Як світ вшановує жертв Голодомору

Наталія Курило, (вiд читачiв), 24 листопада 2010р. 19:38

27 листопада, в День пам'яті жертв Голодомору до України приєднається 12 держав.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба Центру досліджень визвольного руху.

В Австралії, розпочинаюч... Читати повністю

Підприємці з Майдану: влада "розділяє і володарює"

Наталія Курило, (вiд читачiв), 24 листопада 2010р. 18:39

Влада веде переговори по своєму сценарію і з "своїми підприємцями".

Про це заявила прес-служба Центрального штабу спасіння українського підприємництва.

"Влада дезорганізовує наш рух... Читати повністю

Вакцин від грипу в поліклініках Києва все ще немає

Маша Землянська, Свiдомо, 24 листопада 2010р. 18:23

Попри твердження Головного управління охорони здоров’я про те, що вакцини від грипу завезли до державних установ столиці – у восьми з одинадцяти поліклінік Києва щеплення так і не робля... Читати повністю

Ніжинським робінгудам зачитали обвинувачення

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 24 листопада 2010р. 18:11

Вранці у Деснянському районному суді Чернігова розпочався розгляд по суті справи спортсменів з міста Ніжин, які знімали на відео свідчення наркот... Читати повністю

Проти підприємців на Майдані порушили справу

Наталія Курило, (вiд читачiв), 24 листопада 2010р. 16:59

Шевченківська міліція порушила кримінальну справу через перекриття руху на Майдані Незалежності.

Про це на прес-конференції повідомив начальник міліції громадської безпеки Віктор Ратушняк.<... Читати повністю

Ліки і далі продаватимуть киянам без рецептів

Маша Землянська, Свiдомо, 24 листопада 2010р. 16:58

Міністерство охорони здоров'я заперечує поширену іншими медіа інформацію, що з першого грудня ліки у аптеках продаватиму... Читати повністю

Зима прийде вчасно та буде сніжною

Наталія Курило, (вiд читачiв), 24 листопада 2010р. 16:05

Зима прийде вчасно та буде зі снігом, морозом та сильним вітром.

Про це в прес-центрі "Главкому" розповів начальник Українського Гідрометцентру Микола Кульбіда.

Він зазначив, що в К... Читати повністю

З січня у Києві почнуть працювати лікарняні каси

Маша Землянська, Свiдомо, 24 листопада 2010р. 14:57

З 1 січня у столиці запрацюють лікарняні каси – спрощений варіант страхової медицини. Проте вперше скористатися їхніми послугами кияни зможуть лише за три місяці.

Про це заявила керів... Читати повністю

Суд може змусити ДАІ користуватись алкотестерами

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 24 листопада 2010р. 13:04

Окружний адміністративний суд Києва вранці почав розгляд позову, який має змусити ДАІ користуватись алкотестерами і на місці визначати стан алкогольного сп'яніння водія.

Про це "Свідомо... Читати повністю

Лічильники на воду можна встановити в розстрочку

Наталія Курило, (вiд читачiв), 24 листопада 2010р. 13:01

Оплатити вартість встановлення квартирних лічильників холодної та гарячої води, кияни зможуть поступово.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії.

Згідно розпорядженню списки г... Читати повністю

Київським діабетикам інсуліну вистачить до лютого

Маша Землянська, Свiдомо, 24 листопада 2010р. 12:44

Закупленого минулого тижня інсуліну для киян хворих на цукровий діабет вистачить до лютого 2011 року.

Про це заявила керівниця столичного управління охорони здоров'я Раїса Моїсеєнко.

<... Читати повністю

5 000 київських жінок заявили про насилля в сім'ї

Наталія Курило, (вiд читачiв), 24 листопада 2010р. 12:27

Протягом 9 місяців до різних органів Києва за допомогою звернулись 5123 жінок, які зазнали насильства в сім’ї.

Про це "Свідомо" повідомила мерія з посиланням на дані Київського місько... Читати повністю

Киянам покажуть найкраще зі Стокгольмського фесту

Наталія Курило, (вiд читачiв), 24 листопада 2010р. 11:41

10-12 грудня в кінотеатрі "Жовтень" покажуть короткометражні фільми Стокгольмьского кінофестивалю.

Вони пройдуть в рамках фестива... Читати повністю

Гаванський міст не рятує від заторів

Наталія Курило, (вiд читачiв), 23 листопада 2010р. 17:30

Вже місяць відкритий повноцінний рух по Гаванському мосту, а затори на Набережно-Хрещатицькій вулиці нікуди не зникли.

Це можна спост... Читати повністю

Де в Києві найгірше повітря? (інфографіка)

Alex Sleepy, (вiд читачiв), 23 листопада 2010р. 16:55

Читати повністю