БЮТівців визнали побитими недержавними діячами

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 29 грудня 2010р. 12:51

Судмедекспертиза визнала, що депутати-БЮТівці отримали 16 грудня в Верховній Раді легкі тілесні ушкодження, але Читати повністю

Стати магістром можна буде не скрізь

Максим Опанасенко, Свiдомо, 29 грудня 2010р. 12:04

З наступного року вступати на навчання на магістратуру можна буде не в усі університети, а лише в ті, які Міносвіти вважатиме компетентними.

Про це «Свідомо» повідомила прес-слу... Читати повністю

Вирубувати дерева у Києві більше не можна

Христина Заник, (вiд читачiв), 29 грудня 2010р. 11:54

Президент Віктор Янукович підписав закон, який забороняє вирубувати зелені насадження в Києві.

Він... Читати повністю

Працівник метро загинув під ескалатором

Христина Заник, (вiд читачiв), 29 грудня 2010р. 11:18

Працівник метрополітену загинув під час проведення ремонтних робіт на станції "Лук'янівська" вчора о 17:10. 

Про це повідомляє Київський метрополітен... Читати повністю

Чи виконали аптеки обіцянку знизити ціни

Христина Заник, (вiд читачiв), 29 грудня 2010р. 9:38

"Лікарські засоби в столичних аптеках будуть дешевшими", - оголосила мерія 2 грудня. В цей день аптеки пообіцяли не набавляти до ціни ліків більше 20%. Мерія розповсюдила фото, як голова міської ад... Читати повністю

Знайшли винних у пошкодженні плитки на Майдані

Наталія Курило, (вiд читачiв), 29 грудня 2010р. 8:49

У вівторок пізно ввечері суд виніс рішення щодо арешту трьох активістів податкового Майдану.

Про це "Українській правді" повідомив координатор акції протесту проти Податкового кодексу Олекс... Читати повністю

Карпачова: у Луценка на Лук'янівці є телевізор

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 28 грудня 2010р. 19:28

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Ніна Карпачова розповіла депутатам-соратникам Юрія Луценка, в яких умовах його утримують в Лук'янівському СІЗО, куди екс-міністра перевели сьогодні вдень з... Читати повністю

Київрада роздала 52 га землі

Наталія Курило, (вiд читачiв), 28 грудня 2010р. 19:17

Депутати Київради вирішили наприкінці року роздати 52 га землі під забудову.

Так на передостанній сесії були прийняті ряд рішень, якими:

- Поповнили місцевий бюджет на 226 мільйона... Читати повністю

Київрада пішла на зустріч постраждалим Еліта-центр

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 28 грудня 2010р. 17:09

Депутати Київради вирішили, як передавати квартири в компенсацію постраждалим від афери "Еліта-центр".

За це рішення проголосували майже одноголосно: 98 з 101 зареєстрованого депутата.

... Читати повністю

Янукович хоче збільшити допомогу при народженні

Христина Заник, (вiд читачiв), 28 грудня 2010р. 17:03

Президент України Віктор Янукович пропонує збільшити виплати допомоги при народженні першої дитини до 30 прожиткових мінімумів, другої – 60, а кожної наступної – 120.

Це прописа... Читати повністю

Уряд пропонує звільняти чиновників за тяганину

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 грудня 2010р. 16:55

Уряд пропонує звільняти з посади і штрафувати чиновників, якщо ті затягуватимуть з видачею дозвільних документів для підприємців.

Це Читати повністю

У Києві грип в епідемію так і не переріс

Маша Землянська, Свiдомо, 28 грудня 2010р. 16:43

Попри залякування минулого тижня, що Київ на межі спалаху захворюваності, грип в епідемію у столиці так і не переріс. За даними головного управління охорони здоров'... Читати повністю

Укрзалізниця на свята пустить додаткові поїзди

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 грудня 2010р. 16:09

Південно-Західна залізниця призначила додаткові поїзди на новорічні свята на найпопулярніші маршрути.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба залізниці.

«Щорічно н... Читати повністю

Банки зможуть міняти курс валют незалежно від НБУ

Христина Заник, (вiд читачiв), 28 грудня 2010р. 15:29

Відтепер банки можуть змінювати курс купівлі/продажу готівкової іноземної валюти кілька разів впродовж дня без фіксованої прив'язки до офіційного курсу.

Відповідну постанову прийняв Націона... Читати повністю

Київрада дала 2 га землі для вертольоту Януковича

Оксана Хмельовська, (вiд читачiв), 28 грудня 2010р. 15:28

Київрада виділила 2,18 гектарів землі на Парковій дорозі в Печерському районі для будівництва вертолітної площадки для президента Віктора Януковича.

За відповідне рішення проголосували депу... Читати повністю