На Печерську палав вогонь висотою в 9 поверхів

Наталія Курило, (вiд читачiв), 26 листопада 2010р. 18:04

О 14:30 по вулиці Остапа Вишнів 5а в Печерському районі, з газової труби піднявся стовп вогню висотою в дев'ятиповерховий будинок.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба Міністерства надзв... Читати повністю

Президент дав «Арсеналу» держохоронців

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 листопада 2010р. 17:13

Президент підписав указ про визнання "Мистецького арсеналу"  важливим державним об’єктом і наказав охороняти п... Читати повністю

Соратники юриста президента пропонують амністію

Наталія Курило, (вiд читачiв), 26 листопада 2010р. 17:00

Депутати Верховної Ради Володимир Пилипенко та Валерій Писаренко пропонують парламенту оголосити амністію засуджени... Читати повністю

Киян кличуть подякувати батькам за життя

Маша Землянська, Свiдомо, 26 листопада 2010р. 17:00

У суботу опівдні на Софіївській площі стартує десяти хвилинний флеш-моб «Подякуй, що живеш!», під час якого кияни зможуть подякувати батькам за життя, помолитися за ще ненароджених малю... Читати повністю

В ДТП під Сквирою загинули два міліціонери

Наталія Курило, (вiд читачiв), 26 листопада 2010р. 15:50

У четвер, 25 листопада, о 13:50 на 36 кілометрі автодороги Турбів-Сквира зіткнулися "Nissan Primera" з міліцейським авто "ВАЗ 2107", в результаті чого загинули міліціонери, а водій "Nissan" отримав... Читати повністю

Українці неохоче перевіряються на СНІД

Маша Землянська, Свiдомо, 26 листопада 2010р. 15:48

Лишень 11% чоловіків і 20% жінок в Україні перевіряються на ВІЛ/СНІД. Хоча про безпечний секс дбає лишень половина українців.

Такі дані останн... Читати повністю

"Київенерго" просить ще землі на підстанції

Наталія Курило, (вiд читачiв), 26 листопада 2010р. 14:44

Компанія "Київенерго" звернулася з відкритим листом до віце-прем'єр-міністра Бориса Колеснікова та голови Київської адміністрації Олександра Попова з проханням вплинути на депутатів Київської міськ... Читати повністю

Ахметов хоче більше "Київенерго"

Наталія Курило, (вiд читачiв), 26 листопада 2010р. 14:18

Енергетична компанія ДТЕК, яка входить до групи "Систем капітал менеджмент" Рената Ахметова, планує збільшити свою частку в акціонерном... Читати повністю

Вбивство на Жуковому острові розслідують заново

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 26 листопада 2010р. 14:05

Верховний суд України повернув справу про вбивство на Жуковому острові на дорозслідування в прокуратуру міста Києва.

Про це "Свідомо" повідомив адвокат звинуваченого по справі Ігоря Ноніка... Читати повністю

ЄББР позичив € 450 млн на ремонт доріг до Києва

Наталія Курило, (вiд читачiв), 26 листопада 2010р. 13:21

"Укравтодор" отримав 450 мільйонів євро у кредит від Європейського банку реконструкції та розвит... Читати повністю

Університет Шевченка став науковим парком

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 листопада 2010р. 11:53

Столичний університет Шевченка створив Науковий парк.

Про це повідомляє прес-служба університету.

Науковий парк – установа, в якій молоді вчені працюють над сучасними науковим... Читати повністю

Європа визнала дитячі пляшечки небезпечними

Маша Землянська, Свiдомо, 26 листопада 2010р. 11:13

З наступного року у Європі припинять випускати та продавати дитячі пластикові пляшечки, що містять бісфенол А, що за будовою схожий на жіночий гормон естроген. Адже він шкодить розвиткові та здоров... Читати повністю

Адвокат робінгудів: "потерпілих" зробила міліція

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 26 листопада 2010р. 11:08

На судовому засіданні по справі "ніжинських робінгудів" так звані потерпілі, які на відео свідчили про свої злочини у наркоторгівлі, визнали,... Читати повністю

В неділю сфотографуйтеся з Талісманами Євро-2012

Наталія Курило, (вiд читачiв), 26 листопада 2010р. 10:55

В неділю, 28 листопада, о 10:00, на вулиці Фізкультури, 1, в 5-му корпусі Національного університету фізичного виховання і спорту відбудеться урочиста презентація Талісманів УЄФА ЄВРО 2012.

Читати повністю

Підприємців хочуть штрафувати за сніг на подвір'ї

Наталія Курило, (вiд читачiв), 26 листопада 2010р. 10:09

Головне управління контролю за благоустроєм попередило про покарання підприємств та установ, котрі не прибиратимуть свої території від снігу.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії.<... Читати повністю