Янукович призначив скорочених міністрів замами

Наталія Курило, (вiд читачiв), 24 грудня 2010р. 9:23

З 23 грудня Дмитро Колєсніков очолює Державне агентство України з управління державними корпоративними правами та майном.

Так вирі... Читати повністю

МОН вирішило в які числа писати тестування в школі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 грудня 2010р. 9:20

Тестування в школах в наступному році почнеться на два тижні раніше, ніж минулоріч.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба Українського центру якості освіти, котрий займається тестуванням... Читати повністю

Мерія планує прибрати 90 літніх майданчиків

Наталія Курило, (вiд читачiв), 24 грудня 2010р. 8:51

Найближчим часом столична влада демонтує 90 літніх майданчиків, які були встановлені без дозвільної документації.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії.

"Щороку Головне упр... Читати повністю

Депутати продовжують роздавати землі

Наталія Курило, (вiд читачiв), 23 грудня 2010р. 19:30

На поточній сесії депутати Київради роздавали землю державним і приватним підприємствам, лише одне питання у них викликало дискусію.

Це виділення землі релігійній громаді віри євангельської... Читати повністю

Як судять "мисливця на людей"

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 23 грудня 2010р. 18:59

З найближчої до клітки Лозінського лави найзручніше спіймати момент, коли екс-депутат і можливо жорстокий вбивця подивиться в камеру. Наводжу об'єктив і раптом його погляд зупиняється на мені. Лозі... Читати повністю

На Святошино збудують центр відпочинку для водіїв

Наталія Курило, (вiд читачiв), 23 грудня 2010р. 18:32

Депутати одним рішенням внесли зміни до Генплану, змінивши призначення ділянки на перетині вулиці Героїв Космосу та проспекту 50-річчя Жовтня з зеленими насадженнями на таке, що можна забудувати ав... Читати повністю

На свята кияни легше доберуться до лижного курорту

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 грудня 2010р. 18:00

З 24 грудня до 14 березня кияни зможуть напряму потрапити у Ворохту залізницею.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба Південно-Західної залізниці.

Відбувати з Києва у... Читати повністю

Мешканці Старонаводницької отримали свій сквер

Наталія Курило, (вiд читачiв), 23 грудня 2010р. 17:35

Мешканці Старонаводницької, що в Печерському районі отримали право користуватися облаштованим ними сквером.

Вони його створили для свого користування, а в жовтні Київрада виділила цю ділянк... Читати повністю

За два роки Україні обіцяють сімейних лікарів

Маша Землянська, Свiдомо, 23 грудня 2010р. 17:17

За два роки українців обслуговуватимуть сімейні лікарі, а поліклініки перетворяться на спеціалізовані діагностичні центри.

Про це заявила заступниця глави адміністрації президента Ірина Акі... Читати повністю

Забудовник Прорізної вимагає у мерії свої гроші

Наталія Курило, (вiд читачiв), 23 грудня 2010р. 16:45

Підприємство "Парус", якому заборонили будувати ресторан на перетині Пушкінської та Прорізної вимагає грошей у мерії.

Тоді підприємство розр... Читати повністю

Журналіст написав оду Йолці

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 грудня 2010р. 16:24

Керівник київської медіапрофспілки, відомий журналіст і блоггер Юрій Луканов присвятив бійці у Верховній Раді і президентському Читати повністю

У суботу акція проти будівництва на "Театральній"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 грудня 2010р. 14:31

У суботу, 25 грудня мешканці будинків біля метро "Театральної" проведуть пікет проти забудови території біля Академічного театру Лесі Українки, котре може призвести до катастрофи на метро "Театраль... Читати повністю

Київрада заборонила пиво і сигарети в кіосках

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 грудня 2010р. 14:18

З 31 березня в київських кіосках, ларьках і палатках вже не продаватимуть алкоголь, сигарети та пиво.

За відповідну заборону проголосувала більшість депепутатів Київради з Блоку Черновецько... Читати повністю

Янукович хоче забрати виділення землі у сільрад

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 грудня 2010р. 13:59

Президент пропонує передати право розпоряджатися землями від сільських і селищних рад до місцевих райдержадміністрацій, які напряму призначаються президентом.

Про це на брифінгу заявив заст... Читати повністю

Захист Лозінського: вбитий був під кайфом

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 23 грудня 2010р. 13:24

Зранку на черговому засідання суду захисник Віктора Лозінського заявив ще п’ять клопотань, в тому числі і щодо проведення наркологічної експертизи останків загиблого Валерія Олійника.

Читати повністю