Доробили третій вихід зі станції "Голосіївська"

Наталія Курило, (вiд читачiв), 6 січня 2011р. 15:39

В переддень Різдва, 6 січня відкрили третій вихід із станції "Голосіївська" Куренівсько-Червоноармійської лінії метрополітену, який дозволить по підземному пішохідному переходу подолати проспек... Читати повністю

Укрзалізниця додала 38 потягів на різдвяні свята

Наталія Курило, (вiд читачiв), 6 січня 2011р. 15:22

До напопулярніших місць відпочинку на різдвяні свята збільшили кількість потягів.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба Укрзалізниці.

Відтепер додаткові квитки можна придбати до О... Читати повністю

Команда Черновецького обікрала швидкісний трамвай

Наталія Курило, (вiд читачiв), 6 січня 2011р. 14:54

Столична міліція знайшла винних в розкраданні майже 24 мільйонів гривень призначених для реконструкції швидкісного трамваю.

Про це повідомляє прес-служба МВС.

Кримінальну справу п... Читати повністю

Міліція радить одиноким не віддавати квартири

Наталія Курило, (вiд читачiв), 6 січня 2011р. 14:20

В міліції попереджають, що останнього часу почастішали шахрайські випадки заволодінням квартирами.

Про це "Свідомо" повідомила помічниця начальника Дарницького управління міліції Інна Гамал... Читати повністю

Бродський просить зберегти Держпідприємництва

Єгор Соболєв, Свiдомо, 6 січня 2011р. 14:14

Михайло Бродський, голова Державного комітету з питань регуляторної політики та підприємництва, написав Віктору Януковичу листа з проханням зберегти свою організацію як окрему структуру.

У... Читати повністю

У Києві запрацювали лікарняні каси

Маша Землянська, Свiдомо, 6 січня 2011р. 13:58

У банку Київська Русь відкрито рахунок, куди усі, хто бажають стати членом лікарняної каси – спрощеного варіанту страхової медицини, можуть вносити перші внес... Читати повністю

Тимошенко: Кіотські гроші на рахунку Мінприроди

Наталія Курило, (вiд читачiв), 6 січня 2011р. 13:46

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявляє, що до серед матеріалів порушеної проти неї кримінальної справи є документи, які підтверджують наявність коштів, отриманих Україною за Кіотським... Читати повністю

Янукович додав малозабезпеченим дітям грошей

Наталія Курило, (вiд читачiв), 6 січня 2011р. 13:14

Президент Віктор Янукович підписав закон про збільшення соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям.

Цей закон ухвалила Верховна ра... Читати повністю

Батькам надаватимуть відпустку за усиновленння

Наталія Курило, (вiд читачiв), 6 січня 2011р. 12:37

Президент України Віктор Янукович підписав закон, який дозволяє батькам, що всиновили дитину брати відпустку для догляду за нею.

Ві... Читати повністю

МВС та СБУ за кошти Євро-2012 купували автівки

Наталія Курило, (вiд читачiв), 6 січня 2011р. 11:46

Протягом останніх трьох років правоохоронці та силовики витратили 80 мільйонів гривень державних коштів, виділених на підготовку до Євро-2012 на придбання автомобілів, капітальний ремонт відомчих с... Читати повністю

На Різдво киянам обіцяють феєричне свято

Наталія Курило, (вiд читачiв), 6 січня 2011р. 10:22

У п'ятницю, 7 січня на Майдані Незалежності з боку Михайлівської вулиці на зведеній у вигляді вертепу сцені відбудеться велике Різдвяне свято "Христос Народився! Славімо Його!", яке розпочнетьс... Читати повністю

Нацбанк випустив монету з котом

Наталія Курило, (вiд читачiв), 6 січня 2011р. 9:36

Нацбанк випустив монету номіналом 5 гривень з зображенням кота.

Про це повідомляє прес-служба Нацбанку.... Читати повністю

6 томів справи Жовтневої лікарні загубилася в суді

Наталія Курило, (вiд читачiв), 6 січня 2011р. 9:17

Захисникам Жовтневої лікарні не дозволяють ознайомитися з постановою Вищого Господарського суду, який скасував заборону "Житло-буду" звести 1... Читати повністю

Як суд залишив Луценка за гратами

Єгор Соболєв, Свiдомо, 5 січня 2011р. 18:55

- Я внизу гуляю, а караульний наверху ходить, скрипить снігом, а потім каже: "Вітальїч!" "А?" "Не того директора обрали у 2004-ому", - Юрій Луценко переповідає з клітки про своє життя у  Лук`я... Читати повністю

Підрив пам'ятника Сталіну - тепер теракт

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 5 січня 2011р. 17:50

Прокуратура Запорізької області перекваліфікувала вибух бюста Йосипа Сталіна на теракт.

Про повідомляє прес-служба відомства.

"... Читати повністю