Вийшов ролик проти пудрення мізків ТБ (відео)

Максим Опанасенко, Свiдомо, 8 грудня 2010р. 12:01

З'явився відеоролик, котрий попереджає українських громадян про неякісну інформацію на вітчизняному телебаченні і про необхідність критично ставитися до неї.

Його створила Читати повністю

Організатор протестів підприємців: ми повернемося

Єгор Соболєв, Свiдомо, 8 грудня 2010р. 11:38

Один з двох ключових організаторів протестів підприємців проти Податкового кодексу Олександр Данилюк агітуватиме людей в регіонах, щоб у січні зібрати масштабні протести у Києві.

Він заявив... Читати повністю

Суддя дозволив знести табір на Майдані через Йолку

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 8 грудня 2010р. 11:36

Суддя Окружного адміністративного суду Києва Ігор Смолій дозволив знести табір підприємців на Майдані Незалежності, посл... Читати повністю

Зубні щітки викликають артрит, рушники – запалення

Маша Землянська, Свiдомо, 8 грудня 2010р. 11:14

Шукаючи найбільші джерела інфекцій в звичайних квартирах, дослідники Манчестерського університету, виявили, що зубні щітки викликають артрит, а рушники – запалення шкіри.

Висновки екс... Читати повністю

Мерія повідомила де можна придбати дешеві ялинки

Наталія Курило, (вiд читачiв), 8 грудня 2010р. 9:23

З 10 грудня можна буде придбати ялинки на спеціальних майданчиках.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії.

"Вартість вічнозелених дерев буде аналогічною минулорічним цінам. Н... Читати повністю

Як у Мамаєвій Слободі долю закликали

Анастасія Власова, (вiд читачiв), 8 грудня 2010р. 1:22

В день Святої Великомучениці Катерина в козацькому селищі Мамаєва Слобода влаштували вечорниці. 7 грудня також вважається днем дівочої долі. В цей день дівчатам раніше було прийнято "закликати свою... Читати повністю

Міноборони пропонує забирати в армію до 2025-го

Єгор Соболєв, Свiдомо, 7 грудня 2010р. 17:31

Міністерство оборони пропонує відкласти створення професійних Збройних Сил, в яких служитимуть лише за контрактом, до 2025 року.

Про це розповів директор Департаменту воєнної політики та ст... Читати повністю

Винагороди нашим співакам дадуть Польша і Росія

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 грудня 2010р. 16:50

Українські виконавці отримуватимуть винагороду за використання своїх фонограм від Польші і Росії.

Відпов... Читати повністю

Влаштуватись викладачем у виші стане складніше

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 грудня 2010р. 14:56

Міносвіти оприлюднило проект наказу про заміщення вакантних посад в університетах.

Він розміщений на сайті Міністерства для громадськог... Читати повністю

Лікарняні каси не покриють грип та венерологію

Маша Землянська, Свiдомо, 7 грудня 2010р. 14:56

Головне київське управління охорони здоров’я визначило перелік хвороб, які покриватимуть лікарняні каси – спрощений варіант страхової медицини. Відтак у Вас безкоштовно приймуть пологи,... Читати повністю

Попов: "Проблем з газопостачанням більше не буде"

Наталія Курило, (вiд читачiв), 7 грудня 2010р. 14:37

В понеділок Київська міська адміністрація розрахувалася з "Київенерго", виплативши останні 500 мільйонів гривень із загальної суми заборгованості в 2 мільярди.

Про це заявив голова КМДА О... Читати повністю

Заарештували засновника "Wikileaks"

Наталія Курило, (вiд читачiв), 7 грудня 2010р. 13:18

Засновника Wikileaks Джуліана Ассанжа затримала британська поліція за підозрою у сексуальному насильстві.

Про це повідомляє "Телекр... Читати повністю

На заводі "Енергія" виявили радіоактивне сміття

Наталія Курило, (вiд читачiв), 7 грудня 2010р. 13:18

В одному зі сміттєвозів, що заїхав на завод "Енергія" зафіксували рівень радіації 49,1 мікрорентген на годину проти допустимих 30.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба "Київенерго".

... Читати повністю

Кабмін хоче контролювати ціну на гречку

Наталія Курило, (вiд читачiв), 7 грудня 2010р. 12:44

З 1 січня по 30 серпня 2011 року буде регулюватися ціна на гречку.

Про це йдеться у постанові Кабінету Міністрів, яка передбачає включ... Читати повністю

При зіткненні двох автівок постраждали 3 пішохода

Наталія Курило, (вiд читачiв), 7 грудня 2010р. 12:17

В понеділок, на перехресті вулиць Харківське шосе - Кунанбаєва на трьох пішоходів наїхали дві автівки.

Про це на своєму сайті повідомляє прес-служба до... Читати повністю