Метро в Голосієво з’їло два тролейбусні маршрути

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 грудня 2010р. 12:48

Через відкриття нових станцій метро «Деміївська», «Голосіївська» та Васильківська» Київпастранс закриє два тролейбусні маршрути і змінить рух решти в Голосіївському ра... Читати повністю

Мерія підтвердила право людей обирати священника

Наталія Курило, (вiд читачiв), 15 грудня 2010р. 10:17

Кияни можуть самі обирати священника чи то Московського, чи то Київського Патріархату для поховання.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії з посиланням на слова заступника управлінн... Читати повністю

Мороз вбив трьох киян

Маша Землянська, Свiдомо, 15 грудня 2010р. 10:10

З початку зими від переохолодження та обмороження постраждали 36 киян. Троє з них померли.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба київського управління з охорони здоров’я... Читати повністю

Затримали ще одного міністра Тимошенко

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 15 грудня 2010р. 10:09

13 грудня порушено кримінальну справу і затримано екс-міністра навколишнього природного середовища Георгія Філіпчука.

Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури.

Читати повністю

Чоловіка з окропу допоміг витягти перехожий

Наталія Курило, (вiд читачiв), 15 грудня 2010р. 9:24

Чоловіка, який провалився з автівкою на Сагайдачного у яму з окропом, врятував перехожий.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба Киї... Читати повністю

Міліція обшукала і головреда "Корреспондента"

Єгор Соболєв, Свiдомо, 14 грудня 2010р. 22:28

У понеділок, 13 січня, міліціонери окрім затримання телеведучого Мустафи Найєма ще й обшукали головного редактора журналу "Корреспондент" Віт... Читати повністю

Екс-депутата Лозінського почали судити за вбивство

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 14 грудня 2010р. 20:15

У Дніпровському районному суді почався розгляд справи екс-БЮТівця Віктора Лозінського, якого підозрюють у вбивстві мешканця Кіровоградської області Валерія Олійника.

Як повідомляє Генеральн... Читати повністю

Адвокат: расизм в міліції закріплений законодавчо

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 14 грудня 2010р. 19:19

Випадок з затриманням журналіста "Української правди" Мустафи Найєма ввечері 13 грудня показав громадськості, що ксенофобія серез співробітників міліції - це реальність сьогодення.

Про це "... Читати повністю

Маршрутки підвищили ціни і планують ще

Наталія Курило, (вiд читачiв), 14 грудня 2010р. 18:09

Приватні перевізники, троє з яких з 11 грудня підвищили ціни, на 2,5 гривнях вартості проїзду для киян не збираються зупинятися.

Про це "Свідомо" повідомив голова асоціації перевізників &la... Читати повністю

УНСОвців допитують по справі 2001 року

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 14 грудня 2010р. 17:16

Активістів Української народної самооборони знову почали викликати до Генеральної прокуратури для дачі пояснень по справі про заворушення 9 березня 2001 року.

Про це "Свідомо" повідомив оди... Читати повністю

В центрі чоловік провалився в яму з окропом

Наталія Курило, (вiд читачiв), 14 грудня 2010р. 15:21

В центрі Києва на вулиці Сагайдачного, 12, в яму з окропом провалилася автівка разом з 50-ти річним водієм.

Про це йдеться у повідомленні... Читати повністю

Регіонал пропонує заборонити сигарети з кіосків

Маша Землянська, Свiдомо, 14 грудня 2010р. 15:06

Депутат від Партії регіонів Андрій Пінчук пропонує повністю заборонити продаж алкоголю та сигарет у кіосках, ларьках та у торгових наметах.

Відповідний Читати повністю

На Ватутіна "Богдан" зіткнувся з тролейбусом

Наталія Курило, (вiд читачiв), 14 грудня 2010р. 14:48

В Дніпровському районі о 06:40 на проспекті Ватутіна зіткнулися «Богдан» і тролейбус.

Про це на своєму сайті Читати повністю

У Києві горіла податкова

Маша Землянська, Свiдомо, 14 грудня 2010р. 14:25

Вдень на вулиці Шолуденка, що у Шевченківському районі, горіло приміщення Державної податкової адміністрації.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба головного управління Мініст... Читати повністю

Центр найбільш ризикує залишитися без тепла

Наталія Курило, (вiд читачiв), 14 грудня 2010р. 14:12

Будинки центральної частини Києва найбільше страждають від втрат тепла та нестачі його виробництва.

До таких висновків дійшли експерти компаній "Укренергопром-2" та "СТЕК", яких мерія найня... Читати повністю