Захисники скверів кличуть під мерію в суботу

Наталія Курило, (вiд читачiв), 9 грудня 2010р. 9:47

11 грудня на 11:30 активісти "Захисти старий Київ" запрошують всіх на Хрещатик, 36 приєднатися до акції протесту проти фінансування будівництва Свято-... Читати повністю

Мерія купила на 2 млн. статей та ефірів про себе

Наталія Курило, (вiд читачiв), 8 грудня 2010р. 17:01

Український медіа Холдинг до якого входять українські версії "Forbes", "Комсомольська правда", "Аргументи та Факти", радіостанції "ЄвропаПл... Читати повністю

Грип до Києва прийде після свят

Маша Землянська, Свiдомо, 8 грудня 2010р. 16:07

Попри прогнози Міністерства охорони здоров’я, що сезонний грип цього року розпочнеться раніше ніж зазвичай, масово хворіти українці так і не почали. Тому т... Читати повністю

Тест з англійської для школярів все ж спростили

Максим Опанасенко, Свiдомо, 8 грудня 2010р. 15:52

Тестування в школах з англійської мови у наступному році стане простішим.

Це випливає з програми тестування-2011, котра є на сайті Українського ц... Читати повністю

Міліція просить упізнати дорожніх аферистів

Наталія Курило, (вiд читачiв), 8 грудня 2010р. 15:46

Міліція просить упізнати підозрюваних в 10 навмисних ДТП і вимаганнях грошей.

Молодики діяли за продуманою схемою. Вибирали водія на... Читати повністю

Російський Анаферон визнали ефективним проти грипу

Маша Землянська, Свiдомо, 8 грудня 2010р. 15:18

Російський гомеопатичний препарат Анаферон визнали ефективним у боротьбі з вірусами. Дослідження у французькій вірусній лабораторії показало, що він вдесятеро ефективніше захищає від грипу та засту... Читати повністю

Мерія спростовує план заробляти на бюветах

Наталія Курило, (вiд читачiв), 8 грудня 2010р. 15:10

На відкритті нової водопровідної магістралі, що повинна забезпечити безперебійну подачу води в центральній частині міста начальник Головного комунального управління Київської міської адміністрації... Читати повністю

Вбивство Гонгадзе вже ніби не замовне

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 8 грудня 2010р. 12:32

Зі звинувачення Олексію Пукачу - ймовірному виконавцю вбивства Георгія Гонгадзе - зникла стаття про замовне вбивство.

Як заявив "Свідомо" адвокат матері Георгія Лесі Гонгадзе Андрій Федур,... Читати повністю

Укрзалізниця пропонує на Новий рік вагон-люкс

Максим Опанасенко, Свiдомо, 8 грудня 2010р. 12:18

Укрзалізниця на новорічні свята покататися у вагонах-готелях.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба залізниці.

Вже зараз на свята можна замовити вагон-салон, що розрах... Читати повністю

Вийшов ролик проти пудрення мізків ТБ (відео)

Максим Опанасенко, Свiдомо, 8 грудня 2010р. 12:01

З'явився відеоролик, котрий попереджає українських громадян про неякісну інформацію на вітчизняному телебаченні і про необхідність критично ставитися до неї.

Його створила Читати повністю

Організатор протестів підприємців: ми повернемося

Єгор Соболєв, Свiдомо, 8 грудня 2010р. 11:38

Один з двох ключових організаторів протестів підприємців проти Податкового кодексу Олександр Данилюк агітуватиме людей в регіонах, щоб у січні зібрати масштабні протести у Києві.

Він заявив... Читати повністю

Суддя дозволив знести табір на Майдані через Йолку

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 8 грудня 2010р. 11:36

Суддя Окружного адміністративного суду Києва Ігор Смолій дозволив знести табір підприємців на Майдані Незалежності, посл... Читати повністю

Зубні щітки викликають артрит, рушники – запалення

Маша Землянська, Свiдомо, 8 грудня 2010р. 11:14

Шукаючи найбільші джерела інфекцій в звичайних квартирах, дослідники Манчестерського університету, виявили, що зубні щітки викликають артрит, а рушники – запалення шкіри.

Висновки екс... Читати повністю

Мерія повідомила де можна придбати дешеві ялинки

Наталія Курило, (вiд читачiв), 8 грудня 2010р. 9:23

З 10 грудня можна буде придбати ялинки на спеціальних майданчиках.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії.

"Вартість вічнозелених дерев буде аналогічною минулорічним цінам. Н... Читати повністю

Як у Мамаєвій Слободі долю закликали

Анастасія Власова, (вiд читачiв), 8 грудня 2010р. 1:22

В день Святої Великомучениці Катерина в козацькому селищі Мамаєва Слобода влаштували вечорниці. 7 грудня також вважається днем дівочої долі. В цей день дівчатам раніше було прийнято "закликати свою... Читати повністю