Дружину нового ректора ДонНУ жорстоко побили

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 грудня 2010р. 16:10

Дружину новообраного ректора Донецького університету Юрія Лисенку Тетяну Лев жорстоко жорстоко побили невідомі.

Про це «Свідомо» повідомив колега Юрія Лисенка, голова профспілки... Читати повністю

Журналісти Ради оголосили бойкот Чечетову (відео)

Єгор Соболєв, Свiдомо, 17 грудня 2010р. 19:56

Журналісти, які постійно працюють у Верховній Раді, оголосили бойкот депутату від Партїі регіонів Михайлу Чечетову.

Чечетов, який координує голосування регіоналів у парламенті, вчора, 16 гр... Читати повністю

Ахметов отримав ЦУМ

Наталія Курило, (вiд читачiв), 17 грудня 2010р. 18:49

Компанії "ЕСТА", яка належить Рінату Ахметову Антимонопольний комітет дозволив забрати весь комплекс Центрального універмагу.

Про це Читати повністю

"Київгаз" очолив директор КП "Київреклама"

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 17 грудня 2010р. 18:04

Акціонери ВАТ "Київгаз" обрали нове правління і його головою стала людина Олександра Попова і нинішній директор КП "Київреклама" Сергій Горовий.

Про це "Свідомо" повідомив заступник голови... Читати повністю

Азаров пообіцяв Жулянський міст наступного тижня

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 грудня 2010р. 17:06

Прем'єр-міністр Микола Азаров пообіцяв наступного тижня запустити Жулянський міст.

Про це повідомляє прес-служба Південно-Західної залізниці з посиланням на слова Азарова на відкритті мосту... Читати повністю

У неділю на Майдані ігри на честь Св. Миколая

Маша Землянська, Свiдомо, 17 грудня 2010р. 16:22

О півдні у неділю, 19 грудня на Майдані Незаледності розпочнеться святковий концерт на честь святкування дня Святого Миколая.

Про це «Свідомо» повідомила пресс-служба мерії.

... Читати повністю

Прохасько презентував у Києві «БотакЄ»

Оксана Хмельовська, (вiд читачiв), 17 грудня 2010р. 16:22

Подарунковий збірник найкращих творів Тараса Прохаська «БотакЄ» на полицях у книжкових магазинах менше місяця. Але, за словами головного редактора видавництва «Лілея-НВ» Вас... Читати повністю

За комунальні борги нараховуватимуть пеню

Наталія Курило, (вiд читачiв), 17 грудня 2010р. 16:18

Верховна Рада дозволила штрафувати боржників за комунальні послуги.

За проголосували депутати з Партії регіонів, Компартії та Блоку Литвина. Блок Тимошенко та "Наша Україна-Народна самообор... Читати повністю

Атракціони на Майдані вже працюють

Наталія Курило, (вiд читачiв), 17 грудня 2010р. 14:33

Знову запустили новорічні атракціони, які розмістили на місці табору підприємців, що протестували проти Податкового кодексу.

Про це п... Читати повністю

Чому "Беркут" зайнявся журналістами

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 17 грудня 2010р. 13:48

"Я не виключаю, що це могла бути спланована операція, бо на Дарниці я ще можу повірити, але так далеко, як офіс "5 каналу", де затримали Найема, "Беркут" не заїжджає. Це спецпідрозділ! Вони взага... Читати повністю

Грищенку віддали Труханів острів

Наталія Курило, (вiд читачiв), 17 грудня 2010р. 13:44

Труханів острів забрали з комунальної власності і передали в державну.

Таке рішення в Київраді підтримали депутати від Блоку Черновецького та Партії Регіонів. Проти проголосували Блок Тимош... Читати повністю

Міліція вночі барикадувала Донецький університет

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 грудня 2010р. 13:42

В ніч з четверга на п’ятницю у кабінеті дружини новообраного ректора Донецького університету Юрія Лисенка Тетяни Лев правоохоронці проводили обшук.

Про це «Свідомо» повідо... Читати повністю

Експерт: як насправді треба реформувати владу

Єгор Соболєв, Свiдомо, 17 грудня 2010р. 13:30

Вигнати 30% державних службовців. Так уряд відреагував на оголошене тиждень тому Віктором Януковичем Читати повністю

Danone звинувачують в обмані

Маша Землянська, Свiдомо, 17 грудня 2010р. 13:09

Федеральна торгова комісія США звинувачує компанію Danone у тому, що вона перебільшує ефективність та користь для здоров’я своєї продукції.

Про Читати повністю

Київський поліклінікам бракує педіатрів

Маша Землянська, Свiдомо, 17 грудня 2010р. 11:56

Київські поліклініки забезпечені педіатрами тільки на 60%.

Про це «Свідомо» розказав головний лікар дитячої поліклініки №1 Сергій Скрипка.

«Через те, що педіатрів... Читати повністю