МОН змінило програми тестів в школах під Табачника

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 грудня 2010р. 10:35

Міністерство освіти і науки, молоді і спорту змінило програму тесту в школах з історії України.

Це випливає з наказу Міністерства, розміщеного на с... Читати повністю

Регіонали просять пільги для собору на Либідській

Наталія Курило, (вiд читачiв), 14 грудня 2010р. 9:29

Депутати від Партії Регіонів Олександр Єдін і Михайло Зубець пропонують звільнити від податків пожертви на будівництво православного собору для Московського патріархату на "Либідській".

... Читати повністю

Депутати планують "налітати" на 188 мільйонів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 грудня 2010р. 7:51

Уряд планує підвищити видатки депутатів на авіаперельоти.

Це випливає з проекту бюджету на 2011 рік, як... Читати повністю

Уряд не планує підвищувати стипендії весь 2011-ий

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 грудня 2010р. 7:33

Уряд не планує підвищувати стипендії для студентів.

Це випливає з проекту бюджету на 2011 рік, який передали... Читати повністю

Міліція затримала топ-журналіста як "кавказця"

Єгор Соболєв, Свiдомо, 14 грудня 2010р. 0:09

Міліціонери затримали відомого журналіста Мустафу Найєма як "лицо кавказской национальности".

Як розповіла "Свідомо" ведуча 5 каналу Тетяна Даниленко, близько 22:00 Мустафа зустрів її ... Читати повністю

Янукович таки хоче ліквідувати оптимізаторів-СПД

Наталія Курило, (вiд читачiв), 13 грудня 2010р. 19:21

Президент Віктор Янукович заявив, що треба змінити систему спрощеного оподаткування так, щоб її не використовували для зменшення податків.

"Предметом окремої розмови вже незабаром має стат... Читати повністю

УПЦ (КП): МП виганяє нас з цвинтарів

Наталія Курило, (вiд читачiв), 13 грудня 2010р. 16:52

Священників Київського Патріархату в Московському називають "недійсними".

Про це йдеться на сайті Української православної церкви Київського Патріархату.

"Як стало відомо, керівник... Читати повністю

Чеська влада боїться відпускати Данилишина

Наталія Курило, (вiд читачiв), 13 грудня 2010р. 16:28

Чеська влада боїться що затриманий український екс-міністр економіки Богдан Данилишин втече з Чехії, тому міський суд Праги відмовив йому у п... Читати повністю

Головна ялинка на Майдані засяє раніше

Наталія Курило, (вiд читачiв), 13 грудня 2010р. 15:27

В п'ятницю, о п'ятій вечора на Майдані Незалежності засяє головна новорічна ялинка.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії.

Раніше анонсували її відкриття лише 24 грудня.

... Читати повністю

Киянам можуть зменшити на 40% тарифи за компослуги

Наталія Курило, (вiд читачiв), 13 грудня 2010р. 14:58

Шевченківський районний суд Києва підтвердив незаконність підвищення комунальних тарифів, котрі діяли у столиці починаючи з листопада 2009 року.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба Блок... Читати повністю

Київським діабетикам може знову бракувати інсуліну

Маша Землянська, Свiдомо, 13 грудня 2010р. 13:53

Попри обіцянки керівниці головного управління з охорони здоров’я Раїси Моїсеєнко, що безкоштовного інсуліну для хворих на діабет киян вистачить до лютогоЧитати повністю

Розсипалась справа проти екс-міністра Тимошенко

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 13 грудня 2010р. 13:28

Шевченківський районний суд Києва зняв звинувачення з екс-міністра регіонального розвитку і будівництва Василя Куйбіди.

Про це повідомляє прес... Читати повністю

Британці винайшли універсальну вакцину проти грипу

Маша Землянська, Свiдомо, 13 грудня 2010р. 12:17

Компанія SEEK, що у Лондоні, розробила нову універсальну вакцину, яка захищає одразу від усіх вірусів грипу, в тому числі свинячого та пташиного. Учені також обіцяють, що імунітет зберігатиметься п... Читати повністю

Янукович хоче пом`якшити антикорупційний закон