Сьогодні – місячне затемнення і найдовша ніч

Маша Землянська, Свiдомо, 21 грудня 2010р. 9:42

Сьогодні вночі - вперше за 400 років повне місячне затемнення збігається з зимовим сонцестоянням. Відтак на нас чекає найдовша і найтемніша ніч за рік.

У ... Читати повністю

Небезпечні труби обіцяють міняти першими

Наталія Курило, (вiд читачiв), 21 грудня 2010р. 8:49

Всі труби, що несуть загрозу людям будуть замінені в першу чергу.

Про це "Свідомо" повідомив перший заступник голови міської адміністрації Олександр Мазурчак.

"Зараз проривають біту... Читати повністю

Команда Януковича чистить господарський суд Києва

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 20 грудня 2010р. 20:59

До 30 суддів господарського суду Києва, які брали участь в махінаціях з землею, стали фігурантами кримінальних справ Генпрокуратури і готуються до звільнення Вищою радою юстиції.

Про це на... Читати повністю

Брат Генпрокурора у керівництві Вищого суду

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 20 грудня 2010р. 18:37

Миколу Пшонку, старшого брата Генерального прокурора Віктора Пшонки (на фото зліва), призначили  заступником голови новоствореного Вищого спеціалізованого суду по цивільним і кримінальним спра... Читати повністю

Для прибирання снігу евакуатори пересували авто

Наталія Курило, (вiд читачiв), 20 грудня 2010р. 18:37

На вихідних снігоприбиральній техніці допомагали евакуатори, пересуваючи автівки.

Так вирішили в мерії. Машини, які були припарковані на крайній смузі чи на тротуарі евакуатори переміщували... Читати повністю

Тимошенко знову допитували в Генпрокуратурі

Наталія Курило, (вiд читачiв), 20 грудня 2010р. 17:38

Екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко в черговий раз відвідала Генеральну прокуратуру, де її в присутності адвоката ознайомили зі звинуваченнями в нецільовому використанні Кабміном коштів від продажу... Читати повністю

Що знайшли в київських бюветах

Маша Землянська, Свiдомо, 20 грудня 2010р. 17:14

"Ми перевіряли воду з окремих бюветів Києва. Не така вона вже й джерельна та чиста. Причому я переконаний, що ідентичні показники ми мали б скрізь", - запевняє керівник науково-дослідного центру "У... Читати повністю

Як молодь виступала проти міліцейського свавілля

Наталія Курило, (вiд читачiв), 20 грудня 2010р. 16:57

До Дня міліції, який збігся з судовим засіданням по справі міліціонерів, що підозрюються у вбивстві студента Ігора Індила активісти провели а... Читати повністю

Суд продовжив арешт екс-міністра оборони до січня

Єгор Соболєв, Свiдомо, 20 грудня 2010р. 15:48

Апеляційний суд Києва вдруге продовжив арешт Валерія Іващенка, який виконував обов`язки міністра оборони в уряді Юлії Тимошенко.

Рішення на прохання Генеральної прокуратури ухвалив суддя Ма... Читати повністю

Депутати просять КС відмінити Податковий кодекс

Наталія Курило, (вiд читачiв), 20 грудня 2010р. 14:48

14 грудня п'ятдесят три депутата звернулися до Конституційного суду через Податковий кодекс.

Депутати вважають, що Кодекс порушує п'ятнадцять статей Основного Закону.

Конституційний... Читати повністю

Чи стане 40-річний безробітний - бізнесменом?

Наталія Курило, (вiд читачiв), 20 грудня 2010р. 14:09

У вівторок стартує онлайн-експеремент "над собою та над світом", як назвав його автор Павло Білоус.

Про це йдеться в його блозі.

<... Читати повністю

Янукович пропонує не шукати корупцію у бізнесі

Єгор Соболєв, Свiдомо, 20 грудня 2010р. 13:54

Підприємців та менеджерів підприємств, що не фінансуються з бюджету, не мають переслідувати за корупцію.

Такі переслідування можуть початися з Нового року якщо набуде чинності вже ухва... Читати повністю

Бютівці хочуть обмежити рух для кортежа Януковича

Наталія Курило, (вiд читачiв), 20 грудня 2010р. 13:51

Депутати від фракції "БЮТ-Батьківщина" Олександр Сочка та Андрій Павловський хочуть заборонити перекривати рух в ранковий та вечірній "час-пік" вулиці для проїзду кортежу президента чи міжнародних... Читати повністю

Через негоду в Європі "Бориспіль" скасовує рейси

Наталія Курило, (вiд читачiв), 20 грудня 2010р. 13:12

В аеропорту "Бориспіль" через негоду скасовано рейси до Відня, Лондона та Хургади.

Як повідомляє Читати повністю

Підстанцію "Олімпійська" будуватимуть донецькі

Наталія Курило, (вiд читачiв), 20 грудня 2010р. 12:22

Донецька компанія "Донбасінформзв'язоксервіс", яка побудувала "Донбас-Арену" буде будувати електропідстанцію "Олімпійська" біля однойменного стадіону.

Вони виграли тендер на розробку проект... Читати повністю