Міліціонерів по справі Індила почнуть судити 01.12

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 22 листопада 2010р. 13:46

Перше засідання по справі стосовно загибелі студента Ігоря Індила в Шевченківському управлінні міліції відбудеться першого грудня у Деснянському районному суді.

Про це повідомив "Свідом... Читати повністю

Як підприємці вимагають від Януковича вето (відео)

Наталія Курило, (вiд читачiв), 22 листопада 2010р. 13:43

Підприємці малого і середнього бізнесу, як і обіцяли вийшли на Майдан Незалежності з протестом проти прийняття Податкового кодексу.

Вони... Читати повністю

Три станції метрополітена обладнали ліфтами

Наталія Курило, (вiд читачiв), 22 листопада 2010р. 13:41

Для зручності інвалідів станції "Червоний хутір", "Бориспільська", "Вирлиця" обладнали 15 ліфтами та вісьмома спеціальними підйомниками.

Про це «Свідомо» повідомила прес-служб... Читати повністю

Підприємці вимагають від Януковича вето

Наталія Курило, (вiд читачiв), 19 листопада 2010р. 12:55

Підприємці малого та середнього бізнесу вимагають від президента України Віктора Януковича накласти вето на прийнятий Верховною Радою Подат... Читати повністю

Для вболівальників Євро-2012 бракує 1000 місць

Наталія Курило, (вiд читачiв), 19 листопада 2010р. 12:32

Щоб розмістити всіх гостей, що прибудуть на Євро-2012 невистачає 1 100 місць.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба мерії.

В мерії мають надію, що до 2012 року вісім готелів, які... Читати повністю

Вперше! Дискотека в навушниках!

Наталія Курило, (вiд читачiв), 19 листопада 2010р. 11:30

Англія, Германія, Австралія, США вже "на вухах"! Ти не можеш цього пропустити!!!! Феномен світових танцполів та фестивалей відтепер "пропишеться" і в Україні!

Так розпочинається запрошен... Читати повністю

Пшонка пропонує саджати за невиплату зарплати

Наталія Курило, (вiд читачiв), 19 листопада 2010р. 10:42

Генеральний прокурор України Віктор Пшонка пропонує саджати роботодавців за невиплату зарплатні чи незаконне звільнення.

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба Генпрокуратури.

З та... Читати повністю

Президент привітав компанію Ахметова з 10-річчям

Наталія Курило, (вiд читачiв), 19 листопада 2010р. 10:08

Президент України Віктор Янукович привітав компанію "Систем Кепітал Менеджмент", яка належить Ренату Ахметову з 10-ю річницею.

<... Читати повністю

Депутати продовжили собі життя через ручних суддів

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 19 листопада 2010р. 8:45

Верховна Рада проголосувала за проведення наступних парламентських виборів у жовтні... Читати повністю

Луценко виявився крайнім у сутичні зі Стогнієм

Наталія Курило, (вiд читачiв), 19 листопада 2010р. 8:30

В переданих матеріалах Міністру внутрішніх справ Анатолію Могильову, в сутичні з журналістом Костянтином Стогнієм обвинувачують екс-міністра Юрія Луценка.

Про це "Свідомо" повідомила прес-с... Читати повністю

В Раді знайшлися захисники музеїв з Лаври

Наталія Курило, (вiд читачiв), 19 листопада 2010р. 7:42

Верховна Рада повинна розглянути проект постанови, що забороняє виселяти музеї з території Києво-Печерського запові... Читати повністю

Азаров повинен подбати про доступну медицину

Наталія Курило, (вiд читачiв), 19 листопада 2010р. 6:54

Президент України Віктор Янукович доручив прем'єр-міністру Миколі Азарову реформувати систему охорони здоров'я, щоб вона стала якіснішою і доступнішою.

Азаров повинен до 10 грудня доопрацюв... Читати повністю

Янукович хоче товаришувати з ЄС в енергетиці

Наталія Курило, (вiд читачiв), 19 листопада 2010р. 5:51

Президент України Віктор Янукович вніс на розгляд Верховної Ради проект Закону "Про ратифікацію Протоколу про приєднання України до Договору про заснування Енергетичного Співтовариства".

Пр... Читати повністю

Росіяни змінюють ставлення до українців на позитив

Наталія Курило, (вiд читачiв), 19 листопада 2010р. 3:37

За останні півтора року суттєво змінилося ставлення росіян до України, так позитив збільшився з однієї третини до двох, а негатив зменшився з 60% до 20%.

Про це "Свідомо" повідомили в Київ... Читати повністю

Мерія знову футболить постраждалих

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 18 листопада 2010р. 18:42

Щоб отримати квартири в компенсацію за втрачені кошти, постраждалих від афери "Еліта-центру" змушують самих розробляти технічну документацію і проект рішення Київради.

Про це "Свідомо" пові... Читати повністю