Рада не хоче контролю грошей у навчальних закладах

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 грудня 2010р. 12:53

Депутати не хочуть, щоб гроші в навчальних закладах були під контролем.

Зобов’язати школи, дитсадки і виші створити розрахункові рахунки через які повинні проходити всі отримані ними... Читати повністю

Авіаперевізники повинні відповідати за шкоду

Наталія Курило, (вiд читачiв), 1 грудня 2010р. 12:17

Головне науково-експертне управління Верховної Ради на чолі з Василем Борденюком розглянуло законопроект Повітряного кодексу і порадило депутатами закріпити відповідальність авіаперевізника за запо... Читати повністю

Бродський: деяким єдиний податок повернуть

Єгор Соболєв, Свiдомо, 1 грудня 2010р. 10:46

Робоча група під егідою Адміністрації Президента готова зберегти для частини підприємців право використовувати спрощену систему оподаткування та сплачувати єдиний податок.

Про це "Свідомо"... Читати повністю

На Новий рік вихідними будуть 3 та 7 січня

Наталія Курило, (вiд читачiв), 1 грудня 2010р. 10:30

Вже 4 січня 2011 році люди повинні вийти на роботу після Новорічних свят.

Про це "Свідомо" повідомив начальник громадської приймальні Міністерства праці та соціальної політики Віктор Марчен... Читати повністю

Знайшлася викрадена студентка

Наталія Курило, (вiд читачiв), 1 грудня 2010р. 10:02

Міліція знайшла викрадену в травні студентку Київського інституту міжнародних відносин Ірину Лазаренко.

Про це "Свідомо" повідомив директор Департаменту зв'язку з громадкістю Дмитро Андрієв... Читати повністю

Google занижує рейтинг конкурентів

Наталія Курило, (вiд читачiв), 1 грудня 2010р. 8:59

Найбільшу пошукову систему інтернету обвинувачують у тому, що вона зловживає своїм домінуючим становищем, штучно занижуючи рейтинги конкурентів у результатах пошуку.

Про це пише Читати повністю

Майдан в ніч після вето Податкового кодексу

Єгор Соболєв, Свiдомо, 1 грудня 2010р. 1:30

"Нам тут добра людина пропонує допомогу", - розмова чотирьох кремезних чоловіків в тусклому світлі намету переривається звісткою ззовні. Разом з нею, не спитавши дозволу в юнака-охоронця з "Тр... Читати повністю

Планують ліквідувати "Кращий дім" Черновецького

Наталія Курило, (вiд читачiв), 30 листопада 2010р. 19:17

Міська рада планує ліквідувати комунальне підприємство "Кращий дім", що свого часу презентував мер міста Леонід Черновецький.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії.

В повідо... Читати повністю

Мерія вже сьогодні обіцяє гарячі батареї

Наталія Курило, (вiд читачiв), 30 листопада 2010р. 18:37

До кінця дня батареї киян повинні нагрітися, а протягом тижня місто повністю відшкодує різницю в тарифах на тепло "Київенерго".

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії.

"Олекс... Читати повністю

Підприємці домоглися вето Податкового кодексу

Наталія Курило, (вiд читачiв), 30 листопада 2010р. 18:05

Президент Віктор Янукович заветував Податковий кодекс, як вимагали підприємці.

"Я поділяю стурбованість людей тим, що в цьому проекті суттєво обмежені права підприємців, непомірно посилена... Читати повністю

Адвокат: "жертви" Ніжинських робінгудів - судимі

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 30 листопада 2010р. 17:10

На суді по справі спортсменів з міста Ніжина двоє потерпілих, які на відео свідчили про свої злочини у наркоторгівлі, визнали судимості, які раніше приховували.

... Читати повністю

Рада попередньо схвалила заборону реклами сигарет

Маша Землянська, Свiдомо, 30 листопада 2010р. 16:12

Верховна Рада прийняла у першому читанні закон, який може повністю заборонити рекламу сигарет та інших тютюнових виробів.

Читати повністю

У киян знову холодні батареї через махінації ЖКГ

Наталія Курило, (вiд читачiв), 30 листопада 2010р. 15:35

Теплоелектроцентралі №5 та №6, що обігрівають більшу частину Києва, зменшили виробництво електроенергії та тепла.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба "Київенерго".

"Температура... Читати повністю

Київрада знов не поверне вкрадену землю

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 30 листопада 2010р. 13:54

Розгляд 24 протестів прокуратури по землі Київрада не виносить на чергову сесію 2 грудня, таким чином затягуючи питання вже на четвертий місяць.

Про це "Свідомо" повідомила начальник юридич... Читати повністю

Мерія планує будувати 7-поверхові парковки

Наталія Курило, (вiд читачiв), 30 листопада 2010р. 13:01

Наступного року в мерії планують розпочати будівництво багаторівневих "легких" паркінгів на 3000 машин.

Про це "Свідомо" повідомив заступник голови Київської міськадміністрації Анатолій Гол... Читати повністю