Азаров згадав про великі пенсії посадовців

Ольга Мамишева, (вiд читачiв), 6 грудня 2010р. 19:57

Прем’єр-міністр Микола Азаров доручив Пенсійному фонду з Міністерством фінансів підготуват... Читати повністю

Янукович доручив допомогти жителям гуртожитків

Наталія Курило, (вiд читачiв), 6 грудня 2010р. 19:09

Президент Віктор Янукович доручив прем’єр-міністру  Миколі Азарову та головам обласних та міських адміністрацій до кінця року до... Читати повністю

Організатори акцій на Майдані свідчать в міліції

Наталія Курило, (вiд читачiв), 6 грудня 2010р. 17:41

Двоє організаторів акцій протесту проти Податковго кодексу, що відбувалися на Майдані Незалежності, проходять як свідки в порушеній кримінальній справі.

"Мене вже третій раз викликають на д... Читати повністю

За перехід залізничних колій збільшили штраф в 10

Наталія Курило, (вiд читачiв), 6 грудня 2010р. 16:37

Верховна Рада ухвалила закон згідно якого збільшили штрафи за порушення правил на залізничних переїздах.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба залізниці.

Закон передбачає збільшен... Читати повністю

Частина підприємців стала під партійні прапори

Наталія Курило, (вiд читачiв), 6 грудня 2010р. 15:59

фото Насті Власової

На Європейський площі відбувся мітинг за участі активістів двох головних центрів, що організували протести підприємців  проти Податкового кодексу на Майдан... Читати повністю

У вівторок та четвер МОЗ прийме скарги на лікарів

Маша Землянська, Свiдомо, 6 грудня 2010р. 15:12

Якщо Ви маєте претензії до лікарів чи хочете на них поскаржитися – прийдіть у вівторок чи четвер до громадської приймальні Міністерства охорони здоров’я. У ці дні там безкоштовно прийма... Читати повністю

Майкрософт заманює безкоштовними програмами

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 грудня 2010р. 14:39

Гігант програмного забезпечення Майкрософт запустив соціальну анти-піратську кампанію в Україні.

Спочатку, компанія запустила на телебаченні ролик, в якому сім’я приходить в магазин з... Читати повністю

Замість табору підприємців на Майдані дитмайданчик

Наталія Курило, (вiд читачiв), 6 грудня 2010р. 14:39

На місці табору підприємців, який знесли перед світанком 3 грудня, на Майдані Незалежності встановлюють дитячий майданчик.

Читати повністю

У поліклініках з'явилися платні вакцини від грипу

Маша Землянська, Свiдомо, 6 грудня 2010р. 14:24

В одинадцяти київських поліклініках з’явилися вакцини проти грипу, обіцяні столиці ще два тижні тому. Щоправда попри заяви Головного управління охорони здоров’я, безкоштовно нікого так... Читати повністю

До Євро-2012 хочуть ввести проїзний за 18-25 євро

Наталія Курило, (вiд читачiв), 6 грудня 2010р. 13:17

Усі чотири українські міста-господарі Євро-2012 повинні ввести єдиний проїзний квиток для міського транспорту.

Про це йдеться на сайті Читати повністю

ГПУ завершила справу Пукача і обіцяє продовження

Наталія Курило, (вiд читачiв), 6 грудня 2010р. 13:03

Генеральна прокуратура передала до суду справу Олексія Пукача, якого звинувачують у вбивстві журналіста Георгія Гонгадзе.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба Генеральної прокуратури.Читати повністю

Як оркестр Збройні Сили з річницею вітав

Анастасія Власова, (вiд читачiв), 6 грудня 2010р. 12:27

З нагоди 19-ї річниці Збройних Сил України на Майдані Незалежності відбулася акція “Ранкове музичне вітання захисникам Вітчизни” за участю зведеного оркестру гарнізону міста Києва.

... Читати повністю

Учені звинувачують у зрадах – генетику

Маша Землянська, Свiдомо, 6 грудня 2010р. 12:07

Науковий відділ еволюції та здоров’я університету у Бінгемтоні довів зв’язок між схильністю до сексу на одну ніч та генетикою.

Результати цього дослідження опубліковані Читати повністю

FEMEN зустріне вболівальників Блядком і Блядеком

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 грудня 2010р. 11:52

Жіночий рух FEMEN презентував альтернативний варіант талісманів до Євро-2012.

Про це «Свідомо» повідомили організатори.

Почали дівчата з того, що переробили назву компан... Читати повністю

Янукович звільнив розробницю Податкового кодексу

Єгор Соболєв, Свiдомо, 6 грудня 2010р. 11:12

Президент Віктор Янукович звільнив Тетяну Єфименко з посади заступниці міністра фінансів.

В указі говориться, що її звільнено... Читати повністю