Майдан прикрасили новорічними гірляндами

Анастасія Власова, (вiд читачiв), 15 грудня 2010р. 20:22

Майдан сьогодні прикрашали до Нового року. На місцях фонтанів встановлювали металеві конструкції, обплутані гірляндами.

Читати повністю

На Майдані відзначали річницю "України без Кучми"

Анастасія Власова, (вiд читачiв), 15 грудня 2010р. 19:37

На Майдані святкували річницю акції "Україна без Кучми".


Організувала зустріч партія УНА-УНСО. 10 рок... Читати повністю

Грип

Маша Землянська, Свiдомо, 15 грудня 2010р. 18:30

Торік кожен шостий киянин перехворів на грип чи на гостре вірусне інфекційне захворювання. 55 мешканців столиці - померли. Найбільше вірус вражав молодих та активних людей. За час епідемії Читати повністю

"Молода команда" не втримала "Київхімволокно"

Наталія Курило, (вiд читачiв), 15 грудня 2010р. 18:28

Апеляційний суд залишив право за територіальною громадою володіти 51% акцій товариства "Київхімволокно".

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії.

Фінансова компанія "Новий рег... Читати повністю

На Московську площу відкрили заїзд з просп Науки

Наталія Курило, (вiд читачiв), 15 грудня 2010р. 18:07

Прем'єр-міністр Микола Азаров заодно зі станціями метро відкрив заїзд на Московську площу з проспекту Науки.

Цей заїзд дозволить водіям прямо з проспекту Науки виїхати на естакаду в напрямк... Читати повністю

Захисники "Театральної" написали листа Попову

Наталія Курило, (вiд читачiв), 15 грудня 2010р. 17:35

Пане Голово КМДА, щоранку, коли Ви в’їжджаєте на подвір’я адміністрації, Ви бачите, як на перехресті вулиць Б.Хмельницького та Пушкінської будується ПАМ’ЯТНИК КОРУПЦІЇ.  Від... Читати повністю

Жителі Голосіївського району дочекалися метро

Наталія Курило, (вiд читачiв), 15 грудня 2010р. 16:40

Чоловічий голос оголошує: "Либідська" відчиняються двері, заходять трохи здивовані люди. Одна жінка здогадується в чому справа і говорить другій:

- Бачиш, "Либідська" вже не кінцева! Це люд... Читати повністю

Тимошенко висунули звинувачення за парникові гази

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 15 грудня 2010р. 16:28

Зранку екс-прем'єра Юлію Тимошенко викликали на допит до Генпрокуратури по справі нецільового використання Кабміном коштів від продажу квот на викиди парникових газів у рамках Кіотського протоколу... Читати повністю

Чому Могилянка воює з Міносвіти

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 грудня 2010р. 15:26

За тиждень під зверненням президента Києво-Могилянської академії Сергія Квіта до президента, голови Верховної Ради і прем’... Читати повністю

МОЗ викинув на вітер 360 млн

Маша Землянська, Свiдомо, 15 грудня 2010р. 13:40

Через те, що Міністерство охорони здоров’я закуповує несертифіковану техніку та обладнання – вони не потрапляють до лікарень. Відтак на складі «Укрмедпостач» зараз без діла... Читати повністю

Судитимуть підривника "хрещеного батька" Ахметова

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 15 грудня 2010р. 12:57

Головне управління з розслідування особливо важливих справ Генпрокуратури передає до суду справу про вбивство президента футбольного клубу "Шахтар" Олександра (Ахата) Брагіна, що вчинили 15 жовтня... Читати повністю

Метро в Голосієво з’їло два тролейбусні маршрути

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 грудня 2010р. 12:48

Через відкриття нових станцій метро «Деміївська», «Голосіївська» та Васильківська» Київпастранс закриє два тролейбусні маршрути і змінить рух решти в Голосіївському ра... Читати повністю

Мерія підтвердила право людей обирати священника

Наталія Курило, (вiд читачiв), 15 грудня 2010р. 10:17

Кияни можуть самі обирати священника чи то Московського, чи то Київського Патріархату для поховання.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії з посиланням на слова заступника управлінн... Читати повністю

Мороз вбив трьох киян

Маша Землянська, Свiдомо, 15 грудня 2010р. 10:10

З початку зими від переохолодження та обмороження постраждали 36 киян. Троє з них померли.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба київського управління з охорони здоров’я... Читати повністю

Затримали ще одного міністра Тимошенко

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 15 грудня 2010р. 10:09

13 грудня порушено кримінальну справу і затримано екс-міністра навколишнього природного середовища Георгія Філіпчука.

Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури.

Читати повністю