Міліція затримала топ-журналіста як "кавказця"

Єгор Соболєв, Свiдомо, 14 грудня 2010р. 0:09

Міліціонери затримали відомого журналіста Мустафу Найєма як "лицо кавказской национальности".

Як розповіла "Свідомо" ведуча 5 каналу Тетяна Даниленко, близько 22:00 Мустафа зустрів її ... Читати повністю

Янукович таки хоче ліквідувати оптимізаторів-СПД

Наталія Курило, (вiд читачiв), 13 грудня 2010р. 19:21

Президент Віктор Янукович заявив, що треба змінити систему спрощеного оподаткування так, щоб її не використовували для зменшення податків.

"Предметом окремої розмови вже незабаром має стат... Читати повністю

УПЦ (КП): МП виганяє нас з цвинтарів

Наталія Курило, (вiд читачiв), 13 грудня 2010р. 16:52

Священників Київського Патріархату в Московському називають "недійсними".

Про це йдеться на сайті Української православної церкви Київського Патріархату.

"Як стало відомо, керівник... Читати повністю

Чеська влада боїться відпускати Данилишина

Наталія Курило, (вiд читачiв), 13 грудня 2010р. 16:28

Чеська влада боїться що затриманий український екс-міністр економіки Богдан Данилишин втече з Чехії, тому міський суд Праги відмовив йому у п... Читати повністю

Головна ялинка на Майдані засяє раніше

Наталія Курило, (вiд читачiв), 13 грудня 2010р. 15:27

В п'ятницю, о п'ятій вечора на Майдані Незалежності засяє головна новорічна ялинка.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії.

Раніше анонсували її відкриття лише 24 грудня.

... Читати повністю

Киянам можуть зменшити на 40% тарифи за компослуги

Наталія Курило, (вiд читачiв), 13 грудня 2010р. 14:58

Шевченківський районний суд Києва підтвердив незаконність підвищення комунальних тарифів, котрі діяли у столиці починаючи з листопада 2009 року.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба Блок... Читати повністю

Київським діабетикам може знову бракувати інсуліну

Маша Землянська, Свiдомо, 13 грудня 2010р. 13:53

Попри обіцянки керівниці головного управління з охорони здоров’я Раїси Моїсеєнко, що безкоштовного інсуліну для хворих на діабет киян вистачить до лютогоЧитати повністю

Розсипалась справа проти екс-міністра Тимошенко

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 13 грудня 2010р. 13:28

Шевченківський районний суд Києва зняв звинувачення з екс-міністра регіонального розвитку і будівництва Василя Куйбіди.

Про це повідомляє прес... Читати повністю

Британці винайшли універсальну вакцину проти грипу

Маша Землянська, Свiдомо, 13 грудня 2010р. 12:17

Компанія SEEK, що у Лондоні, розробила нову універсальну вакцину, яка захищає одразу від усіх вірусів грипу, в тому числі свинячого та пташиного. Учені також обіцяють, що імунітет зберігатиметься п... Читати повністю

Янукович хоче пом`якшити антикорупційний закон

Єгор Соболєв, Свiдомо, 13 грудня 2010р. 10:41

Адміністрація президента обговорює як змінити антикорупційний закон, що... Читати повністю

У Шалімова знову можуть робити пересадки органів

Маша Землянська, Свiдомо, 13 грудня 2010р. 10:10

Інститут хірургії та трансплантологїі імені Шалікова сформував нову бригаду лікарів, які можуть пересаджувати нирки, замість затриманих два місяці тому трансплантологів. Проте жодної операції Читати повністю

В новому році Чорнобиль відкриється

Наталія Курило, (вiд читачiв), 13 грудня 2010р. 9:18

Від січня 2011 року Чорнобильська зона буде відкрита для відвідування.

Про це у Прип’яті журналістам розповів міністр надзвичайних... Читати повністю

На Майдані запрацювали атракціони та ковзанка

Анастасія Власова, (вiд читачiв), 11 грудня 2010р. 22:07

На Майдані Незалежності запустили дитячі атракціони та відкрили ковзанку.


 

Читати повністю

Як студенти владі "подарунки" повертали

Анастасія Власова, (вiд читачiв), 11 грудня 2010р. 19:56

Незалежна студентська профспілка "Пряма дія" провела сьогодні марш "Анти-Йолка".

Назву протесту дала ялинка, якою і суд, і Читати повністю

Ще буде на місці Десятинної церкви?

Наталія Курило, (вiд читачiв), 11 грудня 2010р. 16:51

оновлено 16 серпня 2011

Збудована Володимиром після хрещення ним 988 року Київської Русі - як символ нової віри та головна церква самого князя. Занепала після монгольської навали... Читати повністю