Рада не хоче відкривати людям доступ до інформації

Єгор Соболєв, Свiдомо, 22 грудня 2010р. 16:32

Верховна Рада вдруге не розглянула два закони, які мають відкрити доступ до інформації про витрачання усіх бюджетних коштів та обмежити схильнисть чиновників засекречувати документи.

Йдетьс... Читати повністю

Рада не захотіла заборонити рекламу пива

Маша Землянська, Свiдомо, 22 грудня 2010р. 16:14

Верховна Рада не підтримала ініціативу БЮТівця Миколи Томенка заборонити рекламу пива.

За законо... Читати повністю

МОН заборонив англійську при вступі в Могилянку

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 грудня 2010р. 16:11

Міносвіти заборонило Києво-Могилянській академії вимагати від вступників сертифікат тесту в школі з англійської мови.

Про це заявив президент Могилянки Сергій Квіт уЧитати повністю

Генпрокуратура змушує Тимошенко сидіти вдома

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 22 грудня 2010р. 15:56

Генеральна прокуратура змінила підписку про невиїзд для Тимошенко, вказавши адреси, за якими вона може знаходитись.

Про це сама Тимошенко зая... Читати повністю

Янукович розпорядився захистити історичні місця

Наталія Курило, (вiд читачiв), 22 грудня 2010р. 15:55

Президент Віктор Янукович розпорядився підготувати та внести до парламенту законопроект, який би охороняв пам’ят... Читати повністю

КРУ помітило зловживання у "зоопарку смерті"

Маша Землянська, Свiдомо, 22 грудня 2010р. 15:37

Навесні Київський зоопарк через посередників безкоштовно віддав до харківської благодійної організації "Дитинство" 12 макак. Однак у "Дитинстві" про макак нічого не чули.

Як працював зоопар... Читати повністю

Де у Києві збудують 14 переходів

Наталія Курило, (вiд читачiв), 22 грудня 2010р. 15:09

Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд планує збудувати у Києві 14 переходів.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії.

За планами міста підземні переходи повинні з'я... Читати повністю

Міліціонерів пересадили на позашляховики за 18 млн

Наталія Курило, (вiд читачiв), 22 грудня 2010р. 14:42

Анатолій Могильов скористався дозволом витрачати державні кошти і придбав для Міністерства внутнішніх справ 90 позашляховиків.

Торги... Читати повністю

В Києві не вистачає двірників

Наталія Курило, (вiд читачiв), 22 грудня 2010р. 14:27

Зараз вулиці Києва прибирає 5,3 тисяч двірників, а потрібно 8,1 тисяч.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії.

"Кияни на таку роботу не йдуть. Тому майже всі двірники - це пр... Читати повністю

Рада не захотіла обмежити пільги при вступі у ВНЗ

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 грудня 2010р. 13:36

Рада не проголосувала за обмеження пільг для вступників у вищі навчальні заклади.

Жодна з політичн... Читати повністю

Прокуратура погрожує реанімувати стару бійку у ВР

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 22 грудня 2010р. 12:57

Генпрокуратура готова знову просити у Верховної Ради дозвіл на арешт двох депутатів-опозиціонерів, фігурантів "димовушної бійки" в Верховній Раді 27 квітня 2010 року.

Про це під час доповід... Читати повністю

В суботу засяять ялинки в усіх районах Києва

Наталія Курило, (вiд читачiв), 22 грудня 2010р. 12:46

В суботу десять ялинок запалає від вогню, який Святий Миколай передав голові міської адміністрації Олександру Попову.

Це станеться в рамках святкової програми "Новий рік у Світлому місті".<... Читати повністю

Страшні картинки на цигарках блокує Колесніков

Маша Землянська, Свiдомо, 22 грудня 2010р. 11:51

Уряд вже тричі не затверджував перелік страшних кольорових малюнків про наслідки куріння, які за півтора роки мають з'явитися на усіх пачках цигарок, через позиц... Читати повністю

Справа побиття БЮТівців може обернутись проти них

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 22 грудня 2010р. 11:49

Заступник Генпрокурора Євген Блажівський дав зрозуміти, що кримінальна справа по бійці 16 грудня в Верховній Раді може обернутися проти побит... Читати повністю

Небезпечні труби обіцяють міняти першими

Наталія Курило, (вiд читачiв), 22 грудня 2010р. 11:39

Всі труби, що несуть загрозу людям будуть замінені в першу чергу.

Про це "Свідомо" повідомив перший заступник голови міської адміністрації Олександр Мазурчак.

"Зараз проривають біту... Читати повністю