У лікарняних касах дітям будуть знижки

Маша Землянська, Свiдомо, 16 грудня 2010р. 17:35

Щоб стати учасником лікарняної каси – спрощеного варіанту страхової медицини, з дітей до 18 щомісяця братимуть по 10 гривень членського внеску, зі студентів стаціонару – по 15. Інші кия... Читати повністю

Прокуратура обвела Луценка навколо пальця

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 грудня 2010р. 14:59

Печерський районний суд Києва відхилив позов нардепа Юрія Луценка щодо неправомірності порушення справи відносно нього, оскільки справа по суті вже передана до суду і триває ознайомлення.

Л... Читати повністю

Суд:справу Лозінського нарозслідували достатньо

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 грудня 2010р. 14:47

Дніпровський районний суд вирішив, що справу екс-депутата Блоку Юлії Тимошенко Віктора Лозінського розслідували вже достатньо і тепер потрібно слухати справу по суті.

Суддя Неля Ластовка ві... Читати повністю

Мерія може залишитися без свого телеканалу

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 грудня 2010р. 13:59

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні прийняла рішення про продаж частот телеканалу ТРК "Київ" – муніципального телеканалу, що висвітлює діяльність столичної влад... Читати повністю

У суботу захищатимуть сквер Космодем’янської

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 грудня 2010р. 13:58

У суботу, 18 грудня о 12-30 грудня активісти руху «Збережи старий Київ» протестуватимуть проти знищення скверу Зої Космодем’янської, що знаходиться в центрі – на перетині ву... Читати повністю

Де вбивають фотографії

Оксана Хмельовська, (вiд читачiв), 16 грудня 2010р. 13:57

У київському арт-центрі «Ягалерея» експонують наслідки масових вбивчих дій чи то пак професійного самогубства дванадцятьох яскравих представників сучасного українського мистецтва. Кожен... Читати повністю

Колишні міліціонери грабували на Вокзалі

Маша Землянська, Свiдомо, 16 грудня 2010р. 13:12

Колишні міліціонери, звільнені за порушення службової дисципліни, грабували пасажирів на Київському залізничному вокзалі.

Про це повідомляється на сайті Читати повністю

Європейці "відігнали" Хорошковського від суддів

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 16 грудня 2010р. 12:45

Президент Віктор Янукович своїм указом виключив голову СБУ та власника медіа-холдингу телеканалу "Інтер" Валерія Хорошковського з Вищої рад... Читати повністю

Вулицю Артема перейменують на Січових Стрільців

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 грудня 2010р. 11:50

В кожному районі міста будуть змінювати назви вулиць.

Про це «Свідомо» повідомили у прес-службі мерії.

Зокрема, будуть перейменовані такі великі вулиці  як Арт... Читати повністю

Табачник воює за владу у Донецькому університеті

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 грудня 2010р. 11:37

Виконуючий обов’язки ректора Донецького національного університету, який з кінця липня залишався без керманича, Петро Єгоров програв вибори ректора.

Про це «Свідомо» дізна... Читати повністю

Вакцин знову не вистачатиме

Маша Землянська, Свiдомо, 16 грудня 2010р. 10:46

На вакцини Міністерству охорони здоров’я виділяють 237 мільйонів, тоді як потрібно мінімум 370. Відтак знову не усі к... Читати повністю

На Виноградаря знову будують

Наталія Курило, (вiд читачiв), 16 грудня 2010р. 9:35

У середу знову розпочали будівництво на перехресті вулиць Наталії Ужвій та Мостицької.

Про це "Свідомо" повідомив мешканець будинку на вулиці Наталії Ужвій Петро Замковий.

"Будівниц... Читати повністю

Майдан прикрасили новорічними гірляндами

Анастасія Власова, (вiд читачiв), 15 грудня 2010р. 20:22

Майдан сьогодні прикрашали до Нового року. На місцях фонтанів встановлювали металеві конструкції, обплутані гірляндами.

Читати повністю

На Майдані відзначали річницю "України без Кучми"

Анастасія Власова, (вiд читачiв), 15 грудня 2010р. 19:37

На Майдані святкували річницю акції "Україна без Кучми".


Організувала зустріч партія УНА-УНСО. 10 рок... Читати повністю