Де в Києві найгірше повітря? (інфографіка)

Alex Sleepy, (вiд читачiв), 23 листопада 2010р. 16:55

Читати повністю

Мерія пропонує мітингувальникам змінити дислокацію

Наталія Курило, (вiд читачiв), 23 листопада 2010р. 16:08

Заступник голови Київської міської держадміністрації Олександр Пузанов вийшов до підприємців, що протестують на Майдані Незалежності проти підписання президентом України Віктором Януковичем проект... Читати повністю

Міліція перевіряє потерпілих "елітчиків"

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 23 листопада 2010р. 14:30

Потерпілих від афери "Еліта-центру" Читати повністю

До новорічних свят почастішає рух потягів

Наталія Курило, (вiд читачiв), 23 листопада 2010р. 13:31

Укрзалізниця до новорічних та різдвяних свят пустить 15 додаткових поїздів.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба залізниці.

Вони будуть курсувати:

№210/209 Миколаїв &n... Читати повністю

У середу пройде акція проти "Ми з майбутнього 2"

Наталія Курило, (вiд читачiв), 23 листопада 2010р. 13:25

В середу, 24 листопада, о 13:00 відбудеться пікетування центрального офісу телекомпанії ICTV на вулиці Паньківській, 11 під гаслом "Досить російсько... Читати повністю

27 листопада запаліть свічку за жертв Голодомору

Наталія Курило, (вiд читачiв), 23 листопада 2010р. 12:28

В суботу, 27 листопада, Україна та інші держави вшановуватимуть пам'ять мільйонів жертв Голодомору 1932-1933 років.

Організатори запрошують всіх бажаючих приєднатися до акції "Голодомор&rsq... Читати повністю

США випробовує стовбурові клітини проти сліпоти

Маша Землянська, Свiдомо, 23 листопада 2010р. 10:49

Американська біотехнічна компанія Advanced Cell Technology почала випробовувати стовбурові клітини на людях, які страждають ураженням сітківки ока. Якщо метод дієвий – це буде перший спосіб л... Читати повністю

Суд визнав захисників Гончара не винуватими

Наталія Курило, (вiд читачiв), 23 листопада 2010р. 10:43

В понеділок, 22 листопада, суд в справі підприємства "Інвестиційно-будівельна група" проти захисників вулиці Гончара, закінчився на користь останніх... Читати повністю

До Карпат потяг візьме пасажира разом з автівкою

Наталія Курило, (вiд читачiв), 23 листопада 2010р. 9:41

На Новорічні свята Південно-Західна залізниця організувала потяг до Карпат з додатковими вагонами "автомобілевозами", який дозволить взяти із собою автівку на відпочинок.

Про це "Свідомо" п... Читати повністю

Через ДТП зупинився швидкісний трамвай

Маша Землянська, Свiдомо, 23 листопада 2010р. 8:38

Через аварію в районі Повітрянофлотського мосту тимчасово припинено рух швидкісних трамваїв №1 та №3, які з'єднують Борщагівку з центром.

Близько восьмої ранку на Жилянській чорний Nissan P... Читати повністю

18 грудня на Майдані запалає ретроялинка

Наталія Курило, (вiд читачiв), 22 листопада 2010р. 15:34

15 грудня розпочнуть прикрашати ялинку в ретростилі, а на день Святого Миколая, 18 грудня, вона запалає радянськими ліхтарями.

Таке рішення прийняли в мерії.

"Головна ідея — р... Читати повністю

На Київщині 12% українських блогерів

Наталія Курило, (вiд читачiв), 22 листопада 2010р. 14:48

Три чверті блогів української блогосфери доводиться на 9 областей нашої країни.

За даними Яндекс.Україна, в Київської обла... Читати повністю

Донецький університет досі "безголовий"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 листопада 2010р. 14:25

Міністр освіти Дмитро Табачник досі не оголосив конкурсу на заміщення посади ректора Донецького національного університету.

Про це «Свідомо» повідомила студентська профспілка ви... Читати повністю

Відремонтують каналізацію в 2-х районах Києва

Наталія Курило, (вiд читачiв), 22 листопада 2010р. 14:19

Міська влада планує побудувати каналізаційний колектор у Дарницькому районі та відремонтувати У Дніпровському.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії.

Новий колектор діаметро... Читати повністю

Американці хочуть заборонити алкогольні енергетики

Маша Землянська, Свiдомо, 22 листопада 2010р. 14:18

Після численних отруєнь алкогольними напоями з вмістом кофеїну, FDA - американське управління з контролю безпеки та якості їжі та ліків визнало їх небезпечними для людей, а продаж таких напоїв &nda... Читати повністю