Міноборони пропонує забирати в армію до 2025-го

Єгор Соболєв, Свiдомо, 7 грудня 2010р. 17:31

Міністерство оборони пропонує відкласти створення професійних Збройних Сил, в яких служитимуть лише за контрактом, до 2025 року.

Про це розповів директор Департаменту воєнної політики та ст... Читати повністю

Винагороди нашим співакам дадуть Польша і Росія

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 грудня 2010р. 16:50

Українські виконавці отримуватимуть винагороду за використання своїх фонограм від Польші і Росії.

Відпов... Читати повністю

Влаштуватись викладачем у виші стане складніше

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 грудня 2010р. 14:56

Міносвіти оприлюднило проект наказу про заміщення вакантних посад в університетах.

Він розміщений на сайті Міністерства для громадськог... Читати повністю

Лікарняні каси не покриють грип та венерологію

Маша Землянська, Свiдомо, 7 грудня 2010р. 14:56

Головне київське управління охорони здоров’я визначило перелік хвороб, які покриватимуть лікарняні каси – спрощений варіант страхової медицини. Відтак у Вас безкоштовно приймуть пологи,... Читати повністю

Попов: "Проблем з газопостачанням більше не буде"

Наталія Курило, (вiд читачiв), 7 грудня 2010р. 14:37

В понеділок Київська міська адміністрація розрахувалася з "Київенерго", виплативши останні 500 мільйонів гривень із загальної суми заборгованості в 2 мільярди.

Про це заявив голова КМДА О... Читати повністю

Заарештували засновника "Wikileaks"

Наталія Курило, (вiд читачiв), 7 грудня 2010р. 13:18

Засновника Wikileaks Джуліана Ассанжа затримала британська поліція за підозрою у сексуальному насильстві.

Про це повідомляє "Телекр... Читати повністю

На заводі "Енергія" виявили радіоактивне сміття

Наталія Курило, (вiд читачiв), 7 грудня 2010р. 13:18

В одному зі сміттєвозів, що заїхав на завод "Енергія" зафіксували рівень радіації 49,1 мікрорентген на годину проти допустимих 30.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба "Київенерго".

... Читати повністю

Кабмін хоче контролювати ціну на гречку

Наталія Курило, (вiд читачiв), 7 грудня 2010р. 12:44

З 1 січня по 30 серпня 2011 року буде регулюватися ціна на гречку.

Про це йдеться у постанові Кабінету Міністрів, яка передбачає включ... Читати повністю

При зіткненні двох автівок постраждали 3 пішохода

Наталія Курило, (вiд читачiв), 7 грудня 2010р. 12:17

В понеділок, на перехресті вулиць Харківське шосе - Кунанбаєва на трьох пішоходів наїхали дві автівки.

Про це на своєму сайті повідомляє прес-служба до... Читати повністю

Громадян запрошують до Міністерства ЖКГ

Наталія Курило, (вiд читачiв), 7 грудня 2010р. 11:47

12 січня 2011 року ініціативна група Міністерства житлово-комунального планує на у... Читати повністю

Холера вже на курортах Домінікани

Маша Землянська, Свiдомо, 7 грудня 2010р. 10:17

У Домініканській республіці підтверджено 20 випадків зараження холерою, епідемія якої оголошена у сусідній популярному курорту Гаїті.

Про Читати повністю

Закрили дві станції швидкісного трамвая

Наталія Курило, (вiд читачiв), 7 грудня 2010р. 9:54

з 7 по 31 грудня швидкісний трамвай не зупинятиметься на "Героїв Севастополя" і "Польова".

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба "Київпастранс".

"Зараз там проводять реконструкцію... Читати повністю

"Молода команда" хоче повернути "Київгаз"

Наталія Курило, (вiд читачiв), 7 грудня 2010р. 9:32

Фінансова компанія "Новий регіон" в якої забрали 28,64% акцій "Київгазу" намагалися повернути їх в апеляційному суді.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії.

Натомість Київсь... Читати повністю

Попов обіцяє двірникам 4 мільйони

Наталія Курило, (вiд читачiв), 7 грудня 2010р. 9:08

Голова Київської міськадміністрації Олександр Попов пообіцяв двірникам виплатити 4 мільйони гривень матеріальної допомоги.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії.

"Праця двір... Читати повністю

Запроваджено податок на житло і збільшено на дохід

Єгор Соболєв, Свiдомо, 7 грудня 2010р. 0:26

Віктор Янукович підписав ухвалений Верховною Радою Податковий кодекс, що дозволяє документу набути чинності.

Кодекс зберігає для вс... Читати повністю