Два забудовника пішли від Кличка

Єгор Соболєв, Свiдомо, 2 грудня 2010р. 23:03

Депутати Київради Лев Парцхаладзе та Андрій Миргородський вийшли з фракції Блока Кличка.

Про це на початку засідання вранці оголосив секретар ради Олесь Довгий.

"Свідомо" дозвонилос... Читати повністю

Адвокат: мораторій на вирубку в Києві - популізм

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 2 грудня 2010р. 18:59

Верховна Рада вранці прийняла Закон про мораторій на вирубку зелених насаджень в Києві в наступні 5 років.

Верховна Рада вранці прийняла Закон про... Читати повністю

Київрада знову віддала сквери під будівництво

Наталія Курило, (вiд читачiв), 2 грудня 2010р. 18:02

Київська рада на черговій сесії виділила земельні ділянки під будівництво церков в зелених зонах міста.

Зокрема:

- релігійній громаді Української Православної Церкви парафії Св... Читати повністю

БЮТ вигнав 7 депутатів за Податковий кодекс

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 грудня 2010р. 17:50

Блок Юлії Тимошенко виключив зі свого складу 7 народних депутатів

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба БЮТ.

Семеро депутатів – Микола Баграєв, Олександр Буряк,... Читати повністю

Рада зберегла єдиний податок

Маша Землянська, Свiдомо, 2 грудня 2010р. 16:45

Верховна Рада залишила єдиний податок для підприємців, ухваливши новий Податковий кодекс з усіма змінами внесеними президентом.

За... Читати повністю

Депутати заборонили приймати каналізаційні кришки

Наталія Курило, (вiд читачiв), 2 грудня 2010р. 16:12

Депутати Київської ради вирішили заборонити пунктам прийому металобрухту приймати каналізаційні кришки. 

За це проголосувало 96 депутатів.

«Це рішення розглядалося сьогод... Читати повністю

Мерія потурбувалася про будинки на проспекті Науки

Наталія Курило, (вiд читачiв), 2 грудня 2010р. 15:16

Київська рада виділила 520 тисяч гривень на те, щоб комунальне підприємство "Житловик" придбав 287 тонн твердого вугілля та розрахувався з боргами перед постачальниками за попередній сезо... Читати повністю

Київрада вирішила кого з молоді нагородить грошима

Наталія Курило, (вiд читачiв), 2 грудня 2010р. 15:02

Київрада визначилась зі списком лауреатів на присудження премії Київської міської ради за внесок молоді у розвиток місцевого самоврядування.

За відповідне рішення проголосували 76 депутатів... Читати повністю

Яку землю Київрада не хоче повертати киянам

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 2 грудня 2010р. 14:42

Ранкове засідання Київради не відправить за валеріаною начальницю юридичного відділу управління земельних ресурсів Читати повністю

Американці навчилися повертати втрачену пам’ять

Маша Землянська, Свiдомо, 2 грудня 2010р. 14:36

Ученим з Інституту неврологічних захворювань Гладстона в Сан-Франциско вдалося вперше відновити втрачену пам’ять за допомогою генної терапії. Ліки, що зупиняють розвиток хвороби Альцгеймера,... Читати повністю

Міська влада планує відремонтувати тепломережі

Наталія Курило, (вiд читачiв), 2 грудня 2010р. 14:33

До кінця року спеціалісти повинні розробити проектно-кошторисну документацію для проекту "Реконструкція систем теплозабезпечення з впровадженням енергозберігаючих технологій в бюджетній та комуналь... Читати повністю

Київські аптеки пообіцяли Попову знизити ціни

Маша Землянська, Свiдомо, 2 грудня 2010р. 14:11

Голова київської держадміністрації Олександр Попов домовився з аптекарями про зменшення ціни на ліки для киян.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба головного управління охоро... Читати повністю

Українська Вікіпедія-перша за ростом відвідувань

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 грудня 2010р. 14:07

Україномовна он-лайн енциклопедія Вікіпедія вийшла на перше місце в світі за ростом відвідуваності користувачів Інтернет.

Статистику за минулий місяць даєЧитати повністю

Уряд втретє відмовився боротися з курцями

Маша Землянська, Свiдомо, 2 грудня 2010р. 13:47

Кабінет міністрів вже втретє без жодних пояснень не затвердив список кольорових малюнків, які за 18 місяців мають з’явитися на усіх пачках цигарок.

Про це розказав Костянтин Красовськ... Читати повністю

Рада на 5 років заборонила рубати дерева в Києві

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 грудня 2010р. 13:03

Верховна Рада проголосувала за законопроект депутатів «Нашої України-Народної са... Читати повністю