Небезпечні труби обіцяють міняти першими

Наталія Курило, (вiд читачiв), 22 грудня 2010р. 11:39

Всі труби, що несуть загрозу людям будуть замінені в першу чергу.

Про це "Свідомо" повідомив перший заступник голови міської адміністрації Олександр Мазурчак.

"Зараз проривають біту... Читати повністю

Семиноженка повернули до влади

Наталія Курило, (вiд читачiв), 22 грудня 2010р. 11:02

Президент Віктор Янукович вирішив призначити Володимира Семиноженка Головою Державного агентства з питань науки, інновацій та інформац... Читати повністю

Ще один чиновник Тимошенко під слідством

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 22 грудня 2010р. 10:21

Генпрокуратура порушила кримінальну справу проти колишнього заступника глави правління Пенсійного... Читати повністю

МОЗом керуватиме геніальний кардіохірург (відео)

Маша Землянська, Свiдомо, 22 грудня 2010р. 9:34

Віктор Янукович поміняв міністра охорони здоров’я. Відтак замість Зіновія Митника МОЗ очолюватиме Ілля Ємець.

Наразі Єме... Читати повністю

Янукович пропонує донецького голову НБУ

Єгор Соболєв, Свiдомо, 22 грудня 2010р. 9:33

Віктор Янукович пропонує Верховній Раді звільнити з посади голови Національного банку Володимира Стельмаха та призначити на це місце Сергія... Читати повністю

З 1 січня повертається пеня за комунальні послуги

Наталія Курило, (вiд читачiв), 22 грудня 2010р. 9:32

На борг за комунальні послуги, що утворяться з 1 січня 2010 року буде нараховуватися пеня у розмірі 0,1%.

Такий закон прийнятий Верхо... Читати повністю

Як перед Білоруським посольством "кров" проливали

Анастасія Власова, (вiд читачiв), 21 грудня 2010р. 20:21

Біля посольства Білорусі студенти, журналісти, громадськи активісти та правозахисники зібралися на підтримку білоруських колег, яких було затримано 19 грудня в Мінську в день президентських виборів... Читати повністю

Журналіст у заячій шкурі пробрався до Ради (Відео)

Наталія Курило, (вiд читачiв), 21 грудня 2010р. 17:40

На пленарному засіданні журналіст телеканалу "1+1" Роман Вінтонів працював у білій шубці зайця.

Про це повідомив кореспондент "Ук... Читати повністю

За бійку в Раді замість 12 років хочуть дати штраф

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 21 грудня 2010р. 16:57

Прокуратура Києва порушила кримінальну справу щодо бійки у Верховній Раді 16 грудня.

Поді... Читати повністю

Шкільні канікули пройдуть з 27 грудня по 9 січня

Наталія Курило, (вiд читачiв), 21 грудня 2010р. 16:53

Зимові шкільні канікули розпочнуться 27 грудня 2010 року і триватимуть до 9 січня 2011.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії.

"У режимі канікулярного часу працюватимуть гур... Читати повністю

Призовників чекають збільшені штрафи за ухилення

Наталія Курило, (вiд читачiв), 21 грудня 2010р. 16:20

Весняних призовників, які обходять стороною військовий комісаріат чекає майже в тричі збільшений штраф.

Такий закон... Читати повністю

Мерія обіцяє знести МАФи в зелених зонах

Наталія Курило, (вiд читачiв), 21 грудня 2010р. 15:49

Головне управління містобудування, архітектури та дизайну запросив до круглого столу громадські організації, які представляють власників  МАФів для обговорення питань встановлення цих споруд... Читати повністю

Мерія остаточно взяла контроль над Водоканалом

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 21 грудня 2010р. 14:07

Головою правління ВАТ «Київводоканал» вчора, 20 грудня акціонери обрали Валерія Ченчевого, чим після Читати повністю

Регіонал пропонує міняти плату за навчання у вишах

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 грудня 2010р. 13:51

Представник президента у Верховній Раді Юрій Мірошниченко пропонує дозволити вишам щоріно міняти ціну на навчання.

Це написано в поданому ним до парламенту Читати повністю