Пробне шкільне тестування можна пройти он-лайн

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 грудня 2010р. 17:10

Перевірити свою спроможність скласти тестування в школах тепер можна он-лайн.

На сайті Харківського регіонального центру якості освіти розробники тестів розмістили Читати повністю

МОН: шкільного тесту з права можна не чекати

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 грудня 2010р. 15:30

Тестування з правознавства у школах розробити нереально.

Про це "Свідомо" заявив директор Департаменту вищої освіти Ярослав Болюбаш, відповідаючи на питання "Чому абітурієнти вступають на ю... Читати повністю

МОН: Бюджетників у вишах поменшає на 42%

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 грудня 2010р. 15:07

Наступного року державне замовлення у вищих навчальних закладах може зменшитись на 42%.

Про це на прес-конференції заявив директор Департаменту вищої освіти Ярослав Болюбаш.

"Наступ... Читати повністю

Майдан дозволив знести "підвішений" суддя

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 3 грудня 2010р. 14:34

Рішення про обмеження права на мирне зібрання щодо знесення Майдану прийняв суддя Ігор Смолій, справу про порушення присяги і звільнення яког... Читати повністю

Рада заборонила ГМО та ароматизатори дітям

Маша Землянська, Свiдомо, 3 грудня 2010р. 13:56

Верховна Рада заборонила виробляти та продавати дитяче харчування, яке містить генетично модифіковані організми, ароматизатори та консерванти.

За зміни до Читати повністю

Як дівчина без рук вишиває рушники і робить макіяж

Анастасія Власова, (вiд читачiв), 3 грудня 2010р. 12:00

28-річна Віра Фещук з Тернопільської області народилася без обох рук та з однією ногою коротшою за іншу.

Читати повністю

Попов та Довгий увійшли до Асоціації міст України

Наталія Курило, (вiд читачiв), 3 грудня 2010р. 11:26

Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов та секретар Київради Олесь Довгий увійшли до правління Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування Асоціація міст Укра... Читати повністю

Міліція: було рішення суду демонтувати Майдан

Маша Землянська, Свiдомо, 3 грудня 2010р. 10:36

Речник київської міліції Володимир Поліщук розказав «Свідомо», чому міліція прийшла вночі на Майдан.

- Вчора після ухвалення рішення Окружного адміністративного суду, було зверн... Читати повністю

Вночі міліція розігнала Майдан

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 грудня 2010р. 8:58

Фото - з блогу Мустафи Наєма. Рекомендуємо!

Наметове містечко підприємців, що мітингують на Майдані Незалежнос... Читати повністю

Останні підприємці на Майдані готуються до нападу

Анастасія Власова, (вiд читачiв), 3 грудня 2010р. 1:04

Останні активісти протестів проти Податкового кодексу на Майдані Незалежності готуються до зносу наметового містечка.

Вони провели збори щоб вирішити, чи згортати містечко і проголосували з... Читати повністю

Два забудовника пішли від Кличка

Єгор Соболєв, Свiдомо, 2 грудня 2010р. 23:03

Депутати Київради Лев Парцхаладзе та Андрій Миргородський вийшли з фракції Блока Кличка.

Про це на початку засідання вранці оголосив секретар ради Олесь Довгий.

"Свідомо" дозвонилос... Читати повністю

Адвокат: мораторій на вирубку в Києві - популізм

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 2 грудня 2010р. 18:59

Верховна Рада вранці прийняла Закон про мораторій на вирубку зелених насаджень в Києві в наступні 5 років.

Верховна Рада вранці прийняла Закон про... Читати повністю

Київрада знову віддала сквери під будівництво

Наталія Курило, (вiд читачiв), 2 грудня 2010р. 18:02

Київська рада на черговій сесії виділила земельні ділянки під будівництво церков в зелених зонах міста.

Зокрема:

- релігійній громаді Української Православної Церкви парафії Св... Читати повністю

БЮТ вигнав 7 депутатів за Податковий кодекс

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 грудня 2010р. 17:50

Блок Юлії Тимошенко виключив зі свого складу 7 народних депутатів

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба БЮТ.

Семеро депутатів – Микола Баграєв, Олександр Буряк,... Читати повністю

Рада зберегла єдиний податок

Маша Землянська, Свiдомо, 2 грудня 2010р. 16:45

Верховна Рада залишила єдиний податок для підприємців, ухваливши новий Податковий кодекс з усіма змінами внесеними президентом.

За... Читати повністю