Попов пообіцяв витратити церковні 11 млн на мережі

Наталія Курило, (вiд читачiв), 29 грудня 2010р. 16:02

11 млн. гривень, які Київрада нібито виділила для будівництва Свято-Воскресенського кафедрального собору УПЦ (МП) біля станції метро "Либідська" підуть на проведення інженерних мереж.

Про ц... Читати повністю

Секс до шлюбу руйнує стосунки

Маша Землянська, Свiдомо, 29 грудня 2010р. 15:23

Подружні пари, які уникали інтимної близькості до весілля, майже на чверть стабільніші за тих, хто кохався до шлюбу. До того ж, за даними Американської психологічної асоціації, яка аналізувала житт... Читати повністю

МЗС вимагає у Білорусі звільнити українців

Христина Заник, (вiд читачiв), 29 грудня 2010р. 15:15

Перший заступник Міністра закордонних справ України Руслан Демченко закликав білоруського посла Валентина Величко звільнити з-під варти громадян України, які до цього часу перебувають під арештом.<... Читати повністю

Комендант Майдану підприємців не під конвоєм

Єгор Соболєв, Свiдомо, 29 грудня 2010р. 15:09

Сергія Мельниченка, одного з ключових організаторів протестів підприємців проти Податкового кодексу, немає в лікарні, де його начебто має зат... Читати повністю

Луценку пред'явили звинувачення по отруєнню Ющенка

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 29 грудня 2010р. 15:04

Екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка офіційно звинуватили по кримінальній справі про отруєння Ющенка.

Про це повідомляє прес-служба "Народної самооборони".

Як повідомив адвока... Читати повністю

Міжнародні авіарейси затримуються

Христина Заник, (вiд читачiв), 29 грудня 2010р. 14:59

Станом на14:26 затримується виконання міжнародних рейсів на Пекін, Москву, Нью-Йорк, Торонто, Бангкок, Варшаву у міжнародному аеропорту "Бориспіль".

Всього близько десяти міжнародних авіаре... Читати повністю

Містобудівна рада: знести центр над "Театральною"

Наталія Курило, (вiд читачiв), 29 грудня 2010р. 14:47

Фото Тимура Ібраїмова з останнього протесту проти цього будівництва

Члени містобудівної ради, до яких звернувся голова міськадміністрації Олександр Попов переважною більшістю голос... Читати повністю

На Бесарабці знову важче дихати

Маша Землянська, Свiдомо, 29 грудня 2010р. 14:39

Рівень забрудності повітря на Бессарабській площі знову перетнув критичну позначку. Формальдегіду, який шкодить легеням та очам, у листопаді тут було удвічі більше за норму.

Натомість, Читати повністю

Нового міністра МОЗ підперли донецьким заступником

Маша Землянська, Свiдомо, 29 грудня 2010р. 13:25

Іллі Ємцю, якого тиждень тому Віктор Янукович призначив новим міністром охорони здоров’я, вже підібрали першого заступника. Читати повністю

БЮТівців визнали побитими недержавними діячами

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 29 грудня 2010р. 12:51

Судмедекспертиза визнала, що депутати-БЮТівці отримали 16 грудня в Верховній Раді легкі тілесні ушкодження, але Читати повністю

Стати магістром можна буде не скрізь

Максим Опанасенко, Свiдомо, 29 грудня 2010р. 12:04

З наступного року вступати на навчання на магістратуру можна буде не в усі університети, а лише в ті, які Міносвіти вважатиме компетентними.

Про це «Свідомо» повідомила прес-слу... Читати повністю

Вирубувати дерева у Києві більше не можна

Христина Заник, (вiд читачiв), 29 грудня 2010р. 11:54

Президент Віктор Янукович підписав закон, який забороняє вирубувати зелені насадження в Києві.

Він... Читати повністю

Працівник метро загинув під ескалатором

Христина Заник, (вiд читачiв), 29 грудня 2010р. 11:18

Працівник метрополітену загинув під час проведення ремонтних робіт на станції "Лук'янівська" вчора о 17:10. 

Про це повідомляє Київський метрополітен... Читати повністю

Чи виконали аптеки обіцянку знизити ціни

Христина Заник, (вiд читачiв), 29 грудня 2010р. 9:38

"Лікарські засоби в столичних аптеках будуть дешевшими", - оголосила мерія 2 грудня. В цей день аптеки пообіцяли не набавляти до ціни ліків більше 20%. Мерія розповсюдила фото, як голова міської ад... Читати повністю

Знайшли винних у пошкодженні плитки на Майдані

Наталія Курило, (вiд читачiв), 29 грудня 2010р. 8:49

У вівторок пізно ввечері суд виніс рішення щодо арешту трьох активістів податкового Майдану.

Про це "Українській правді" повідомив координатор акції протесту проти Податкового кодексу Олекс... Читати повністю