На свята поліклініки трохи відпочинуть

Маша Землянська, Свiдомо, 24 грудня 2010р. 12:18

На новорічні свята київські поліклініки підуть на відпочинок. За звичним графіком пацієнтів вони прийматимуть -  4-го, 5-го та 6-го січня.

Про це "Свідомо" повідомили в головному управ... Читати повністю

З 31 на 1 центр для автомобілістів буде закритий

Наталія Курило, (вiд читачiв), 24 грудня 2010р. 11:37

31 грудня з 20:00 до 5:00 1 січня Хрещатиком між Бессарабською площею та Інститутською вулицею автівкою проїхати не вдасться.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії.

Крім то... Читати повністю

В новорічну ніч метро буде працювати до 3 години

Наталія Курило, (вiд читачiв), 24 грудня 2010р. 11:19

В ніч з 31 грудня на 1 січня роботу метрополітену буде подовжено на 3 години 30 хвилин (орієнтовно до 3:30 1 січня).

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії.

А з 20 години 3... Читати повністю

Мазурчак: Спробуємо розібратися і з Ахметовим

Єгор Соболєв, Свiдомо, 24 грудня 2010р. 10:35

Після поховання чоловіка, який провалився під землю та загинув в окропі, мерія надіслала черговий прес-реліз про плани тотального ремонту тру... Читати повністю

Організатор "Майдану" не ставав радником Януковича

Наталія Курило, (вiд читачiв), 24 грудня 2010р. 10:31

Один з організаторів акцій протесту підприємців на Майдані Олександр Данилюк заперечив своє призначення позаштатним радником президента Вік... Читати повністю

Терапія кольором на виставці Михайла Демцю

Христина Заник, (вiд читачiв), 24 грудня 2010р. 10:02

З 9 по 30 грудня 2010 року в галереї «Мистецька збірка» представлена виставка експресіоніста Михайла Демцю – першого і наразі єдиного українця, який створив розписи на фарфорі на... Читати повністю

Суд знову не вирішив чи обманює "Тест"

Маша Землянська, Свiдомо, 24 грудня 2010р. 9:44

Судове засідання, яке мало б підтвердити або спростувати підозри "Яготинського маслозаводу" про те, що центр незалежних експертиз "Тест" фальсифікує результати перевірки продуктів, Читати повністю

Янукович призначив скорочених міністрів замами

Наталія Курило, (вiд читачiв), 24 грудня 2010р. 9:23

З 23 грудня Дмитро Колєсніков очолює Державне агентство України з управління державними корпоративними правами та майном.

Так вирі... Читати повністю

МОН вирішило в які числа писати тестування в школі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 грудня 2010р. 9:20

Тестування в школах в наступному році почнеться на два тижні раніше, ніж минулоріч.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба Українського центру якості освіти, котрий займається тестуванням... Читати повністю

Мерія планує прибрати 90 літніх майданчиків

Наталія Курило, (вiд читачiв), 24 грудня 2010р. 8:51

Найближчим часом столична влада демонтує 90 літніх майданчиків, які були встановлені без дозвільної документації.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії.

"Щороку Головне упр... Читати повністю

Депутати продовжують роздавати землі

Наталія Курило, (вiд читачiв), 23 грудня 2010р. 19:30

На поточній сесії депутати Київради роздавали землю державним і приватним підприємствам, лише одне питання у них викликало дискусію.

Це виділення землі релігійній громаді віри євангельської... Читати повністю

Як судять "мисливця на людей"

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 23 грудня 2010р. 18:59

З найближчої до клітки Лозінського лави найзручніше спіймати момент, коли екс-депутат і можливо жорстокий вбивця подивиться в камеру. Наводжу об'єктив і раптом його погляд зупиняється на мені. Лозі... Читати повністю

На Святошино збудують центр відпочинку для водіїв

Наталія Курило, (вiд читачiв), 23 грудня 2010р. 18:32

Депутати одним рішенням внесли зміни до Генплану, змінивши призначення ділянки на перетині вулиці Героїв Космосу та проспекту 50-річчя Жовтня з зеленими насадженнями на таке, що можна забудувати ав... Читати повністю

На свята кияни легше доберуться до лижного курорту

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 грудня 2010р. 18:00

З 24 грудня до 14 березня кияни зможуть напряму потрапити у Ворохту залізницею.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба Південно-Західної залізниці.

Відбувати з Києва у... Читати повністю

Мешканці Старонаводницької отримали свій сквер

Наталія Курило, (вiд читачiв), 23 грудня 2010р. 17:35

Мешканці Старонаводницької, що в Печерському районі отримали право користуватися облаштованим ними сквером.

Вони його створили для свого користування, а в жовтні Київрада виділила цю ділянк... Читати повністю