юрист: тепер міліція має сказати про ваше досье

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 3 січня 2011р. 17:31

З 1 січня в Україні вступив в силу Закон "Про захист персональних даних", основне нововеддення якого - для будь-якого з... Читати повністю

Генпрокуратура кличе Тимошенко на 5 січня

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 3 січня 2011р. 16:37

Екс-прем'єр-міністра Юлію Тимошенко знову викликають до Генеральної прокуратури на 12:00 5 січня.

Про це повідомляє прес-служба БЮТ.

... Читати повністю

Луценко просить пустити його в суд на апеляцію

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 3 січня 2011р. 15:43

Юрій Луценко, який утримується в Лук’янівському СІЗО, звернувся з клопотанням до Апеляційного суду Києва про особисту участь у судовому засіданні щодо його утримання під вартою.

Про ц... Читати повністю

В Новий рік російське ТБ висміювало наших (відео)

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 3 січня 2011р. 14:07

В новорічній пародії "Мульт личности" на першому російському каналі Ющенка назвали прищавим, а Юлію Тимошенко - баба-каравай.

Читати повністю

У Борисполі затримуються 7 рейсів

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 3 січня 2011р. 13:08

Станом на 13:00 в аеропорту "Бориспіль" затримується виліт 7 міжнародних рейсів через негоду.

Про це повідомляє а... Читати повністю

Захист Луценка просить Пшонку про відвід слідчого

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 3 січня 2011р. 12:10

Депутат Юрій Гримчак звернувся до Генпрокурора Віктора Пшонки із заявою про відвід слідчого в особливо важливих справах Войченка С.В. у криміна... Читати повністю

У Києві затримали "ліфтових злочинців"

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 3 січня 2011р. 12:03

У Дарницькому районі затримано злочинців, які протягом 5 місяців за однією і тією ж схемою обкрадали киян у ліфтах.

Про це повідомляє прес-служба київської міліції.

Вони обирали баг... Читати повністю

У Святошинському районі чоловік підірвався салютом

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 3 січня 2011р. 11:46

Ввечері 1 січня мешканець Святошинського району після запуску фейерверку отримав травму голови, від якої помер на місці.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ.Читати повністю

Випустили свободівців взятих по пам'ятнику Сталіну

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 3 січня 2011р. 10:39

Голову запорізької "Свободи" Віталія Подлобнікова, заступника з молодіжних питань Юрія Гудименко і представника молодіжної організації "Небо" випустили з райвідділку міліції, куди вони потрап... Читати повністю

Погода в Києві до кінця свят ясна і морозна

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 3 січня 2011р. 10:18

До 9 січня в Києві збережеться ясна і морозна погода. 

Про це повідомляє Український гідрометеоцентр.

Температура і вдень... Читати повністю

Україна віддала Росії урану на дві ядерні бомби

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 січня 2011р. 15:59

Україна віддала Росії 50 кілограм збагаченого урану.

Про це повідомляє прес-служба Американської національної адмі... Читати повністю

Стець:Ми підняли настрій затриманим і міліції

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 січня 2011р. 15:13

"Це був найкращий Новий Рік в моєму житті...Чесно...Я отримав більше 100 смс-повідомлень підтримки.Причому з абсолютно різних частин світу - Канади, Тернополя...Отримав навіть від одного афганс... Читати повністю

У Запоріжжі вибухнув Сталін

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 січня 2011р. 13:58

 31 грудня близько 23.30 було підірвано пам'ятник Сталіну в Запоріжжі на території будинку обкому Компартії України.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба партії "Свобода".

Ж... Читати повністю

В новорічну ніч горіло сміття і святкова їжа

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 січня 2011р. 12:44

В Новорічну ніч столичні вогнеборці виїжджали на пожежі 17 разів.

Про це повідомляє прес-служб... Читати повністю