27 листопада запаліть свічку за жертв Голодомору

Наталія Курило, (вiд читачiв), 23 листопада 2010р. 12:28

В суботу, 27 листопада, Україна та інші держави вшановуватимуть пам'ять мільйонів жертв Голодомору 1932-1933 років.

Організатори запрошують всіх бажаючих приєднатися до акції "Голодомор&rsq... Читати повністю

США випробовує стовбурові клітини проти сліпоти

Маша Землянська, Свiдомо, 23 листопада 2010р. 10:49

Американська біотехнічна компанія Advanced Cell Technology почала випробовувати стовбурові клітини на людях, які страждають ураженням сітківки ока. Якщо метод дієвий – це буде перший спосіб л... Читати повністю

Суд визнав захисників Гончара не винуватими

Наталія Курило, (вiд читачiв), 23 листопада 2010р. 10:43

В понеділок, 22 листопада, суд в справі підприємства "Інвестиційно-будівельна група" проти захисників вулиці Гончара, закінчився на користь останніх... Читати повністю

До Карпат потяг візьме пасажира разом з автівкою

Наталія Курило, (вiд читачiв), 23 листопада 2010р. 9:41

На Новорічні свята Південно-Західна залізниця організувала потяг до Карпат з додатковими вагонами "автомобілевозами", який дозволить взяти із собою автівку на відпочинок.

Про це "Свідомо" п... Читати повністю

Через ДТП зупинився швидкісний трамвай

Маша Землянська, Свiдомо, 23 листопада 2010р. 8:38

Через аварію в районі Повітрянофлотського мосту тимчасово припинено рух швидкісних трамваїв №1 та №3, які з'єднують Борщагівку з центром.

Близько восьмої ранку на Жилянській чорний Nissan P... Читати повністю

18 грудня на Майдані запалає ретроялинка

Наталія Курило, (вiд читачiв), 22 листопада 2010р. 15:34

15 грудня розпочнуть прикрашати ялинку в ретростилі, а на день Святого Миколая, 18 грудня, вона запалає радянськими ліхтарями.

Таке рішення прийняли в мерії.

"Головна ідея — р... Читати повністю

На Київщині 12% українських блогерів

Наталія Курило, (вiд читачiв), 22 листопада 2010р. 14:48

Три чверті блогів української блогосфери доводиться на 9 областей нашої країни.

За даними Яндекс.Україна, в Київської обла... Читати повністю

Донецький університет досі "безголовий"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 листопада 2010р. 14:25

Міністр освіти Дмитро Табачник досі не оголосив конкурсу на заміщення посади ректора Донецького національного університету.

Про це «Свідомо» повідомила студентська профспілка ви... Читати повністю

Відремонтують каналізацію в 2-х районах Києва

Наталія Курило, (вiд читачiв), 22 листопада 2010р. 14:19

Міська влада планує побудувати каналізаційний колектор у Дарницькому районі та відремонтувати У Дніпровському.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії.

Новий колектор діаметро... Читати повністю

Американці хочуть заборонити алкогольні енергетики

Маша Землянська, Свiдомо, 22 листопада 2010р. 14:18

Після численних отруєнь алкогольними напоями з вмістом кофеїну, FDA - американське управління з контролю безпеки та якості їжі та ліків визнало їх небезпечними для людей, а продаж таких напоїв &nda... Читати повністю

Міліціонерів по справі Індила почнуть судити 01.12

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 22 листопада 2010р. 13:46

Перше засідання по справі стосовно загибелі студента Ігоря Індила в Шевченківському управлінні міліції відбудеться першого грудня у Деснянському районному суді.

Про це повідомив "Свідом... Читати повністю

Як підприємці вимагають від Януковича вето (відео)

Наталія Курило, (вiд читачiв), 22 листопада 2010р. 13:43

Підприємці малого і середнього бізнесу, як і обіцяли вийшли на Майдан Незалежності з протестом проти прийняття Податкового кодексу.

Вони... Читати повністю

Три станції метрополітена обладнали ліфтами

Наталія Курило, (вiд читачiв), 22 листопада 2010р. 13:41

Для зручності інвалідів станції "Червоний хутір", "Бориспільська", "Вирлиця" обладнали 15 ліфтами та вісьмома спеціальними підйомниками.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служб... Читати повністю

Підприємці вимагають від Януковича вето

Наталія Курило, (вiд читачiв), 19 листопада 2010р. 12:55

Підприємці малого та середнього бізнесу вимагають від президента України Віктора Януковича накласти вето на прийнятий Верховною Радою Подат... Читати повністю

Для вболівальників Євро-2012 бракує 1000 місць

Наталія Курило, (вiд читачiв), 19 листопада 2010р. 12:32

Щоб розмістити всіх гостей, що прибудуть на Євро-2012 невистачає 1 100 місць.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії.

В мерії мають надію, що до 2012 року вісім готелів, які... Читати повністю