Моральність українців більше не контролюватимуть

Максим Опанасенко, Свiдомо, 10 грудня 2010р. 13:01

Президент ліквідував Національну комісію з питань суспільної моралі.

Про це йдеться в указі "Про оптимізацію системи... Читати повністю

Інститут нацпам'яті віддали Азарову

Максим Опанасенко, Свiдомо, 10 грудня 2010р. 13:00

Президент ліквідував Інститут національної пам'яті, створений екс-президентом Віктором Ющенком у 2006 році для дослідження і створення правдивої історії України. Він, як державний орган, мав розсек... Читати повністю

Всьому світу радять експрес-тест на туберкульоз

Маша Землянська, Свiдомо, 10 грудня 2010р. 12:39

Розроблений британським Агентством захисту здоров’я гіперчутливий тест, який дозволяє виявляти бактерію туберкульозу трохи більше як за півтори години,... Читати повністю

Вчені звання тепер присвоюватиме Табачник

Максим Опанасенко, Свiдомо, 10 грудня 2010р. 12:35

Президент Віктор Янукович ліквідував Вищу атестаційну комісію.

Про це йдеться в указі "Про оптимізацію системи центральних орг... Читати повністю

Нова підстанція має дати більше світла центру

Наталія Курило, (вiд читачiв), 10 грудня 2010р. 12:29

Біля НСК "Олімпійський" планують побудувати електропідстанцію, яка має збільшити подачу світла та енергії в центральній частині міста.

Про це на розширеній колегії повідомив технічний дирек... Читати повністю

Бродський: Вірю у скасування печаток і бланків

Єгор Соболєв, Свiдомо, 10 грудня 2010р. 12:18

Ідея ліквідованого Державного комітету у справах регуляторної політики та підприємництва скасувати обов`язковість для підприємців печаток та 456 бланків суворої звітності  буде втілена ур... Читати повністю

Янукович скоротив кількість відомств і урядовців

Маша Землянська, Свiдомо, 10 грудня 2010р. 10:06

Президент Віктор Янукович об`єднав міністерства, державні комітети, служби та агенції так, що зі 112 органів центрально... Читати повністю

"Республіканський стадіон" стане "Олімпійською"

Наталія Курило, (вiд читачiв), 9 грудня 2010р. 17:59

Комісія Київської міської адміністрації з питань перейменувань планує змінити назву станції метрополітену "Республіканський стадіон" на "Олімпійська".

Про це "Свідомо" повідомила прес-служб... Читати повністю

МОН забороняє докторантуру в Могилянці

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 грудня 2010р. 17:21

Міністерство освіти забороняє Києво-Могилянській академії готувати докторів філософії і тестувати вступників на знання англійської мови.

Про це на прес-конференції заявив президент академії... Читати повністю

Підприємці звинувачують міліцію у викраденні речей

Наталія Курило, (вiд читачiв), 9 грудня 2010р. 17:00

Організатори акцій протесту підприємців проти Податкового кодексу на Майдані Незалежності звинувачують працівників міліції, які приймали участь у Читати повністю

Донорів кісткового мозку так і не побільшало

Маша Землянська, Свiдомо, 9 грудня 2010р. 16:44

Попри обіцянки, що у жовтні активно розпочнеться пошук потенційних донорів для Читати повністю

В суботу по Хрещатику пройде акція "АнтиЙолка"

Наталія Курило, (вiд читачiв), 9 грудня 2010р. 16:15

11 листопада  в День захисту прав людини активісти закликають всіх прийти о 12:30 на Майдан Нез... Читати повністю

Уряд хоче дати 2,7 млрд гривень на розробку ліків

Маша Землянська, Свiдомо, 9 грудня 2010р. 15:33

Кабінет міністрів планує дати фармацевтам 2,7 мільярдів гривень на розробку нових ліків проти інфекцій, діабету та ураження нирок. Причому з бюджету на це планують виділити 1,2 мільярди, решту грош... Читати повністю

На Київщину поставили краматорського прокурора

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 9 грудня 2010р. 15:10

Віктор Пшонка представив нового керівника Київської обласної прокуратури - Михайла Витязя.

<... Читати повністю

24 грудня запалять ялинку на Майдані Незалежності

Наталія Курило, (вiд читачiв), 9 грудня 2010р. 14:13

24 грудня у столиці відбудеться запалення головної ялинки країни на Майдані Незалежності та новорічних ялинок у районах міста.

Також мерія Читати повністю