Адвокат: заборона вирубки в Києві - крок уперед

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 3 грудня 2010р. 19:26

Новий Закон про мораторій на вирубку зелених насаджень - це принаймні невеликий позитивний крок влади.

Про це "Свідомо" заявила адвок... Читати повністю

Янукович: правильно розігнали Майдан - буде Йолка

Наталія Курило, (вiд читачiв), 3 грудня 2010р. 18:22

"Сьогодні в Києві вже встановлюється, на тому місці де вчора стояли палатки пікетувальників...сьогодні вже встановлюється новорічна (затяжна мхатівська пауза) Йолка (намагається щиро посміхатися) і... Читати повністю

Організатори підприємців знову кличуть на Майдан

Наталія Курило, (вiд читачiв), 3 грудня 2010р. 17:51

Однин з двох ключових організаторів протестів підприємців проти Податкового кодексу Олександр Данилюк закликає в понеділок знову зібратися на 09:00.

Всеукраїнський центр сприяння підприємни... Читати повністю

Пробне шкільне тестування можна пройти он-лайн

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 грудня 2010р. 17:10

Перевірити свою спроможність скласти тестування в школах тепер можна он-лайн.

На сайті Харківського регіонального центру якості освіти розробники тестів розмістили Читати повністю

МОН: шкільного тесту з права можна не чекати

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 грудня 2010р. 15:30

Тестування з правознавства у школах розробити нереально.

Про це "Свідомо" заявив директор Департаменту вищої освіти Ярослав Болюбаш, відповідаючи на питання "Чому абітурієнти вступають на ю... Читати повністю

МОН: Бюджетників у вишах поменшає на 42%

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 грудня 2010р. 15:07

Наступного року державне замовлення у вищих навчальних закладах може зменшитись на 42%.

Про це на прес-конференції заявив директор Департаменту вищої освіти Ярослав Болюбаш.

"Наступ... Читати повністю

Майдан дозволив знести "підвішений" суддя

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 3 грудня 2010р. 14:34

Рішення про обмеження права на мирне зібрання щодо знесення Майдану прийняв суддя Ігор Смолій, справу про порушення присяги і звільнення яког... Читати повністю

Рада заборонила ГМО та ароматизатори дітям

Маша Землянська, Свiдомо, 3 грудня 2010р. 13:56

Верховна Рада заборонила виробляти та продавати дитяче харчування, яке містить генетично модифіковані організми, ароматизатори та консерванти.

За зміни до Читати повністю

Як дівчина без рук вишиває рушники і робить макіяж

Анастасія Власова, (вiд читачiв), 3 грудня 2010р. 12:00

28-річна Віра Фещук з Тернопільської області народилася без обох рук та з однією ногою коротшою за іншу.

Читати повністю

Попов та Довгий увійшли до Асоціації міст України

Наталія Курило, (вiд читачiв), 3 грудня 2010р. 11:26

Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов та секретар Київради Олесь Довгий увійшли до правління Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування Асоціація міст Укра... Читати повністю

Міліція: було рішення суду демонтувати Майдан

Маша Землянська, Свiдомо, 3 грудня 2010р. 10:36

Речник київської міліції Володимир Поліщук розказав «Свідомо», чому міліція прийшла вночі на Майдан.

- Вчора після ухвалення рішення Окружного адміністративного суду, було зверн... Читати повністю

Вночі міліція розігнала Майдан

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 грудня 2010р. 8:58

Фото - з блогу Мустафи Наєма. Рекомендуємо!

Наметове містечко підприємців, що мітингують на Майдані Незалежнос... Читати повністю

Останні підприємці на Майдані готуються до нападу

Анастасія Власова, (вiд читачiв), 3 грудня 2010р. 1:04

Останні активісти протестів проти Податкового кодексу на Майдані Незалежності готуються до зносу наметового містечка.

Вони провели збори щоб вирішити, чи згортати містечко і проголосували з... Читати повністю

Два забудовника пішли від Кличка

Єгор Соболєв, Свiдомо, 2 грудня 2010р. 23:03

Депутати Київради Лев Парцхаладзе та Андрій Миргородський вийшли з фракції Блока Кличка.

Про це на початку засідання вранці оголосив секретар ради Олесь Довгий.

"Свідомо" дозвонилос... Читати повністю

Адвокат: мораторій на вирубку в Києві - популізм

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 2 грудня 2010р. 18:59

Верховна Рада вранці прийняла Закон про мораторій на вирубку зелених насаджень в Києві в наступні 5 років.

Верховна Рада вранці прийняла Закон про... Читати повністю