До новорічних свят почастішає рух потягів

Наталія Курило, (вiд читачiв), 23 листопада 2010р. 13:31

Укрзалізниця до новорічних та різдвяних свят пустить 15 додаткових поїздів.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба залізниці.

Вони будуть курсувати:

№210/209 Миколаїв &n... Читати повністю

У середу пройде акція проти "Ми з майбутнього 2"

Наталія Курило, (вiд читачiв), 23 листопада 2010р. 13:25

В середу, 24 листопада, о 13:00 відбудеться пікетування центрального офісу телекомпанії ICTV на вулиці Паньківській, 11 під гаслом "Досить російсько... Читати повністю

27 листопада запаліть свічку за жертв Голодомору

Наталія Курило, (вiд читачiв), 23 листопада 2010р. 12:28

В суботу, 27 листопада, Україна та інші держави вшановуватимуть пам'ять мільйонів жертв Голодомору 1932-1933 років.

Організатори запрошують всіх бажаючих приєднатися до акції "Голодомор&rsq... Читати повністю

США випробовує стовбурові клітини проти сліпоти

Маша Землянська, Свiдомо, 23 листопада 2010р. 10:49

Американська біотехнічна компанія Advanced Cell Technology почала випробовувати стовбурові клітини на людях, які страждають ураженням сітківки ока. Якщо метод дієвий – це буде перший спосіб л... Читати повністю

Суд визнав захисників Гончара не винуватими

Наталія Курило, (вiд читачiв), 23 листопада 2010р. 10:43

В понеділок, 22 листопада, суд в справі підприємства "Інвестиційно-будівельна група" проти захисників вулиці Гончара, закінчився на користь останніх... Читати повністю

До Карпат потяг візьме пасажира разом з автівкою

Наталія Курило, (вiд читачiв), 23 листопада 2010р. 9:41

На Новорічні свята Південно-Західна залізниця організувала потяг до Карпат з додатковими вагонами "автомобілевозами", який дозволить взяти із собою автівку на відпочинок.

Про це "Свідомо" п... Читати повністю

Через ДТП зупинився швидкісний трамвай

Маша Землянська, Свiдомо, 23 листопада 2010р. 8:38

Через аварію в районі Повітрянофлотського мосту тимчасово припинено рух швидкісних трамваїв №1 та №3, які з'єднують Борщагівку з центром.

Близько восьмої ранку на Жилянській чорний Nissan P... Читати повністю

18 грудня на Майдані запалає ретроялинка

Наталія Курило, (вiд читачiв), 22 листопада 2010р. 15:34

15 грудня розпочнуть прикрашати ялинку в ретростилі, а на день Святого Миколая, 18 грудня, вона запалає радянськими ліхтарями.

Таке рішення прийняли в мерії.

"Головна ідея — р... Читати повністю

На Київщині 12% українських блогерів

Наталія Курило, (вiд читачiв), 22 листопада 2010р. 14:48

Три чверті блогів української блогосфери доводиться на 9 областей нашої країни.

За даними Яндекс.Україна, в Київської обла... Читати повністю

Донецький університет досі "безголовий"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 листопада 2010р. 14:25

Міністр освіти Дмитро Табачник досі не оголосив конкурсу на заміщення посади ректора Донецького національного університету.

Про це «Свідомо» повідомила студентська профспілка ви... Читати повністю

Відремонтують каналізацію в 2-х районах Києва

Наталія Курило, (вiд читачiв), 22 листопада 2010р. 14:19

Міська влада планує побудувати каналізаційний колектор у Дарницькому районі та відремонтувати У Дніпровському.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії.

Новий колектор діаметро... Читати повністю

Американці хочуть заборонити алкогольні енергетики

Маша Землянська, Свiдомо, 22 листопада 2010р. 14:18

Після численних отруєнь алкогольними напоями з вмістом кофеїну, FDA - американське управління з контролю безпеки та якості їжі та ліків визнало їх небезпечними для людей, а продаж таких напоїв &nda... Читати повністю

Міліціонерів по справі Індила почнуть судити 01.12

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 22 листопада 2010р. 13:46

Перше засідання по справі стосовно загибелі студента Ігоря Індила в Шевченківському управлінні міліції відбудеться першого грудня у Деснянському районному суді.

Про це повідомив "Свідом... Читати повністю

Як підприємці вимагають від Януковича вето (відео)

Наталія Курило, (вiд читачiв), 22 листопада 2010р. 13:43

Підприємці малого і середнього бізнесу, як і обіцяли вийшли на Майдан Незалежності з протестом проти прийняття Податкового кодексу.

Вони... Читати повністю

Три станції метрополітена обладнали ліфтами

Наталія Курило, (вiд читачiв), 22 листопада 2010р. 13:41

Для зручності інвалідів станції "Червоний хутір", "Бориспільська", "Вирлиця" обладнали 15 ліфтами та вісьмома спеціальними підйомниками.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служб... Читати повністю