Луценко виявився крайнім у сутичні зі Стогнієм

Наталія Курило, (вiд читачiв), 19 листопада 2010р. 8:30

В переданих матеріалах Міністру внутрішніх справ Анатолію Могильову, в сутичні з журналістом Костянтином Стогнієм обвинувачують екс-міністра Юрія Луценка.

Про це "Свідомо" повідомила прес-с... Читати повністю

В Раді знайшлися захисники музеїв з Лаври

Наталія Курило, (вiд читачiв), 19 листопада 2010р. 7:42

Верховна Рада повинна розглянути проект постанови, що забороняє виселяти музеї з території Києво-Печерського запові... Читати повністю

Азаров повинен подбати про доступну медицину

Наталія Курило, (вiд читачiв), 19 листопада 2010р. 6:54

Президент України Віктор Янукович доручив прем'єр-міністру Миколі Азарову реформувати систему охорони здоров'я, щоб вона стала якіснішою і доступнішою.

Азаров повинен до 10 грудня доопрацюв... Читати повністю

Янукович хоче товаришувати з ЄС в енергетиці

Наталія Курило, (вiд читачiв), 19 листопада 2010р. 5:51

Президент України Віктор Янукович вніс на розгляд Верховної Ради проект Закону "Про ратифікацію Протоколу про приєднання України до Договору про заснування Енергетичного Співтовариства".

Пр... Читати повністю

Росіяни змінюють ставлення до українців на позитив

Наталія Курило, (вiд читачiв), 19 листопада 2010р. 3:37

За останні півтора року суттєво змінилося ставлення росіян до України, так позитив збільшився з однієї третини до двох, а негатив зменшився з 60% до 20%.

Про це "Свідомо" повідомили в Київ... Читати повністю

Мерія знову футболить постраждалих

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 18 листопада 2010р. 18:42

Щоб отримати квартири в компенсацію за втрачені кошти, постраждалих від афери "Еліта-центру" змушують самих розробляти технічну документацію і проект рішення Київради.

Про це "Свідомо" пові... Читати повністю

Вкладники "Еліта-центру" зрушили справу з місця

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 18 листопада 2010р. 18:41

Ще біля 100 жертв будівельної афери "Еліта-центр" отримали договори про надання їм квартир від Київської міської адміністрації.

Про це "Свідомо" повідомила одна з лідерів ініціативної групи... Читати повністю

Генпрокурор: вбивця Гонгадзе сам змінив адвоката

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 18 листопада 2010р. 18:38

Генерал Олексій Пукач, звинувачений у вбивстві Гергія Гонгадзе, сам вирішив змінити свого адвоката Олега Мусієнка на іншого.

Про це заявив Генпрокурор Олександр Медведько на прес-конференці... Читати повністю

Вбивцю Гонгадзе змусили позбудитися адвоката

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 18 листопада 2010р. 18:37

Олексій Пукач, звинувачений у вбивстві Георгія Гонгадзе, відмовився від свого адвоката Олега Мусієнка.

Про це Олегові Мусієнку 19 жовтня заявив телефоном слідчий по справі В'ячеслав Грищенк... Читати повністю

До вбивці Гонгадзе не пускають адвоката

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 18 листопада 2010р. 18:36

Адвоката генерала Олексія Пукача, звинуваченого у вбивстві Георгія Гонгадзе, Олега Мусієнка вже вдруге - 12 і 18 жовтня - не пустили до підзахисного.

Про це він заявив "Свідомо".

"П... Читати повністю

Справу Гонгадзе віддали «безпечному» слідчому

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 18 листопада 2010р. 18:35

Керівником слідчої групи по розслідуванню вбивства Георгія Гонгадзе призначили Владислава Грищенко замість Олександра Харченко, який до цього нам... Читати повністю

У справі Кучми і Литвина суддя взяла самовідвід

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 18 листопада 2010р. 18:34

Суддя Печерського суду Лариса Цокол взяла самовідвід у справі про причетність Леоніда Кучми і Володимира Литвина до вбивства Гонгадзе.

Про це "Свідомо" повідомила Валентина Теличенко - адво... Читати повністю

Слідчий по Гонгадзе намагався звільнитись тричі

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 18 листопада 2010р. 18:34

Слідчий у справі вбивства Георгія Гонгадзе Олександр Харченко тричі подавав рапорт про відставку.

Про це "Свідомо" повідомило джерело у Генпрокуратурі.

Слідчий хотів звільнитись до... Читати повністю

Адвокат Індило: ми вимагатимемо дорозслідування

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 18 листопада 2010р. 18:30

Адвокат матері студента Ігоря Індила, которий помер у Шевченківському райуправлінні міліції, Олександр Заруцький буде вимагати додаткового розлідування справи, як тільки вона дійде до суду.

Читати повністю

Прокуратура: Індила не вбили - недогледіли

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 18 листопада 2010р. 18:29

Прокуратура офіційно завершила розслідування смерті студента Ігоря Індило і передає справу до суду із звинуваченнями двох міліціонерів, але не у загибелі хлопця.

Про це повідомляє прес-служ... Читати повністю