Екс-СБУшника "відмазують" через отруєння Ющенка

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 10 грудня 2010р. 18:47

Допит екс-заступника голови СБУ Володимира Сацюка, на який російська влада дала дозвіл лише за нової влади, дозволить йому безперешкодно повернутися в Україну.

Це "Свідомо" підтвердила коли... Читати повністю

Все більше українців не вірять у світле майбутнє

Наталія Курило, (вiд читачiв), 10 грудня 2010р. 17:21

Рівень оптимізму громадян стосовно розвитку подій в Україні продовжує знижуватися порівняно з першим півріччям.

Такого висновку дійшли після соціологічного дослідження в аналітичному Читати повністю

Підручники для школярів нарешті додрукували

Максим Опанасенко, Свiдомо, 10 грудня 2010р. 16:34

Видавництва, що друкують підручники для десятикласників на замовлення Міносвіти, повністю надрукували їх.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді і спорту з посила... Читати повністю

Google створив аудіолистівку від Санта Клауса

Наталія Курило, (вiд читачiв), 10 грудня 2010р. 16:14

Google запустила сайт sendacallfromsanta.com, який дозволяє створити аудіофайл із привітанням від Санта-Клауса.

При створенні привітання кори... Читати повністю

"Бориспіль" відмінив кілька рейсів через негоду

Наталія Курило, (вiд читачiв), 10 грудня 2010р. 15:58

В міжнародному аеропорту "Бориспіль" відмінені рейси між Києвом, Талліном, Тбілісі та Віднем через негоду у Європі.

Затримуються... Читати повністю

"Київенерго" вже на 40% належить Ахметову

Наталія Курило, (вiд читачiв), 10 грудня 2010р. 14:32

Група ДТЕК, що належить Ренату Ахметову, володіє вже 40% акцій "Київенерго".

4 вересня компанія "ДТЕК" Читати повністю

В організатора протестів підприємців просять імена

Наталія Курило, (вiд читачiв), 10 грудня 2010р. 14:21

Одного з організаторів протесту підприємців проти Податкового кодексу, що проходив на Майдані Незалежності, керівника "Коаліції Учасників Помаранчевої Революції" Сергія Мельниченка правоохоронці пр... Читати повністю

Депутати Київради проти виселення музеїв з Лаври

Наталія Курило, (вiд читачiв), 10 грудня 2010р. 13:33

Постійна комісія Київради з питань культури і туризму відхилила пропозицію Київської міської адміністрації виконати розпорядження Кабінету міністрів виселити три муніципальних музеї з території Нац... Читати повністю

Моральність українців більше не контролюватимуть

Максим Опанасенко, Свiдомо, 10 грудня 2010р. 13:01

Президент ліквідував Національну комісію з питань суспільної моралі.

Про це йдеться в указі "Про оптимізацію системи... Читати повністю

Інститут нацпам'яті віддали Азарову

Максим Опанасенко, Свiдомо, 10 грудня 2010р. 13:00

Президент ліквідував Інститут національної пам'яті, створений екс-президентом Віктором Ющенком у 2006 році для дослідження і створення правдивої історії України. Він, як державний орган, мав розсек... Читати повністю

Всьому світу радять експрес-тест на туберкульоз

Маша Землянська, Свiдомо, 10 грудня 2010р. 12:39

Розроблений британським Агентством захисту здоров’я гіперчутливий тест, який дозволяє виявляти бактерію туберкульозу трохи більше як за півтори години,... Читати повністю

Вчені звання тепер присвоюватиме Табачник

Максим Опанасенко, Свiдомо, 10 грудня 2010р. 12:35

Президент Віктор Янукович ліквідував Вищу атестаційну комісію.

Про це йдеться в указі "Про оптимізацію системи центральних орг... Читати повністю

Нова підстанція має дати більше світла центру

Наталія Курило, (вiд читачiв), 10 грудня 2010р. 12:29

Біля НСК "Олімпійський" планують побудувати електропідстанцію, яка має збільшити подачу світла та енергії в центральній частині міста.

Про це на розширеній колегії повідомив технічний дирек... Читати повністю

Бродський: Вірю у скасування печаток і бланків

Єгор Соболєв, Свiдомо, 10 грудня 2010р. 12:18

Ідея ліквідованого Державного комітету у справах регуляторної політики та підприємництва скасувати обов`язковість для підприємців печаток та 456 бланків суворої звітності  буде втілена ур... Читати повністю

Янукович скоротив кількість відомств і урядовців