В метрополітені розчепилися вагони

Наталія Курило, (вiд читачiв), 29 листопада 2010р. 19:48

О 15:45 в київському метрополітені в Святошино-Броварській лінії, на наземній дільниці між станціями "Лівобережна” та "Гідропарк” розчепилися третій та четвертий вагони.

Про це... Читати повністю

На Майдані Незалежності ділять владу

Наталія Курило, (вiд читачiв), 29 листопада 2010р. 18:52

Серед підприємців, що на Майдані Незалежності вимагають від президента Віктора Януковича заветувати прийнятий Верховною Радою Податковий кодекс відбувся розкол.

Розбіжності виникли через зм... Читати повністю

Російський МОЗ лякає алкоголіків білочкою (відео)

Маша Землянська, Свiдомо, 29 листопада 2010р. 15:32

В рамках боротьби з алкоголізмом Міністерство здоров'я та соцрозвитку Росії розробило соціальну рекламу, головний герой якої - білочка, символізує білу гарячку.

Те, що Читати повністю

Сімейний лікар немає УЗД, рентгену і лабораторії

Маша Землянська, Свiдомо, 29 листопада 2010р. 14:57

Перша у Києві сімейна амбулаторія, що відкрилася у Дніпровському районі, розрахована на три з половиною тисячі киян. Щоправда лікарям бракує рентгену, УЗД апарату та лабораторії для проведення анал... Читати повністю

Підприємців запрошують до стін Верховної Ради

Наталія Курило, (вiд читачiв), 29 листопада 2010р. 14:18

На Майдані Незалежності керівник Всеукраїнського центру сприяння підприємницької діяльності Олександр Данилюк закликає підприємців йти до стін Верховної Ради, щ... Читати повністю

Кращі українські книжки-2010 - без нових імен

Максим Опанасенко, Свiдомо, 29 листопада 2010р. 14:05

Книжкова премія «Книга року Бі-бі-сі-2010» визначила п'ять кращих українських книжок року.

Про це повідомляється Читати повністю

Більшість учнів не читають книгу з історії взагалі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 29 листопада 2010р. 12:56

Більшість учнів 7-11 класів не користуються підручником з історії взагалі.

Це показало дослідження Європейської дослідницької організації на зам... Читати повністю

Син Герман не хоче бути заступником Балоги

Наталія Курило, (вiд читачiв), 29 листопада 2010р. 11:47

Президент України Віктор Янукович підписав указ про відставку заступника Міністра з надзвичайних ситуацій Миколи Германа.... Читати повністю

Хто за наші гроші труїть собак

Маша Землянська, Свiдомо, 29 листопада 2010р. 11:20

«Три дня назад вышли с трех годичным ретривером на вечернюю прогулку(парк возле ас Дачная). Хорошо погуляли, побросали палку, вернулись домой в половине второго ночи, легли спать... в 4.00 на... Читати повністю

Як кияни зустрічали близнюків Євро-2012

Наталія Курило, (вiд читачiв), 29 листопада 2010р. 11:05

В неділю, у Києві відбулась урочиста презентація талісманів УЄФА Євро-2012, які вже відвідали 7 міст-господарів футбольного чемпіонату і завершають свій промо-тур в українській столиці.

Читати повністю

Підприємців вийшли на Майдан з новою силою

Наталія Курило, (вiд читачiв), 29 листопада 2010р. 9:38

З 09:00 Майдан Незалежності потроху наповняється підприємцями, які вимагають від президента України Віктора Януковича заветувати прийнятий 18 листопада Верховною Радою Податковий Кодекс.

Пр... Читати повністю

Як у "Мамаєвій Слободі" в рукавичку залазили

Анастасія Власова, (вiд читачiв), 28 листопада 2010р. 20:05

32 дитини та 1 дорослий помістилися в рукавичку у "Мамаєвій Слободі", де була розіграна казка про перезаселену рукавичку.

Героїв із зав'язаними очима обирав козак Сергій.Читати повністю

Як вшановували пaм'ять жертв Голодомору

Анастасія Власова, (вiд читачiв), 27 листопада 2010р. 20:14

Тисячі людей прийшли в Києві до пам`ятнику жертвам Голодомору на Михайлівський площі та меморіалу в парку Слави, щоб вшанувати померлих страшною смертю в 1932-33 роках.

Вдень від Арсенально... Читати повністю

На Печерську палав вогонь висотою в 9 поверхів

Наталія Курило, (вiд читачiв), 26 листопада 2010р. 18:04

О 14:30 по вулиці Остапа Вишнів 5а в Печерському районі, з газової труби піднявся стовп вогню висотою в дев'ятиповерховий будинок.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба Міністерства надзв... Читати повністю

Президент дав «Арсеналу» держохоронців

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 листопада 2010р. 17:13

Президент підписав указ про визнання "Мистецького арсеналу"  важливим державним об’єктом і наказав охороняти п... Читати повністю