Тимошенко знову допитували в Генпрокуратурі

Наталія Курило, (вiд читачiв), 20 грудня 2010р. 17:38

Екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко в черговий раз відвідала Генеральну прокуратуру, де її в присутності адвоката ознайомили зі звинуваченнями в нецільовому використанні Кабміном коштів від продажу... Читати повністю

Що знайшли в київських бюветах

Маша Землянська, Свiдомо, 20 грудня 2010р. 17:14

"Ми перевіряли воду з окремих бюветів Києва. Не така вона вже й джерельна та чиста. Причому я переконаний, що ідентичні показники ми мали б скрізь", - запевняє керівник науково-дослідного центру "У... Читати повністю

Як молодь виступала проти міліцейського свавілля

Наталія Курило, (вiд читачiв), 20 грудня 2010р. 16:57

До Дня міліції, який збігся з судовим засіданням по справі міліціонерів, що підозрюються у вбивстві студента Ігора Індила активісти провели а... Читати повністю

Суд продовжив арешт екс-міністра оборони до січня

Єгор Соболєв, Свiдомо, 20 грудня 2010р. 15:48

Апеляційний суд Києва вдруге продовжив арешт Валерія Іващенка, який виконував обов`язки міністра оборони в уряді Юлії Тимошенко.

Рішення на прохання Генеральної прокуратури ухвалив суддя Ма... Читати повністю

Депутати просять КС відмінити Податковий кодекс

Наталія Курило, (вiд читачiв), 20 грудня 2010р. 14:48

14 грудня п'ятдесят три депутата звернулися до Конституційного суду через Податковий кодекс.

Депутати вважають, що Кодекс порушує п'ятнадцять статей Основного Закону.

Конституційний... Читати повністю

Чи стане 40-річний безробітний - бізнесменом?

Наталія Курило, (вiд читачiв), 20 грудня 2010р. 14:09

У вівторок стартує онлайн-експеремент "над собою та над світом", як назвав його автор Павло Білоус.

Про це йдеться в його блозі.

<... Читати повністю

Янукович пропонує не шукати корупцію у бізнесі

Єгор Соболєв, Свiдомо, 20 грудня 2010р. 13:54

Підприємців та менеджерів підприємств, що не фінансуються з бюджету, не мають переслідувати за корупцію.

Такі переслідування можуть початися з Нового року якщо набуде чинності вже ухва... Читати повністю

Бютівці хочуть обмежити рух для кортежа Януковича

Наталія Курило, (вiд читачiв), 20 грудня 2010р. 13:51

Депутати від фракції "БЮТ-Батьківщина" Олександр Сочка та Андрій Павловський хочуть заборонити перекривати рух в ранковий та вечірній "час-пік" вулиці для проїзду кортежу президента чи міжнародних... Читати повністю

Через негоду в Європі "Бориспіль" скасовує рейси

Наталія Курило, (вiд читачiв), 20 грудня 2010р. 13:12

В аеропорту "Бориспіль" через негоду скасовано рейси до Відня, Лондона та Хургади.

Як повідомляє Читати повністю

Підстанцію "Олімпійська" будуватимуть донецькі

Наталія Курило, (вiд читачiв), 20 грудня 2010р. 12:22

Донецька компанія "Донбасінформзв'язоксервіс", яка побудувала "Донбас-Арену" буде будувати електропідстанцію "Олімпійська" біля однойменного стадіону.

Вони виграли тендер на розробку проект... Читати повністю

Обраний ректор ДонНУ:Не знаю чи знову висуватимусь

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 грудня 2010р. 11:06

«Я до нових виборів ректора зараз відношуся вже дуже обережно. Не буду казати нічого. Скажу тільки, що в цей час я намагатимуся довести свою компетентність і залучити своєю роботою на сво... Читати повністю

Пішохід зупинив рух потягів на "Політехнічній"

Наталія Курило, (вiд читачiв), 20 грудня 2010р. 10:52

Близько опів на десяту на станції "Політехнічний інститут" Святошинсько-Броварської лінії чоловік спустився на колії і пішов пішки у напрямку "Шулявської".

Про це "Свідомо" повідомила прес-... Читати повністю

Юрист: у комунальників виграти реально

Маша Землянська, Свiдомо, 20 грудня 2010р. 10:35

«Можу запевнити киян, що цієї зими сніг прибиратиметься своєчасно, адже підготовку комунального господарства до зимового періоду ми розпочали завчасно – ще влітку», –обі... Читати повністю

У листопад ціни зросли на 0,5%

Наталія Курило, (вiд читачiв), 20 грудня 2010р. 10:05

В листопаді ціни в Києві за підрахунком Державного комітету статистики зросли на 0,5% порівняно з жовтнем.

Найбільше подорожчали алкогольні напої та... Читати повністю

Вибори ректора у ДонНУ суд визнав недійсними

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 грудня 2010р. 8:51

Окружний адміністративний суд Києва визнав вибори ректора в Донецькому національному університеті недійсними.

Про це «Свідомо» повідомили колеги новообраного ректора ДонНУ Юрія... Читати повністю