Прийди у понеділок вимагати вето у президента

Христина Заник, (вiд читачiв), 15 січня 2011р. 17:04

В понеділок, 17 січня о 12:00 розпочнеться акція громадських організацій та активістів з передачею Президенту звернення з проханням ветувати ухвалений Верховною Радою України &laqu... Читати повністю

СМИ о разрешении ВХСУ застраивать больницу

Олег Кіселевський, (вiд читачiв), 15 січня 2011р. 16:41

Тем, кого интересует реакция СМИ на скандальное "Решение" ВХСУ от 29.12.2010, можно почитать:

Куровський таки вирішив забудувати Жовтневу лікарню?... Читати повністю

Активістку FEMEN затримали на Хрещатику

Єгор Соболєв, Свiдомо, 15 січня 2011р. 16:17

Фото - з блогу FEMEN

Інну Шевченко, активістку жіночого руху FEMEN, який відомий оголеням під суспільними га... Читати повністю

Екологи просять вето на закон для забудовників

Єгор Соболєв, Свiдомо, 15 січня 2011р. 16:07

Всеукраїнська екологічна ліга просить Віктора Януковича ветувати ухвалений Верховною Радою Читати повністю

Eset: соцмережі стали основним джерелом вірусів

Єгор Соболєв, Свiдомо, 15 січня 2011р. 15:14

Основними джерелами розповсюдження шкідливого програмного забезпечення у 2010 році стали соціальні мережі, дірки в Інтернет-браузерах, чатах та додатки на кшталт Adobe Flash, Sun Java, Adobe R... Читати повністю

МВС погрожує позовами за "викривлення" його дій

Єгор Соболєв, Свiдомо, 15 січня 2011р. 14:34

Міністерство внутрішніх справ хоче у суді відстоювати свою ділову репутацію позовами проти тих, хто критикує її підготовку до акцій протесту.

Про це МВС повідомило "Свідомо".

"Днями... Читати повністю

Янукович хоче випустити з в`язниць підлітків

Єгор Соболєв, Свiдомо, 15 січня 2011р. 11:20

Президент заявив про потребу спеціальної широкої амністії і помилування для дітей, які перебувають за гратами.

Він сказав це вчора,... Читати повністю

18 січня йдемо до Януковича вимагати голів суддів

Єгор Соболєв, Свiдомо, 14 січня 2011р. 22:50

ПРИЙДИ ЗАХИСТИТИ ЖОВТНЕВУ ЛІКАРНЮ І ПАРК БОГОМОЛЬЦЯ ВІД СУДДІВ-КОРУПЦІОНЕРІВ

У вівторок, 18 січня, о 10:00 відбудеться акція громадянського протесту з вимогою до Віктора Ян... Читати повністю

Стань владою в своїй країні

Єгор Соболєв, Свiдомо, 14 січня 2011р. 21:43

Від початку ЄвроМайдану ми дещо змінили напрям роботи. Зокрема, вирішили сконцентрувати свою увагу на висвітленні тем самоорганізації киян - починаючи від загонів самооборони і аж... до районних ор... Читати повністю

Звинуватили вже 4 активіста податкового Майдану

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 14 січня 2011р. 17:21

В пошкодженні плитки на Майдані під час протестів підприємців у листопаді-грудні 2010 року звинуватили вже четвертого активіста Романа Федчука.

Про це заявив прес-секретар київської міліції... Читати повністю

Міліція буде контролювати поїздки з 17 по 22 січня

Наталія Курило, (вiд читачiв), 14 січня 2011р. 16:32

Міністерство внутрішніх справ буде посилено контролювати рух організованих груп, через заплановані акції протесту опозиції 17 та 22 січня та збиратиме інформацію про їх учасників.

Про це й... Читати повністю

19 січня на Оболоні та в Гідропарку посвятять воду

Наталія Курило, (вiд читачiв), 14 січня 2011р. 16:14

Цього року, 19 січня, святкування Водохреща пройде на Оболонській набережній біля Свято-Покровського собору Української православної церкви та у Гідропарку.

Про це "Свідомо" повідомила пре... Читати повністю

Чеська влада звільнили з-під варти Данилишина

Наталія Курило, (вiд читачiв), 14 січня 2011р. 15:58

Празький суд вирішив випустити українського екс-міністра економіки Богдана Данилишина.

Про це УНІАН повідомив адвокат Данилишина Ігор Фомін.

"Суд прийняв рішення про звільнення Дан... Читати повністю

"Візз Ейр Україна" міняє місце роботи

Наталія Курило, (вiд читачiв), 14 січня 2011р. 15:28

Авіакомпанія "Візз Ейр Україна" вже в березні переведе свої рейси з аеропорту "Бориспіль" до аеропорту "Жуляни" ("Київ").

Про це на прес-конференції заявив віце-президент групи Wizz Air Д... Читати повністю

Кабмін оприлюднив таємницю про кіотські кошти

Наталія Курило, (вiд читачiв), 14 січня 2011р. 15:22

Кабінет Міністрів скасував гриф "Для службового користування" щодо розпорядження Юлії Тимошенко... Читати повністю