ОСББ хочуть нав'язати управляючих

Наталія Курило, (вiд читачiв), 11 січня 2011р. 14:30

Проект Житлового кодексу відбирає у власників квартир, що забажали об'єднатися право управляти спіл... Читати повністю

Перший хворий на свинячий грип підліток уже вдома

Маша Землянська, Свiдомо, 11 січня 2011р. 14:24

У Києві вперше за цю зиму діагностували свинячий грип. Підлідка з H1N1 пролікували у лікарні і за кілька днів відправилили додому.

Про це «Свідомо» розказала Тетяна Юрченко з київського упр... Читати повністю

Закрито музей УНР

Христина Заник, (вiд читачiв), 11 січня 2011р. 13:16

Музей Української Народної Республіки, що працював у Будинку вчителя, зачинено.

Про це "Свідомо" повідомив Центр дослідження визвольних змагань.

"Станом на 10 січня двері опечатано,... Читати повністю

Безкоштовних місць у вишах поменшає на 42%

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 січня 2011р. 13:15

Міністерство освіти запропонувало вишам скоротити державне замовлення по підготовці студентів на 42%.

Про це йдеться у листі МОН до ректорів вищих навчальних закладів.

Читати повністю

Тепер ГМО шукатимуть не в усіх продуктах

Маша Землянська, Свiдомо, 11 січня 2011р. 12:16

Міністерство охорони здоров’я нарешті визначилося, в яких продуктах треба контролювати вміст генетично модифікованих... Читати повністю

Мазурчак: тарифи треба піднімати ще двічі

Єгор Соболєв, Свiдомо, 11 січня 2011р. 11:58

З 1 лютого ми знову будемо платити більше за житлово-комунальні послуги. Коли це припиниться? І коли діряві труби припинять Читати повністю

З початку року хворих на грип втричі поменшало

Маша Землянська, Свiдомо, 11 січня 2011р. 11:10

За перший тиждень нового року з симптомами грипу та застуди до столичних лікарень звернулося трохи більше 18 тисяч киян. Це хоч і чисельна кількість людей, натомість - майже на третину менше ніж Читати повністю

Суд вчергове не перевірив перевіряльника продуктів

Маша Землянська, Свiдомо, 11 січня 2011р. 10:49

Господарський суд Києва в шосте переніс розгляд справи щодо достовірності перевірок центру незалежних експертиз "Тест". Чергове судове засідання, яке має підтвер... Читати повністю

На Подолі введуть односторонній рух

Наталія Курило, (вiд читачiв), 11 січня 2011р. 8:42

Місцева влада буде боротися з пробками на Подолі, вводячи односторонній рух. Компанія "Дорожні системи України" виграла тендер оголошений "Київавтодором" на проведення цих робіт.

Про це йд... Читати повністю

Кияни зібралися на протест проти нищення пам`яток

Єгор Соболєв, Свiдомо, 10 січня 2011р. 20:20

Більше двох сотень киян зібралися біля "Будинку барона" на Ярославовом валу, щоб висловити незгоду з руйнуванням історичних будинків за бажанням забудовників.

Читати повністю

Справа екс-БЮТівця "мисливця на людей" Лозінського

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 10 січня 2011р. 19:06

Генеральна прокуратура звинувачує екс-БЮТівця Віктора Лозінського в умисному вбивстві мешканця Кіровоградської області Валерія Олійника, умисному середньої тяжкості тілесному ушкодженні, умисно... Читати повністю

Черговий курйоз з Януковичем (фото)

Наталія Курило, (вiд читачiв), 10 січня 2011р. 18:35

В президента Віктора Януковича цілився спортсмен - на рекламному стенді.

Таке зображення зафіксував блогер Віталій Зорін... Читати повністю

Журналістка вкрала іграшок на 335 гривень

Наталія Курило, (вiд читачiв), 10 січня 2011р. 18:02

В неділю, 9 січня близько 17-ї години біля магазину іграшок на вулиці Вербицького 22-річна дівчина вкрала дерев’яну гойдалку, дитячі гумові кулі та інший товар на 335 гривень, коли ж її затри... Читати повністю

До Євро-2012 повинні озеленити центр Києва

Наталія Курило, (вiд читачiв), 10 січня 2011р. 17:26

"Київзеленбуд" до квітня 2012 року має відремонтувати, відновити і впорядкувати зелені насадження в центральній частині столиці та на головних туристичних маршрутах у 1,5-км зоні навколо НСК "О... Читати повністю

І Діденка залишили під вартою

Наталія Курило, (вiд читачiв), 10 січня 2011р. 16:48

Суддя Апеляційного суду Світлана Коваль не знайшла підстав для звільнення з-під варти екс-першого заступника голови правління НАК "Нафтогаз України" Ігоря Діденка.

Про це "Свідомо" повідом... Читати повністю