Де у Києві збудують 14 переходів

Наталія Курило, (вiд читачiв), 22 грудня 2010р. 15:09

Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд планує збудувати у Києві 14 переходів.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії.

За планами міста підземні переходи повинні з'я... Читати повністю

Міліціонерів пересадили на позашляховики за 18 млн

Наталія Курило, (вiд читачiв), 22 грудня 2010р. 14:42

Анатолій Могильов скористався дозволом витрачати державні кошти і придбав для Міністерства внутнішніх справ 90 позашляховиків.

Торги... Читати повністю

В Києві не вистачає двірників

Наталія Курило, (вiд читачiв), 22 грудня 2010р. 14:27

Зараз вулиці Києва прибирає 5,3 тисяч двірників, а потрібно 8,1 тисяч.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії.

"Кияни на таку роботу не йдуть. Тому майже всі двірники - це пр... Читати повністю

Рада не захотіла обмежити пільги при вступі у ВНЗ

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 грудня 2010р. 13:36

Рада не проголосувала за обмеження пільг для вступників у вищі навчальні заклади.

Жодна з політичн... Читати повністю

Прокуратура погрожує реанімувати стару бійку у ВР

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 22 грудня 2010р. 12:57

Генпрокуратура готова знову просити у Верховної Ради дозвіл на арешт двох депутатів-опозиціонерів, фігурантів "димовушної бійки" в Верховній Раді 27 квітня 2010 року.

Про це під час доповід... Читати повністю

В суботу засяять ялинки в усіх районах Києва

Наталія Курило, (вiд читачiв), 22 грудня 2010р. 12:46

В суботу десять ялинок запалає від вогню, який Святий Миколай передав голові міської адміністрації Олександру Попову.

Це станеться в рамках святкової програми "Новий рік у Світлому місті".<... Читати повністю

Страшні картинки на цигарках блокує Колесніков

Маша Землянська, Свiдомо, 22 грудня 2010р. 11:51

Уряд вже тричі не затверджував перелік страшних кольорових малюнків про наслідки куріння, які за півтора роки мають з'явитися на усіх пачках цигарок, через позиц... Читати повністю

Справа побиття БЮТівців може обернутись проти них

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 22 грудня 2010р. 11:49

Заступник Генпрокурора Євген Блажівський дав зрозуміти, що кримінальна справа по бійці 16 грудня в Верховній Раді може обернутися проти побит... Читати повністю

Небезпечні труби обіцяють міняти першими

Наталія Курило, (вiд читачiв), 22 грудня 2010р. 11:39

Всі труби, що несуть загрозу людям будуть замінені в першу чергу.

Про це "Свідомо" повідомив перший заступник голови міської адміністрації Олександр Мазурчак.

"Зараз проривають біту... Читати повністю

Семиноженка повернули до влади

Наталія Курило, (вiд читачiв), 22 грудня 2010р. 11:02

Президент Віктор Янукович вирішив призначити Володимира Семиноженка Головою Державного агентства з питань науки, інновацій та інформац... Читати повністю

Ще один чиновник Тимошенко під слідством

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 22 грудня 2010р. 10:21

Генпрокуратура порушила кримінальну справу проти колишнього заступника глави правління Пенсійного... Читати повністю

МОЗом керуватиме геніальний кардіохірург (відео)

Маша Землянська, Свiдомо, 22 грудня 2010р. 9:34

Віктор Янукович поміняв міністра охорони здоров’я. Відтак замість Зіновія Митника МОЗ очолюватиме Ілля Ємець.

Наразі Єме... Читати повністю

Янукович пропонує донецького голову НБУ

Єгор Соболєв, Свiдомо, 22 грудня 2010р. 9:33

Віктор Янукович пропонує Верховній Раді звільнити з посади голови Національного банку Володимира Стельмаха та призначити на це місце Сергія... Читати повністю

З 1 січня повертається пеня за комунальні послуги

Наталія Курило, (вiд читачiв), 22 грудня 2010р. 9:32

На борг за комунальні послуги, що утворяться з 1 січня 2010 року буде нараховуватися пеня у розмірі 0,1%.

Такий закон прийнятий Верхо... Читати повністю