У Борисполі затримуються 7 рейсів

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 3 січня 2011р. 13:08

Станом на 13:00 в аеропорту "Бориспіль" затримується виліт 7 міжнародних рейсів через негоду.

Про це повідомляє а... Читати повністю

Захист Луценка просить Пшонку про відвід слідчого

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 3 січня 2011р. 12:10

Депутат Юрій Гримчак звернувся до Генпрокурора Віктора Пшонки із заявою про відвід слідчого в особливо важливих справах Войченка С.В. у криміна... Читати повністю

У Києві затримали "ліфтових злочинців"

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 3 січня 2011р. 12:03

У Дарницькому районі затримано злочинців, які протягом 5 місяців за однією і тією ж схемою обкрадали киян у ліфтах.

Про це повідомляє прес-служба київської міліції.

Вони обирали баг... Читати повністю

У Святошинському районі чоловік підірвався салютом

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 3 січня 2011р. 11:46

Ввечері 1 січня мешканець Святошинського району після запуску фейерверку отримав травму голови, від якої помер на місці.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ.Читати повністю

Випустили свободівців взятих по пам'ятнику Сталіну

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 3 січня 2011р. 10:39

Голову запорізької "Свободи" Віталія Подлобнікова, заступника з молодіжних питань Юрія Гудименко і представника молодіжної організації "Небо" випустили з райвідділку міліції, куди вони потрап... Читати повністю

Погода в Києві до кінця свят ясна і морозна

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 3 січня 2011р. 10:18

До 9 січня в Києві збережеться ясна і морозна погода. 

Про це повідомляє Український гідрометеоцентр.

Температура і вдень... Читати повністю

Україна віддала Росії урану на дві ядерні бомби

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 січня 2011р. 15:59

Україна віддала Росії 50 кілограм збагаченого урану.

Про це повідомляє прес-служба Американської національної адмі... Читати повністю

Стець:Ми підняли настрій затриманим і міліції

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 січня 2011р. 15:13

"Це був найкращий Новий Рік в моєму житті...Чесно...Я отримав більше 100 смс-повідомлень підтримки.Причому з абсолютно різних частин світу - Канади, Тернополя...Отримав навіть від одного афганс... Читати повністю

У Запоріжжі вибухнув Сталін

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 січня 2011р. 13:58

 31 грудня близько 23.30 було підірвано пам'ятник Сталіну в Запоріжжі на території будинку обкому Компартії України.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба партії "Свобода".

Ж... Читати повністю

В новорічну ніч горіло сміття і святкова їжа

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 січня 2011р. 12:44

В Новорічну ніч столичні вогнеборці виїжджали на пожежі 17 разів.

Про це повідомляє прес-служб... Читати повністю

МОН не працевлаштовуватиме студентів вишів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 січня 2011р. 12:33

Міносвіти не перейматиметься працевлаштуванням студентів університетів.

Це випливає з наказу Міносвіти про втрату... Читати повністю

Новий Рік кияни відсвяткували мирно

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 січня 2011р. 12:12

Під час святкування Нового Року в Києві не було грубих порушень громадського порядку.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба Міністерства внутрішніх справ.

«Голов... Читати повністю

Апеляцію Луценка суд розгляне у вівторок

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 грудня 2010р. 15:58

Апеляційну скаргу екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка розгляне Апеляційний суд Києва у вівторок, 4 січня.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба партії "Народна Самооборона".

<... Читати повністю

Міська електричка "відпочиватиме" з 1 по 9 січня

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 грудня 2010р. 15:14

Міська електричка, що з’єднує Троєщину з Петрівкою, не курсуватиме на свята – з 1 по 9 січня.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба Південно-Західної залізниці.Читати повністю

Санта читає Twitter та Facebook

Маша Землянська, Свiдомо, 31 грудня 2010р. 14:57

Щоб перевірити чи були Ви хороші протягом року Санта-Клаус перечитує записи соціальних мереж типу Twitter та Facebook. Так він вирішує дарувати Вам подарунок чи вести вагон вугілля.

Саме та... Читати повністю